Skoči na vsebino

Domače živali


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 503
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 3 tedne kasneje...

No pri nas doma so tudi od zmeraj ?ivali. Trenutno nimamo v moji dru?ini nobene...?akamo, da mali malo odraste potem pa pride k hi?i King Charles spaniel. No, ?e bi res ?iveli v hi?i bi najbr? pri?la kak?na ve?ja mrcina. Trenutno pa imamo pri starih star?ih kavka?kega ov?arja, samojeda in dve ma?ki - pestro:) Pri drugi star?i pa ma?ko. No tukaj pa ?e slikce:

 

 

Uf, ?ele zdle prebrala,..kavkaz je moje stara ljubav in definitivno na listi "enkrat ga bom mela" - skupaj s ?e kr neki pasmami :D Dej kak?no slikco nalimej, pa kak?en je v praksi,..ker ravno zarad teorije se potem nismo odlo?il za to pasmo...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Uf, ?ele zdle prebrala,..kavkaz je moje stara ljubav in definitivno na listi "enkrat ga bom mela" - skupaj s ?e kr neki pasmami :D Dej kak?no slikco nalimej, pa kak?en je v praksi,..ker ravno zarad teorije se potem nismo odlo?il za to pasmo...

Evo jutri gremo pogledat na?ega bodo?ega psi?ka.Smo se odlo?ili:)potem pa naprej k ta??i in tastu pa bom poslikala ?e mal.Druga?e ja bo kr dr?alo teorija v praksi pri njih.Je pa tudi to,da je ?al od preprodajalcev.Doma je ?isto ok edino nevem kaj je s to psico,da grozljivo ren?i v ogledalo in na drugo psico,ko je ?as za hrano.Jaz v hi?o res nisem mogla sama,dokler nism bla ?isto njihova. Spustit je ne more?,ker bi napadla druge pse-jih je ze.Sama je z mojimi 60kg ne zadrzim.Je pa stvar vzgoje..lahko bi bili bolj dosledni.Jaz ji tega rencanja v ogledalo nikakor nebi pustila niti minute:)Bivsi sodelovec pa..druga zgodba-mucek. Brez povodca. Res je mocen pes tako in drugace. Aja pa tudi ni ravno za crkljanje.Pride in ima hitro dosti pa se umakne. To jev grobem.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

No saj to spra?ujem za daljno daljno prihodnost :D Zdaj smo itak najdl "na?o" pasmo, in bo naslednji pes (?e ne ?tejem Lasye) tibetanc (samec), ko bosta pa otroka ve?ja in bom imela ve? ?asa, si bom pa za svojo du?o kupla nem?kega ov?arja, ta me pa daje ?e vsaj 20 let, da bi ga mela :D

 

Kero pasmo ima? pa ti ogledano?

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

King charles spaniel.Ve? kot primerno za otroka, karakter mi je super in pa v bloku mrcine ne morem imet.No pa gledam tud iz tega,da bomo psa zmer sabo imel,kar je s kakim bernardincem malo te?je:)

 

Jaz imam ?e dve yorkshirke (kao),..ne prena?ata otrok sploh. Evo, ko sem bla 7 let nazaj ziher, da ne bom mela otrok :D (se navezujem na temo tattoo-ji :P )

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri nas mamo pa zdj ?e neki ?asa armado mi?i za 'hi?ne lublen?ke' :glare: v?er so se na eno past ujele tri naenkrat, s tem da je past spro?ilna in ne taka, ki bi jih lovila eno za drugo. No, dans sta se pa ?e dve ujele in ?e zdale? ni konec stanovalcev brez najemnine.

 

Bi prilo?il slike, ampak je ?e na facebooku ?enski spol objokan, pa no?m ?e tuki nadaljevat. aja slik ?ivih pa ?al nimam :D

miataviperfinal.png

"It's better to be a lion for a day, than a sheep all your life."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

King charles spaniel.Ve? kot primerno za otroka, karakter mi je super in pa v bloku mrcine ne morem imet.No pa gledam tud iz tega,da bomo psa zmer sabo imel,kar je s kakim bernardincem malo te?je:)

sam js sm pa enkrat sli?ala, da te ku?ki niso lih primerni za otroke.. Ne vem ve? to?no zakaj hehe.. 

O?itno ni ?ist res, ?e je pri vas vse ok :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam js sm pa enkrat sli?ala, da te ku?ki niso lih primerni za otroke.. Ne vem ve? to?no zakaj hehe.. 

O?itno ni ?ist res, ?e je pri vas vse ok :)

Mislim, da je kolkr berem problem v tem da so precej majhni drobni in je treba pazit na igro. Sploh, ko sta ?e oba mladi?a. Karakter pa baje super. Bomo videli. Jutri se gremo spoznat z vzreditelji in upam, da bodo?im ku?kom:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam js sm pa enkrat sli?ala, da te ku?ki niso lih primerni za otroke.. Ne vem ve? to?no zakaj hehe.. 

O?itno ni ?ist res, ?e je pri vas vse ok :)

 

Zato, ker imajo ful ni?ji prag bole?ine, kot recimo ve?je mrcine, in temu primerno tudi toleran?ni prag - posledi?no hitreje pride do ugriza.

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja ?e to,..ko se za pasmo definira a ima rada otroke al ne, upo?tevaj, da se pod otroke smatna 3leta+, tvoj je pa sklepam ?e mal?ek (1 leto)? In iz izku?enj ti lahko povem, da si ti lahko skoz zraven in se ti zdi, da bo ku?ka samo pobo?al, ?ez del?ek sekunde ima pa ?e v roki dlako, u?esa, rep in ga veselo cuka/vle?e....kar si pes seveda zapomni...

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e kdo i??e psa, kateri bo prenesel vse nepredvidljivosti otrok, bo igral pli?asto ?ival, bo pov?ter in termofor otroku, obenem pa bo pripravljen dati ?ivljenje za 'familijo' in ga lahko cel dan pusti z njimi:

post-2637-0-91569500-1425675936_thumb.jpg

 

?e tretji bokser, tretji? enako. Sigurno najbolj?i pes za familijo, ampak tudi sigurno en od top3 hiperaktivnih psov...(poleg veselja in smeha tudi veliko ?ivcev in ?asa zanj treba). 

Dejansko pa dobi? ?e nega 'otroka' v familijo :):)

 

na jutubu je miljon takih primerov 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala.Ja vem,da bo ogromno dela.Glede na to,da je psov ?e vajen moram re?i,da se presenetljivo dobro obna?a.Sem vedno zraven itak!:)Pa zanimivo,da s ?asom je nehal silit v njih.Ja je enoletnik.Jz pa upam,da dovoj stoga z besedo ne. Bo zanimivo:) Dobro,da sem ?e nekaj ?asa doma.Pes pa je velika ?elja in oba bi rada,da odra??a z njim.

Aja za bokserje sem pa sli?ala to ?e ve?krat in kolegica ga ima:)Zal prevelik in meni osebno vizualno ni-mora bit vec dlake:)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zato, ker imajo ful ni?ji prag bole?ine, kot recimo ve?je mrcine, in temu primerno tudi toleran?ni prag - posledi?no hitreje pride do ugriza.

Jap najbr? bo to :)

 

Robertos lepi "glodalci" :) kako to da po novem ne spadajo ve??

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Evo kavka?ka.Mi pa ?e ta teden dobimo na?ega cavalirja.Je pa ?e 7mes star,so ga mislili obdr?at zaradi super rezultata na razstavi pa so ugotovili,da mogo?e jih majo ?e preve?:)Smo ga spoznali in nas je takoj kupil.

post-8021-0-19160800-1425843243_thumb.jpg

post-8021-0-41623000-1425843254_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap najbr? bo to :)

 

Robertos lepi "glodalci" :) kako to da po novem ne spadajo ve??

evo navedek iz wikipedije:

Morski pra?i?ek je majhna ?ival, ki sodi v razred sesalcev. Do nedavnega je zanj veljalo, da sodi v rod glodavcev, kar pa se je po raziskavah njihove genske zasnove v zadnjih letih izkazalo za neto?no. Po genskem zapisu ni morski pra?i?ek ni? bolj v sorodu z npr. mi?jo, ki je glodavec, kot je s ?lovekom, ki je primat. Po zadnjih raziskavah domnevajo, da verjetno ne sodi v nobenega izmed obstoje?ih rodov, ampak vse ka?e da tvori svoj lasten rod

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.