Skoči na vsebino

KAM NAJ PELJEM MAZDO 6 NA SERVIS


Priporočeno sporočilo

te?ko verjamem, da bo? dosti cenej skoz pri?el... saj je na 120k km menjava jermena :(

 

?e ti servis dovoli, da prinese? svoje olje, je pa ?e takoj za cca 40 EUR ceneje :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

te?ko verjamem, da bo? dosti cenej skoz pri?el... saj je na 120k km menjava jermena :(

 

?e ti servis dovoli, da prinese? svoje olje, je pa ?e takoj za cca 40 EUR ceneje :D

 

...pa ?e filter olja in nafte=cca 42?ceneje... ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Danes sem klical Gama Center, ter vpra?al za redni servis na 120000 km.

CENA 930 EUR.

ALI MI LAHKO POVESTE KAM NAJ PELJEM MAZDO DA BO CENEJE IN OBENEM dobim ?tempilko v servisni knigi.

 

Lep pozdrav Uro?.

 

Kako to da ima? ti toliko zlorabe na avtu da ti za servis ra?unajo 930 eur ?zmeden? misli? ti to tehni?ni pregled ali redni servis?

 

Meni je zadnji servis naredil selmar avgusta v celju, ki je poobla??en servis za bmw in mazde za 270 EUR. Avto je mazda6 letnik '03 in je imel takrat 189500 km.

 

Menjali so: oljni filter, zra?ni filter, ?e en XXX filter, 4.8 olja dexelia plus, 0.2L hladilne teko?ine, eno X tesnilo.

 

po ?elji skeniram ra?un..

 

KAALman: jermen se menja samo na dizlu, ne bencinarju ker ima (bojda) verigo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma kaj ste nori 930? servis??????????????????? :blink: A ti bodo menjali motor?????????????

Meni so menjali: tesnilo ?epa olja, jermen klin, napenjalec zob.jermena, rolca zob.jermena, jermen zobati, filter olja, sve?ke ,jermen klin.demio, filter zraka, olje mazda. Sicer ne vem kaj kej pomeni,ampak vse skupaj je pri?lo tastarih 125.275.00 sit. To je bilo par let nazaj...

 

Sedaj ko bom imal pa spet menjavo jermena bom ?el pa do mehanika ki se na to spozna in me bo pri?lo pol manj ker ne dobim ve? nekih ugodnosti,oziroma kartice za MAZDINO MOBILNO POMO? in me servis ne bo ve? ODERU?KO LUPIL saj ne pobiramo ? po tleh...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem klical Gama Center, ter vpra?al za redni servis na 120000 km.

CENA 930 EUR.

ALI MI LAHKO POVESTE KAM NAJ PELJEM MAZDO DA BO CENEJE IN OBENEM dobim ?tempilko v servisni knigi.

 

Lep pozdrav Uro?.

 

 

Da se prit na Gami tud bistveno cenej ?ez, samo to je ?e zgodba poznanstev. Se pa tudi nekateri mehaniki hvalijo, da zrihtajo ?tempelj v servisno, ?e ste bolj na "prijateljski ravni" z njimi. :P

 

Sre?no v novem letu!

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da se prit na Gami tud bistveno cenej ?ez, samo to je ?e zgodba poznanstev. Se pa tudi nekateri mehaniki hvalijo, da zrihtajo ?tempelj v servisno, ?e ste bolj na "prijateljski ravni" z njimi. :P

 

Sre?no v novem letu!

 

Dragi moji. ?tampiljk ni ve?. So le elektronski vnosi.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav.

 

Pred ne davnim sem pisal o ceni servisa za mazdo 6 za 120.000 km.

Napisal sem da je cena servisa v Ljubljani 930 EUR. No to je bila pomota saj je cena servisa na Mazda servisu v Velenju 1,230 EUR., ker naj mi nebi v Ljublani povedali, da je potrebno menjati ?e hidravli?ni zategovalec oz. ?poner jermena.

?e se vam pa to zdi apsurdno potem naj vam povem ?e ceno servisa za iste kilometre v Italiji to?neje v Trstu, kjer pride? na vrsto ?e isti dan in ta je 1,300 EUR.

 

Lep zgro?en pozdrav Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dragi moji. ?tampiljk ni ve?. So le elektronski vnosi.

 

lp

 

Pod "?tempelj" sem mislil pa? vse v zvezi s tem, tudi zabele?enje v "elektronsko bazo". Pardon za zme?njavo pojmov.

 

Pozdrav.

 

Pred ne davnim sem pisal o ceni servisa za mazdo 6 za 120.000 km.

Napisal sem da je cena servisa v Ljubljani 930 EUR. No to je bila pomota saj je cena servisa na Mazda servisu v Velenju 1,230 EUR., ker naj mi nebi v Ljublani povedali, da je potrebno menjati ?e hidravli?ni zategovalec oz. ?poner jermena.

?e se vam pa to zdi apsurdno potem naj vam povem ?e ceno servisa za iste kilometre v Italiji to?neje v Trstu, kjer pride? na vrsto ?e isti dan in ta je 1,300 EUR.

 

Lep zgro?en pozdrav Uro?.

 

?e misli? met avto vsaj nekaj let, potem ne kompliciraj ve? s servisno in najdi solidnega "lokalnega" serviserja, ki mu lahko do neke mere zaupa? (da ti bo dejansko naredil tisto, kar bo rekel, ra?unal), ker v parih letih bo? pri?paral toliko, da bo definitivno preseglo razliko, ki bi jo zaradi potrjene servisne potencialno "profitiral" pri nadaljni prodaji (upam, da si razumel). Kot nadomestilo pa lahko shranjuje? ra?une od delov (?e gre, ?e od servisov), pa je to to - ?e dobi? razumenga kupca, ne bo te?av - v kon?ni fazi potrjena servisna le pogojno zagotavlja "brezhibnost" avtomobila, ali pa ?e to v?asih ne - govorim iz lastnih izku?enj!!!

 

lp,

D

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ali pa ima? svojega serviserja brez ra?unov in ima? avto pa? dokler gre naprej. ;)

In ?e pol ga popravi? za male ?olde in se vozi? z njim do nezavesti.Zakaj bi takoj,ko avto kupi? razmi?ljal o prodaji in koliko izgubi? z prodajo...Sej je narejena Mazda,da traja....in traja.... :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej je narejena Mazda,da traja....in traja.... :P

 

Ja ?e je starej?a od 8 let, mlaj?e so bolj tako tako. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.