Skoči na vsebino

Domače živali


qwerty

Priporočeno sporočilo

ja saj to, ko je potem toliko zahtev, kaj vse mora? imeti, pa koliko prostora, pa hrana.. Mogo?e kdaj  :) k bom stara baba haha  :lol:

 

what? :huh:

 

?ivalco legvana bi mela, a ko pa ?enske fa?ete kak?nega deca po karakterju "legvan" (sej ve?, couch potato ipd) je pa cel ogenj v strehi in en kup zmerjanja.- te?ko za razumet.

 

a to si zame?u z lenivcem :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 503
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Ker je govora o doma?ih ?ivalcah, predvsem pa psih, ne vem koliko ste kaj na teko?em o pasjih borbah v Sloveniji. Na fb se je razvila celo skupina proti temu: https://www.facebook.com/ustavimopasjeborbe?fref=nf (ne vem ali odpre tistim, ki niste na fb)..

 

Prispevki so bili tudi ?e v oddaji Svet na Kanalu A, tokrat pa bodo ?e malo bolj podrobno tudi v Dnevniku. Tole so imeli objavljeno na fb: V ponedeljek NE ZAMUDITE ogleda oddaje Tednik na SLO 1 ob 20 uri !!!

Mariborska pasjeborka Vesna Dada Trifunovi? in partner Daniel Vagala V ?IVO. 
Slavna pasjeborka podala interviju za slovensko nacionalno televizijo !!! 
Zahvaliti se moramo novinarki za izjemno raziskovanje. Potrebno je pohvaliti, da je bila edina novinarka, ki je ure in ure namenila na?i ekipi, ni nekaj spackala v pol ure, se z nami posvetovala, prebirala ogromno literature ter se resni?no potrudila spoznati ozadje pasjih borb. Vesno Vagalo Trifunovi? pa si boste lahko ogledali v ponedeljek!

 

Zdaj jaz sicer nimam ve? svojega psa, vseeno pa se mi vse tole zdi res malce kruto + tega, da ni ?udno da potem imajo vsi do teh psov razne predsodke in kritike, kako niso za otroke blabla.. No hotela sem vas samo obvestiti o tem, ?e kdo slu?ajno ne ve :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ha ha ha.... muc misli da je na trampolinu

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Pri sprehodu ?ez bli?nji hrib, se je na tamalo "prilepil" simpati?en ma?ji mladi? in zdaj ne gre ve? od hi?e. Posledi?no mu nosim jeda?o vseh vrst in mleko. O?itno je postal nova doma?a ?ival.  :zvizga:

post-185-0-14925000-1411417497_thumb.jpg

post-185-0-23291200-1411417531_thumb.jpg

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

No pri nas doma so tudi od zmeraj ?ivali. Trenutno nimamo v moji dru?ini nobene...?akamo, da mali malo odraste potem pa pride k hi?i King Charles spaniel. No, ?e bi res ?iveli v hi?i bi najbr? pri?la kak?na ve?ja mrcina. Trenutno pa imamo pri starih star?ih kavka?kega ov?arja, samojeda in dve ma?ki - pestro:) Pri drugi star?i pa ma?ko. No tukaj pa ?e slikce:

 

post-8021-0-54772300-1414177692_thumb.jpg

post-8021-0-47986400-1414177729_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

Ne ne,..niso na?i,..samo ena na?a bodo?a je vmes :) Tale pride iz Finske,..?akamo pa ?e kaj bo na Nizozemskem s sam?kom,...?e en teden,..Lava potem se ti bo pa ?e spla?al pridt na kavo, bo kej za vidt :D

NiKoLi Ne ReCi NiKoLi!
 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
  • 2 tedna kasneje...

Je tako :) japonska akita =)

Mi je v?e? in zanimiva ta pasma. Mogo?e, bi ga ?ez nekej let imela. Vem, da je itak odvisno od psa do psa ampak neke karakteristike pa nasploh dr?ijo. Je precej trmast za vzgojo in dominanten? Pri mo?u doma imajo kavka?kega ov?arja in je res zajeban karakter. Ne pride? v hi?o, kar tako :unsure: drugi psi so tudi svoja zgodba...Verjetno bi bili lahko ?e bolj dosledni pri vzgoji ipd. Kako je kaj pri vas :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mi je v?e? in zanimiva ta pasma. Mogo?e, bi ga ?ez nekej let imela. Vem, da je itak odvisno od psa do psa ampak neke karakteristike pa nasploh dr?ijo. Je precej trmast za vzgojo in dominanten? Pri mo?u doma imajo kavka?kega ov?arja in je res zajeban karakter. Ne pride? v hi?o, kar tako :unsure: drugi psi so tudi svoja zgodba...Verjetno bi bili lahko ?e bolj dosledni pri vzgoji ipd. Kako je kaj pri vas :)

Je tako kakor ?e sama ugotovila je od psa do psa odvisno definitivno pa neka sama osnova karakteristik in opisov psov dr?i. Sama akita trmasta pasma za samo vzgojo,?olanje ipd...se da ampak z oogrooooooomno ?asa in dela :rispekt: kar se ti?e same dominance pa ko je v svojem okolju (teritoriju) je za ne poznane ljudi dosti neprijetna situacija saj je zelo velik ?uvaj tko, da zna kaj hitro posko?it v ?loveka :aaaaa:  :ninja:  je pa kakor je bilo prikazano v filmu hachi zvest pes..saj ne re?em so vsi ampak ta pasma res zvest in pa posre?en. Je pa tudi ogromno dela ko je sezona menjava dlake in poddlake takrat se pa za?ne fe?ta :cheers:  tko, da iz moje strani zelo v?e?no lu?kana pasma, ?e bi se pa ?e enkrat odlo?al bi dobro premislil in mislim, da bi kaj drugega imel  :zvizga:

post-7838-0-67307000-1423516094_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Je tako kakor ?e sama ugotovila je od psa do psa odvisno definitivno pa neka sama osnova karakteristik in opisov psov dr?i. Sama akita trmasta pasma za samo vzgojo,?olanje ipd...se da ampak z oogrooooooomno ?asa in dela :rispekt: kar se ti?e same dominance pa ko je v svojem okolju (teritoriju) je za ne poznane ljudi dosti neprijetna situacija saj je zelo velik ?uvaj tko, da zna kaj hitro posko?it v ?loveka :aaaaa:  :ninja:  je pa kakor je bilo prikazano v filmu hachi zvest pes..saj ne re?em so vsi ampak ta pasma res zvest in pa posre?en. Je pa tudi ogromno dela ko je sezona menjava dlake in poddlake takrat se pa za?ne fe?ta :cheers:  tko, da iz moje strani zelo v?e?no lu?kana pasma, ?e bi se pa ?e enkrat odlo?al bi dobro premislil in mislim, da bi kaj drugega imel  :zvizga:

Hvala...mogo?e ?ez nekaj let, ko bo hi?a in mali ne bo ve? tako mali:) Ali pa me bo tudi po tehtnem premisleku minilo... Upam pa, da jeseni pride k nam en ku?a-mucek :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hvala...mogo?e ?ez nekaj let, ko bo hi?a in mali ne bo ve? tako mali:) Ali pa me bo tudi po tehtnem premisleku minilo... Upam pa, da jeseni pride k nam en ku?a-mucek :D

Malenkost, ?e bote pa ki v ?tajerskem koncu pa pripeljem na?ega pokazat :D

Evo zbran ?ivalski vrt :D

post-7838-0-86783700-1423576224_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.