Skoči na vsebino

?iga Colja & Fifth Gear


qwerty

Priporočeno sporočilo

OK..

Kaj dela ?iga Colja na Fifth Gear? ?zmeden?

Vozil je nekga Rolls Royce-a pa je govril o volanu pa o tem kok prtisne? na gas pa kok ma tak ko bugatti veyron merilec za mo?,...

1) Ne zna angle??ine.. <_< Moj bratec bi se lep?e izra?al ko je v 4. razredu kot on..

2) Ne spada med elito kot je Tiff Nedel

3) Je ?udak in samov?e?ne?

 

Ne more bit med njimi k ?e angle?k ne znaaaaa :o:ph34r:

 

Sem Klopkota klical pa mu povedal kdo bo na TV, bilo je pa oz. je ?e na Discovery Chanell..

 

Sramota v glavnem...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

OK..

Kaj dela ?iga Colja na Fifth Gear? ?zmeden?

Vozil je nekga Rolls Royce-a pa je govril o volanu pa o tem kok prtisne? na gas pa kok ma tak ko bugatti veyron merilec za mo?,...

1) Ne zna angle??ine.. <_< Moj bratec bi se lep?e izra?al ko je v 4. razredu kot on..

2) Ne spada med elito kot je Tiff Nedel

3) Je ?udak in samov?e?ne?

 

Ne more bit med njimi k ?e angle?k ne znaaaaa :o:ph34r:

 

Sem Klopkota klical pa mu povedal kdo bo na TV, bilo je pa oz. je ?e na Discovery Chanell..

 

Sramota v glavnem...

 

 

pa si ziher da je bil on :D

 

a lahko izve? katera sezona in kateri del je bil? ali pa vsaj katere avtomobile so testirali

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa si ziher da je bil on :D

 

a lahko izve? katera sezona in kateri del je bil? ali pa vsaj katere avtomobile so testirali

 

uradni naslov fifth gear Europe

 

testiral:

Buggy (un za v hrib lazit)

Rolls Royce

nek Porsche...

 

Bom priskrbel ostale podatke kok sezona pa epizoda..

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj se obremenjujete s tem...?

 

Saj imamo doma tudi primerke brez primere aka "Grohar" & Co.+" :whatever::whatever:

 

Vsem je jasno, da de?ko tam nima kaj iskat... <_<

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa kaj se obremenjujete s tem...?

 

Saj imamo doma tudi primerke brez primere aka "Grohar" & Co.+" :whatever::whatever:

 

Vsem je jasno, da de?ko tam nima kaj iskat... <_<

 

res sam ej ne more bit tak na nacionalni televiziji ?zmeden? se grem jz nau?it kok se re?e po japonsk ime mi je miha pa grem v fabriko ?efom mazde pamet solit...

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

res sam ej ne more bit tak na nacionalni televiziji ?zmeden? se grem jz nau?it kok se re?e po japonsk ime mi je miha pa grem v fabriko ?efom mazde pamet solit...

 

Pridno na delo, pa velik soli sabo, da jih fajn nasoli? - mazda?i te podpiramo. Najprej daj pobudo (direktivo) za novo RX7, pa MX3, pa ?e kej ... <_<:D:hohoho:

Dobrodo?li na forumu!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridno na delo, pa velik soli sabo, da jih fajn nasoli? - mazda?i te podpiramo. Najprej daj pobudo (direktivo) za novo RX7, pa MX3, pa ?e kej ... <_<:D:hohoho:

 

ti povem quick guide do learn japanese?

 

pejd po 0,3l pepsiko v piksni, jo spij pa vr? po stopnicah.. :hohoho:

 

back on topic..

 

?e kdo najde sezono in epizodo bom ful hvale?en.. :rispekt:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ all:

 

a se ni brez veze ukvarjat s stvarmi, ki ti (nam) grejo na jetra?

Kjer je um vedno zaseden, je srce mirno in tiho; kjer um analizira in deli, srce usklajuje, zdru?uje in ?uti enost z vsem; in kjer um omahuje in dvomi, je srce mogo?no in samozavestno ter ve dobro kaj storiti.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@ all:

 

a se ni brez veze ukvarjat s stvarmi, ki ti (nam) grejo na jetra?

 

je res sam jebat ga... no?m gledat enga samov?e?ne?a na oddaji ko jo gledam ?e od vsega za?etka... ?e ne bo kdo drug ga bom jz skino stran.. <_<

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na discoveriju gledal fifth gear, ko so predstavljali nek ruski luksuzni avto, pa sn mislo, da je dokumentarec kakega doma?ega ruskega novirnarja. ?lo mi je totalno na smeh, zaj ko pa sn pogledal objavljen youtube posnetek, pa mi je kar hudo, ko vidim, da je to tale "na?" velemojster.

 

 

MAMMA MIA!

 

 

lp, Ale?.

mazda_banner.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Danes sem na discoveriju gledal fifth gear, ko so predstavljali nek ruski luksuzni avto, pa sn mislo, da je dokumentarec kakega doma?ega ruskega novirnarja. ?lo mi je totalno na smeh, zaj ko pa sn pogledal objavljen youtube posnetek, pa mi je kar hudo, ko vidim, da je to tale "na?" velemojster.

MAMMA MIA!

lp, Ale?.

 

nisi edini :hohoho:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.