Skoči na vsebino

Prazni?na kuhinja,..


Allyssa

Priporočeno sporočilo

Evo,..veseli december na vi?ku,..in ker mamo na forumu baje kup gurmanov in kuharjev,.. :P

 

Me zanima kaj se dogaja pr vas v teh dneh,..Torej drage dame in gospodje,..kaj se kuha in pe?e pri vas v teh dneh,..

 

Za vse, ki niso ve??i v kuhini bomo zadovoljni z odgovori, kaj prpravlajo bolj?e polovice, mame, babice, tete,..

 

Torej kako zgleda bo?i?na ve?erja oz. predbo?i?na,..jo sploh mate,..potica,..ja, ne,..kak?na,..pi?kotki,..peciva, tortice,....Da vas sli?mo oz. beremo :)

 

 

Idejo za to temo pa pripisujem Boj?u, ki je baje ravno zdle FUL la?en :P

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo,..veseli december na vi?ku,..in ker mamo na forumu baje kup gurmanov in kuharjev,.. :P

 

Me zanima kaj se dogaja pr vas v teh dneh,..Torej drage dame in gospodje,..kaj se kuha in pe?e pri vas v teh dneh,..

 

Za vse, ki niso ve??i v kuhini bomo zadovoljni z odgovori, kaj prpravlajo bolj?e polovice, mame, babice, tete,..

 

Torej kako zgleda bo?i?na ve?erja oz. predbo?i?na,..jo sploh mate,..potica,..ja, ne,..kak?na,..pi?kotki,..peciva, tortice,....Da vas sli?mo oz. beremo :)

Idejo za to temo pa pripisujem Boj?u, ki je baje ravno zdle FUL la?en :P

 

?lehta!!!!

Brruuuhhhhhh... N? nisem la?en... Sem ravno z ene pogostitve... :wacko:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... sladki so, dobri so... :)

pred eno uro iz pe?ice ... sve?i so :)

post-11-1230042068_thumb.jpg

post-11-1230042077_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na? jedilnik za jutri:

 

For?pajze:

- krekerji s kaviarjem in lososom + ?ampanjec

 

For?pajze 2.:

- Kurje-goveja ?upca s knedel?ki ali vlivanci ali nudel?ki

 

Haupt?pajze:

- filana tele?ja prsa

- zelenjava, zelenjava, zelenjava

- tatarska omaka, za zraven zelenjave :D

- emmm, mogo?e ?e kej?

 

Nach?pajze:

- ?okoladna fotana z: banana, kivi, vanilija kaki, ananas, mandarina... Emmm, mogo?e ?e kej?

- potica (kupljena, mi sami je ne pe?emo)

- pi?koooootki samo moji moji

 

To je to, se mi zdi. Mogo?e ?e kej? :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?epki z marmelado in medenjaki? Pohvalno :)

 

Si sam peku al je bla k?na pomo?? :)

 

 

peku je ?porhet :) pripravila pa v.d. ta??a :)

 

jaz sam res ?e dolgo nisem pekel, ob?asno kako pico skup vr?em... peciva pa ?e dolgo nisem, ?eprav to ne pomeni, da ne znam :)

 

sem pa delu tiramisu, sam s kupljeno kremo, ker doma?o sem samo 1x probal... pa je suxalo <_<

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No mene je kon?no po 3h dneh minil lenoritis in sm spekla koruzen kruh z dodatki, pa ?okoladne mafine,..jutr dobijo ?e okras iz smetanove vrtnce na ?okoladnem prelivu, so pa za darilo za eno ?okoholi?arko s certifikatom :)

 

In pol sm experimentirala eno pecivo z imenom bo?i?ne kocke,..pa ne vem ?e so se najbol posre?le,..preizku?evalka prav, da so dobre, js jih ?e nism probala,.. Namen sem jih mela nardit od septembra,..ampak seveda ?akam zadn dan,..standard,..

 

Pa nardila sm ?e testo za medeno hi?ko, ampak to nadaljujem jutr,..kar bo vi?ka testa bojo pa ratale smrekce, tud za darila,..

 

?aka me pa jutr ?e kokosova potica, pa bo?i?ne smrekce iz biskvita,..

 

V ?etrtk mi bo pa itak dolg?as in bom spekla ene 3,4 vrste pi?kotov,..bomo ?e vidl,..

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo... sladki so, dobri so... :)

pred eno uro iz pe?ice ... sve?i so :)

post-11-1230042068_thumb.jpg

post-11-1230042077_thumb.jpg

 

 

He, he, si kot moja mama... Pozabil si napisati ?e doma?i in zdravi :D:hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A bej? no da je velik kukijev? Sploh nism opazla :hohoho:

 

 

Sej, sedaj se upa? tolk pe?t, ko je novo leto in povsod lu?ke utripajo... Tako tam v Vodicah folk sploh ne opazi, da je s ?tromom nekaj narobe... in od kje :lol::ph34r:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho::hohoho::hohoho::hohoho: Itak :D

 

Sej sta dve pe?ice v uporabi,..pa reve? od Bosch MUM-a sploh nima ?anse da se ohladi k skoz dela :D

 

 

Evo vam narod razlog za 2. blok JEK... B) . So odgovorni pogruntali, da je bolje 2. blok zgradit, kakor pa se z na?o Ally preklat... :hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-642-1230289080_thumb.jpg

Tako kot vsako leto, se je s svojimi odli?nimi pi?kotki izkazala tudi letos... Moja ta??a :rozico::danzoman::ouje:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uuu,lepe gobice. :bravo: Upam,da so strupeno dobre.

 

Ma te gobice so res zakon :bravo: . Steblo je dober pi?kot, bet pa.... Njami, napolnjen z rumovim nadevom in oblit s ?okolado... :rispekt:

Ne vem samo, zakaj jih tako hitro zmanjka... :ne vem: :(

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

najbolj gre jabou?ni ?trudl by moja babi :bravo: pa sarma do pomoje za kosilo danes :danzoman:

 

Kaj si pa tako vesel sarm??? A si ga pil ?zmeden? ?

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...   Na koncu pa, sej je samo forum, da ne bo kake zamere zaradi debate levo in desno🤣....
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.