Skoči na vsebino

Mazda 2


ursska

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

sem novope?ena voznica nove M2. Zaenkrat sem zadovoljna, edino kar me malo moti je kar precej?nja poraba -pozimi povpre?na 6,5 l ob povpre?ni ve?inoma zmerni vo?nji (130km/h) po AC. Ne vem pa tudi ali je normalno, da mi piha iz stranskih re? (tiste ob strani na armaturi).

 

Kako je pa kaj z va?im zadovoljstvom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?la. Vedno smo veseli novih ?lanic :D

Ma ja, poraba je za zimo ?e nekje v mejah normale (hladni zagoni, zimske gume...). Jaz ?eninega Cliota 1.2 s 75 konji te?ko spravim pod 7l/100 km. Ja pa ?ist mo?no, da se bo ?ez nekaj tiso? kilometrov poraba ?e malo zmanj?ala, ko bo avto bolje ute?en <_< .

 

LP A

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

sem novope?ena voznica nove M2. Zaenkrat sem zadovoljna, edino kar me malo moti je kar precej?nja poraba -pozimi povpre?na 6,5 l ob povpre?ni ve?inoma zmerni vo?nji (130km/h) po AC. Ne vem pa tudi ali je normalno, da mi piha iz stranskih re? (tiste ob strani na armaturi).

 

Kako je pa kaj z va?im zadovoljstvom?

 

 

Jaz pa predvidevam da si novope?ena voznica z novim avtom? ?e je tako, vedi da se bo motor po kakih 5000km umiril za vsaj pol litra ?e ne ?e ve?.

 

Pa tudi to, ta male ma?ine potrebujejo ve? mo?i na avtocesti, pri 130km/h si verjetno nad 3.000 obrati kaj?

 

To pa vse pobira....

 

Dobrodo?la in naj ti slu?i!!! ?eprav je mal?ek se mi zdi 2-ka najbolj ?minkerska, ?e kako fotko nam loh zaupa?...:)

P.S. od avta...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz vozim rahlo starej?o Mazdo MX-3 V6 in je poraba te?ko pod 10L B)

 

Sam menjalnik zamenjaj pa bo razlika vsaj 1 liter.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam menjalnik zamenjaj pa bo razlika vsaj 1 liter.

 

Ce pa avto bo pa 3L....:) joke

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

dobrodo?la!!

 

Kar se pa ti?e porabe je pa sme?na poraba-nizka ;)

Veliko varnih km-jev

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dobrodo?la med nami. :bravo: Glede porabe pa ni? bat....je zlo nizka,pa ?e ni?ja bo ?ez ?as. ;)

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6,5 koliko km pa ?e ma?? Ker men pije tam 7,8 povpre?je, pa to res kombinirane vo?nje, tudi del AC, tako da se mi zdi tvoja poraba 6,5 nekako normalna, tistih 5,2 ali kar ?e pi?e na njihovi strani o povpre?ni porabi s strani Mazde pa po zagotovilu prodajalcev ni realna. Je pa tako, da ma moja Mazda2 ?ele dobrih 1200 km, ker je prakti?no ?e ?isto nova, je pa normalno, da avto na za?etku pije malo ve?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6,5 koliko km pa ?e ma?? Ker men pije tam 7,8 povpre?je, pa to res kombinirane vo?nje, tudi del AC, tako da se mi zdi tvoja poraba 6,5 nekako normalna, tistih 5,2 ali kar ?e pi?e na njihovi strani o povpre?ni porabi s strani Mazde pa po zagotovilu prodajalcev ni realna. Je pa tako, da ma moja Mazda2 ?ele dobrih 1200 km, ker je prakti?no ?e ?isto nova, je pa normalno, da avto na za?etku pije malo ve?.

 

Mazda v prospektih za evropo ni vkljucila DDVja pri porabi.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala za odgovore. Torej je vse OK.

 

Sem novope?ena mazda?ica. Vozim jo od oktobra in naredila sem slabih 9000 km. :bravo:

 

Morala sem na hitro kupiti avto, ker sem starega Clia razsula. In v treh tednih po nesre?i je bila nova mazdica ?e doma, so ravno ?akali na dobavi in edini naro?eni avto,ki ?e ni bil prodan. Res sem imela sre?o. V vmesnem ?asu so mi v avtohi?i dali na za?etku M2, zadnje tri dni pa M3, s katero so me oku?ili. ?koda, da je bil nakup nepredviden in ni bilo ve? denar?kov :( , sicer bi vzela kak model TE ali pa kar M3.

 

Znanci, sodelavci in ostali so pa totalno navdu?eni nad njo. Tak mali lepi, zmogljivi avto z ogrooomnih prtlja?nikom med svojimi mali sovrstniki. Pa ?e 70 letna ?enska je komentirala, da je na sovoznikovem sede?u prav udobno, kar me ni :o , pa tudi tisti na zadnjih sede?ih se tudi ?e niso prito?evali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Znanci, sodelavci in ostali so pa totalno navdu?eni nad njo. Tak mali lepi, zmogljivi avto z ogrooomnih prtlja?nikom med svojimi mali sovrstniki. Pa ?e 70 letna ?enska je komentirala, da je na sovoznikovem sede?u prav udobno, kar me ni :o , pa tudi tisti na zadnjih sede?ih se tudi ?e niso prito?evali.

 

Nehaj, bomo ?li na?e avte razsut......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljeni,

sem novope?ena voznica nove M2. Zaenkrat sem zadovoljna, edino kar me malo moti je kar precej?nja poraba -pozimi povpre?na 6,5 l ob povpre?ni ve?inoma zmerni vo?nji (130km/h) po AC. Ne vem pa tudi ali je normalno, da mi piha iz stranskih re? (tiste ob strani na armaturi).

 

Kako je pa kaj z va?im zadovoljstvom?

 

 

lep dan vsem!!

tudi jaz sem nova na va?em forumu imam mazdo 2 komaj 3 dni...

in meni poraba ka?e isto,?eprav pravijo vsi da prvo se mor? avta navadit in on tebe da dobi? tisto koli?ino porabe,ki ti je bila obljubljena ob nakupu...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lep dan vsem!!

tudi jaz sem nova na va?em forumu imam mazdo 2 komaj 3 dni...

in meni poraba ka?e isto,?eprav pravijo vsi da prvo se mor? avta navadit in on tebe da dobi? tisto koli?ino porabe,ki ti je bila obljubljena ob nakupu...

 

Poraba, ki ti jo obljublja Mazda v prospektih, je nerealna. Nisem nek d(i)rka?, ampak mi tako sedaj ?estka kot prej trojka porabita vsaj dober liter ve?, kot so mi obljubili. Ampak pri drugih proizvajalcih ni in? druga?e <_<

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo res...beybe zavzemajo Mazda forum. :P Druga?e pa dobrodo?la,pa le v svoji temi malo bolj predstavi tvoj avto?ek in pa tudi sebe. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Poraba, ki ti jo obljublja Mazda v prospektih, je nerealna. Nisem nek d(i)rka?, ampak mi tako sedaj ?estka kot prej trojka porabita vsaj dober liter ve?, kot so mi obljubili. Ampak pri drugih proizvajalcih ni in? druga?e <_<

 

ja to je to,k sm na za?etku pisala da mam novo mazdo,ki danes potuje nazaj na reklamacijo...zaradi zaro?enih sprednih lu?i...okoli vrat mi je popustila guma in ?el mi je zadni levi le?aj ali kon?nik pa komaj 3200 prevo?enih kilometrov...sei sm ustala brez besed za nov avto se to ne bi smelo narediti,kajne...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma saj ne morem verjeti, da je vse to bilo narobe. OK, o zaro?enih lu?eh sem ?e sli?ala, ostalo mi je pa, res, neverjetno.

Pri mojih 12.000 km ni ni? kaj narobe - trkam po mizi. To?enje in vo?nja, to je vse. Upam, da bo tako tudi ostalo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ja to je to,k sm na za?etku pisala da mam novo mazdo,ki danes potuje nazaj na reklamacijo...zaradi zaro?enih sprednih lu?i...okoli vrat mi je popustila guma in ?el mi je zadni levi le?aj ali kon?nik pa komaj 3200 prevo?enih kilometrov...sei sm ustala brez besed za nov avto se to ne bi smelo narediti,kajne...

 

Nenormalno. Za zaro?ene lu?i in gumo na vratih ?e nekako razumem, ampak kon?nik oz. le?aj... :blink:

A si mogo?e zadela kak?en robnik, zapeljala v globoko luknjo... :ne vem: :ne vem:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala. Hvala. :vesel:

 

A ima mogo?e kdo ideje zakaj iz prednjih stranskih odprtin (re?) nenehno malo pihlja. Tudi ?e imam ventilator na nuli ?utim rahlo pihanje. OK, nisem stara koka, da bi me ?e vse motilo, samo po dalj?i vo?nji imam o?i rahlo rde?e. Ne bi rada, da folk misli, da sem objokana. :ne vem:

 

Lp,

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.