Skoči na vsebino

premacy 1.8


wiperboy

Priporočeno sporočilo

pozdravljeni

mene pa zanima ?e gdo ve kje se v premaciyu skriva tistih 15 konjev ki se pojavljajo med modeloma 1.8- 101 KM in 1.8 -115 KM

kaj je treba narediti da"sprosti?"tistih skritih 15 konjev

 

predvidevam da kje kaka elektri?na zadeva? :ne vem:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni

mene pa zanima ?e gdo ve kje se v premaciyu skriva tistih 15 konjev ki se pojavljajo med modeloma 1.8- 101 KM in 1.8 -115 KM

kaj je treba narediti da"sprosti?"tistih skritih 15 konjev

 

Si pomislil da je to mogo?e samo v papirjih, zaradi registracije ? :unsure:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da bi bila samo tak?na bedarija? Honda Civic Bingo ima naprimer sesalno dihtungo druga?no, da so motor iz 90 konjev zamorili na 75hp zaradi registracije. Nissan 2.0 ima 115hp, novej?i 125, ta mo?ni pa 150hp. Razlika je tu v odmi?nih, kolektorju in ECUju.

Skratka dosti je teh variant za Premacya pa ne vem (?e :D).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja ok vem ampak samo za primerjavo, da se ve, da je dosti teh "detuningov" pri firmah. Saj tudi pri Nissanu ne dobi? isto konjev ampak kak?nega manj saj ima mo?nej?a verzija tudi vi?jo kompresijo. Edino za svojo verzijo ne vem to?no kak?na je razlika saj imam 143hp pa se mi tudi ne da ugotavljati. :P

Aja pozabil sem ?e na Cliota 1.8 16V in R19 1-8 16V ko imajo eni 101kW eni pa 99kW. Razlika je ?e se ne motim v tem, da stari niso imeli katalizatorja (101kW).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.