Skoči na vsebino

Mazda 6 uga?a - pomo?!


smash

Priporočeno sporočilo

Mamo tunel zdej :)

ne ?teje, ker se je treba ?e na krofih ustavit

evo napotke je pripel jures, se pravi sam akcija pa je ;).  Druga?e pa je kot ka?e imv od letnika 02-05 enak (tip ma?ine rf5c). Ne ?kodi, ?e se pred nakupom malo pozanima? :P. Glede na sliko iz oglasa pa se mi dozdeva, da je ta za letnike od 05-07, nisem pa ziher.

pol bom pa raje po nakupih mo?ki spol poslala, se mi zdi da se znajo la?je zmenit

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

post-24-0-08016900-1443768758.jpg

 

Idi do Mitje, je na? foruma?

 

tisti ventil na Avtonetu je verjetno za novej?e motorje.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mi je dal motor sam od sebe hitro vedeti, da če nima vsaj 4.000 obratov, nimam kaj menjat v višjo, ker se ne bo izšlo... Vseeno se je zelo poznalo, če se je naklon ceste spremenil za procent ali dva...
    • Ne smeš ga voziti kot diesela...šaltanje pri nizkih obratih ni za bencinarja...pri obremenitvi seveda,da ne bo kdo mislil,da moraš skoz pr visokih šaltati. Ne rečem,da ti tako voziš,a je res,da zelo veliko voznikov,ki prešaltajo iz diesela na bencinarja le te vozi "narobe", in se nato seveda pritožujejo nad porabo.
    • Pjongjang nad južno sosedo poslal balone s smetmi | 24ur.com WWW.24UR.COM Iz Severne Koreje je proti njeni južni sosedi poletelo najmanj 150 balonov, ki so nosili plastične vrečke s smetmi. Te so se ob pristanku...  
    • Tisti, ki razume ženske, ja, tisti lahko tudi les švasa...
    • Naš FucksWagen potrebuje tudi nove pnevmatike. Originalne so zdržale okoli 13.000 km. In zdaj iščem zamenjavo v dimenziji 205/60 R16C. Našel sem zgolj in samo eno pnevmatiko: HANKOOK RADIAL RA14 205/60 R16C 100/98T.    A kdo pozna te pnevmatike? Kakšen je Hankook sicer?   Jaz ponavadi jemljem raje Uniroyal, ampak dobim samo UNIROYAL 205/60 R16 96W XL RAINEXPERT 5.   Razlika med njima je predvsem v nosilnosti. A je za tvegat pa vzet Uniroyal ali raje izberem eno in edino, ki ustreza vozilu?
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.