Skoči na vsebino

Za vse ki iščete prevleke


jures

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...

Gremo v nakup (ho?em na tej 6-ki, ohranit sede?e ?e naprej kot nove), upam da se nas ve? zbere, pa naro?imo skupaj, kar nam bo jasno zni?alo stro?ke po?iljanja! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Neki se trudim, z enim uporabnikom (Active) si celo dopisujem in je zainteresiran, tako da sva ?e najmanj dva (oba Mazda6), potem pa se jutri dobim ?e s Hro??emVinetom, ki mu bom tudi predlagal nakup in zna biti zainteresiran! :jupiii::danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O razli?nih varjantah bo pa JureS ve? povedal.

 

Se pravi zaenkrat smo zainteresiranci za naro?ilo;

 

1. Guliko?a

2. Active

3. Milky76

4. Rendy?

5.

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O razli?nih varjantah bo pa JureS ve? povedal.

 

Se pravi zaenkrat smo zainteresiranci za naro?ilo;

 

1. Guliko?a

2. Active

3. Milky76

4. Rendy?

5.

 

nimam jaz tle kej povedat kar je na ebayu je gor - jaz sem naro?al pred dvemi leti :blush:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men je prakti?no vseeno kak?ne dam, samo da ne bojo nagubane, kokr so razne varjante iz Leclerja za cca. 30 ? :blush:

 

Bistvo je pa itak da se ohrani sede?e tak?ne kot so sedaj, ko se lahko samo ?udim da so v tako odli?nem stanju! :rozico:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem se malo anga?iral in za hec poklical uradni servis (A cosmos - ?i?ka), ?e imajo v ponudbi kak?ne avtoprevleke za mojga stroja. No pa so mi dali kontakt od nekega majstra, ki jim je pustil telefonsko, ?e bo kdo naro?al prevleke, to je;

 

- Igor K?nig s.p. iz Kopra (ali okolice), tel ?t. 041 745 267.

 

Je pa cena parkrat vi?ja (kar mi je dokaj logi?no) kot tele ki gledamo preko e-varjante. Sem govoril z njim in je rekel cca. 140 ?. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sm se pred ?asom tut jst za to bol zanimu in mi je so?olc iz ajvarjevih koncev povedu za enga majstra k to dela, cena okol 180? ?e nima kroja, ?e ga pa ma je pa kr neki cenej?. bom probu kontakt najdt pa povpra?at

 

pomoje mam js ?e neki ?asa nalepke zate. :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu v ?em je fora da ho?ete prevleke? Zaradi "uni?evanja" sede?ev? ali kak?en drug razlog.

Moje mnenje je tak?no da je metanje denarja, kvaliteta original oblazinjenja je ?e zelo dobra, ko se uma?e ga pa? z globincem ??isti? in to je to. Zdej da imam 5 let prevleke gor zato da bodo lepi sede?e (kater sploh niti gledati nebi mogel), in potem prodam avto z lepimi sede?i za isti denar kot da nebi imel prevlek in bi jih pa? z globincem spucal, sam jih tako ali tako 1x letno pa na vso starost avta mi ?e vedno gledajo kot novi :) ...no sej vsak ima svoje razloge, za mal denarja pa najve?krat dobi? neke ?udne prevleke...ali pa? ne? :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Grega, ko bo? enkat svoj (mini) podmladek fural, bo? zastopu zakaj (JureS je ravno v eni temi opisal kaj vse se mu je nahajalo pod zadnjo klopjo 6-ke). :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hehe....sem pomislil tudi na to ja :) ...ampak sem ?e bil v tak?ni situaciji z biv?o tako da....ma ne vem, isto je bilo, nekako je ?lo vse z globinskim ven, iz stropa, s ?okolado pomazanega, je pa Vanish svoje opravil :bravo: ...prevleke je prav tako potrebno oprati in ima? delo :) ...sestra je pa pri ?tirih otrocih drugo pot ubrala (ker nebi imela ?asa prati in snemati prevleke za vse sede?e ipd.), gre avto ko se proda na ?i??enje notranjosti in se proda kot novo :), vmes pa z globincem in tudi dosti ven potegne.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni mi ?e ratal dubit kontakta :ne vem:

nidhoggr: se mi zdi oz sm kr prepri?an, da jih mora imet conrad, sem pred ?asom jih jst gledov pa so ble tut eno malenkost cenej?e.

 

 

Kak?ne pa ma konrad? kokr prevleke, ali samo grelne plo??e? ?e kaj ve? ve?.. Jaz si milsim to vgradit pod leder zice :P

 

Edit:

Verjetno si mislil tole

 

Evo majo tudi TAKE ki bi jaz rabil... so pa 100? :)

panoramska.jpg
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...
  • 3 leta kasneje...

A mogoce kdo ve kje bi se dalo dobiti zascito za sedeze. Se pravi samo za zadnjo stran voznikovega in sovoznikovega sedeza?

1x sem kupil nekaj takega v BTC Hala A v kleti nasproti Potokarja. Neka cenena varianta , ampak slu?i svojemu namenu,dokler ne da? preve? stvari v predale in se vse skupaj utrga. Cena temu primerna.

 

Smo pa imeli v slu?benem Amaroku zadevo od Thule-ta in je super... Nimam pa pojma za ceno...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.