Skoči na vsebino

Mazda 9


Deeyan

Priporočeno sporočilo

The Mazda 929 from the ’90s was a rear-wheel-drive subject occurrence that was finally defeated because of its powerful toll attach and Americans’ love with the SUV. Times hit denaturized and bounteous cars are modify again, with meet most everybody on the mart substance a super sedan. Mazda, however, is an manifest exception. The artists over at CGI Automotive definite to intercommunicate discover a forthcoming Mazda9 meet for fun, and patch it looks a taste awkward, the coverall intent is pretty solid.

 

Out front, the chromatic performance holds genuine to the organisation of the upcoming Mazda6, but Audi-like adornment has been additional to the headlamps and the modify expose dams countenance battleful and sporty. The bulging rotate arches take from the Mazda6 and RX-8, and the roof-line is narrow to provide it the four-door coupe look. The digit abstract that would hit to modify is the hatchback, which strength be OK on small Mazdas, but is plain for a super flagship sedan. Would we aforementioned to wager a Mazda9 flagship sedan? Hell yes, the more Zoom Zoom the better. But it would hit to be more characteristic and inferior hatch-like, or it’d undergo the aforementioned ordain as the 929 of eld absent by.

 

Vir: watchcars.com

post-1139-1223594359_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepa, ?eprav z izrazito zni?anim zadkom... Od prvih vrat nazaj me zelo na hitro spominja na C6 :)

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A pol sem edini, ki mu ni v?e? :(

 

Tole je en bolj povpre?en photoshop, kjer so vzeli nekaj delov od Accorda (maska), Audija (re?e pod lu?mi), Mazde 6 (loki nad prvimi blatniki). OK, do tukaj je ?e nekak potem pa pride drugi del strehe - kaj je to? :blink:

 

Poglejte zadnja vrata - katastrofa, kle se ?lovek ?e usest ne more brez da bi sre?al glavo z zgornjim robom strehe. Zaklju?ek strehe, ki pa?e Audiju TT ne pa limuzini pri okoli petih metrih. Sploh pa mora biti taka limuzina zaklju?ena z limuzinskim zadkom in ne neki kvazi hatchback koncem.

 

Sorry, mene ne prepri?a, ker je to na sliki prej zmazek kot ne in upam (?e sploh kdaj bo), da si mazda kaj takega ne bo upala postaviti na cesto.

 

 

Pa da ne bom samo jokal ?e pozitivno razmi?ljanje: ?tiri vrata zamenjamo z dvema in dobimo v?e?en kupe, malo popravimo rit in po dimenzijah zmanj?amo na ?tiri metre in pol pa je tole lahko prav zanimiv ?portnik. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

boss, ni sam slika povrprecen photoshop...poglej tekst...se altavista zna boljs prevajat

 

a to bo to... jaz sem pa ?e razmi?ljal, da se moram v kak?en te?aj angle??ine vpisat... sem moral kar 3x prebrat, da sem vsaj pribli?no zastopu kaj mi ho?jo povedat :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

He,he,samo je res sme?no skup zmetana.Ta zadnja vrata so verjetno mi?ljena bolj za otroke(do max.vi?ine 155 cm). :P

Spredaj je res skupek par avtov in zadaj je res ene vrste Citroen.

Ni pa re?eno,da ne bodo res kdaj naredili ve?ji avto od M6-to bi res bila lahko nova 9-ka.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zadnja vrata so pa na isti na?in nareta

 

Ne bo dr?alo - primerjaj obe sliki, glede na ozadje in bo? videl na tisti "kao" devetki, da je zadeva mo?no pritisnjena navzdol. Bistveno ve? kot naoriginalni slikci ?estke. Glede na ozadje je precej razlike.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.