Skoči na vsebino

Domače živali


qwerty

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 503
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

  • 2 tedna kasneje...

Evo na? Xendo je ?e prijatelj s samojedko. Da bi pa takole bil s kavk?ako bo pa ?e trajalo, trajalo ali pa nikoli ne bo pri?lo do tega....kdo ?e kak?ne nasvete, izku?nje, ideje kar se tega ti?e? Smo ene 2x mese?no cel vikend pri star?ih od mojga in bi blo fajn jih vsaj pribli?no navadit. Zdej so pa? lo?eni in non-stop pod nadzorom. No s samojedko ni nobenih problemov ve?. Kavka?ga pa bi ga raztrgala. No, ?e jo ima fotr pod kontrolo niti ne zaren?i. Druga?e pa takoj poka?e zobe. Smo sicer mislili, da bo ?e huj?e. Spet drugi? ga pa totalno ignorira. V pasji ?oli nisem dobila nobenega nasveta razen pa? po?asi privajat in vedno bli?je spu??at...Na? mali king pa strahu nobenega. Ne ?ljivi, ?e una popadljivo ren?i skozi ?ipo na njega.

post-8021-0-36550000-1428229849_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Da ?e jaz predstavim en del na?ih ?ivali...poleg labradorca, zajcev, so moje najljub?e ?ivali in seveda moj najljub?i hobi tole:

attachicon.gifIMG_20140902_213442.jpg

 

attachicon.gifIMG_20140902_213643.jpg

 

attachicon.gifIMG_20140902_213825.jpg

Vauu:) Lepo. Pa super, da imate mini zoo. Mi bomo tudi, ko bo hi?a.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...
  • 1 mesec kasneje...
  • 1 mesec kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.