Skoči na vsebino

A se sme na tem forumu kaj zajebavat?


Lojz

Priporočeno sporočilo

  • Odgovori 52
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

haha... k smo glih pri rji. Smo par dni nazaj dvignila avto in po dobre pol leta je auspuh spodi ?e ?ist rjast. Nabijem jaz tistga japonca direkt s ?pi?akom v rit, k si je spomnu tak material uporabit. Mater na Wartburgu pred skoraj 20 leti mi ni rjavel ta ror :angry: - aja sej res wartbi je bil Nemc :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

haha... k smo glih pri rji. Smo par dni nazaj dvignila avto in po dobre pol leta je auspuh spodi ?e ?ist rjast. Nabijem jaz tistga japonca direkt s ?pi?akom v rit, k si je spomnu tak material uporabit. Mater na Wartburgu pred skoraj 20 leti mi ni rjavel ta ror :angry: - aja sej res wartbi je bil Nemc :bravo:

 

O tej mazdini rji sem jaz na enem servisu sli?al, da ima tud mercedes probleme. Bojda je mercedes uporabu enak pleh kot mazda (ista ?elezarna in serija pleha...) in ima tud mercedes s tem probleme. Preve? ?vepla v plo?evini naj bi blo.

A je ?e kdo od vas dal porihtat tisto rjo na servis? Kako pol to zgleda, ko je sanirano? A pol ne rjavi ve??

Menda se to sanira s postopkom pocinkovanja, al kako?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

O tej mazdini rji sem jaz na enem servisu sli?al, da ima tud mercedes probleme. Bojda je mercedes uporabu enak pleh kot mazda (ista ?elezarna in serija pleha...) in ima tud mercedes s tem probleme. Preve? ?vepla v plo?evini naj bi blo.

A je ?e kdo od vas dal porihtat tisto rjo na servis? Kako pol to zgleda, ko je sanirano? A pol ne rjavi ve??

Menda se to sanira s postopkom pocinkovanja, al kako?

 

Bravo Lojz. To?no to jst bluzim ?e ves ?as. Pol avtov je ?e istih. Iste tovarne z enakimi deli zalagajo ve? proizvajalcev avtov. Mi pa ?e zmeri o Nemcih in Japoncih... <_<

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mercedes pa mazda enak pleh...jeee itak pa kaj se :)

 

Zakaj pa ne? A misli? da ima mazda svojo ?elezarno, mercedes pa spet svojo ?elezarno in vsak zase dela pleharijo in ?elezo? Verjem, da tud mercedes in ostale firme dajejo na svoje avte kitajski pleh.

Avtomobilske firme pa? naro?ijo in dobavijo certificiran pleh z dolo?enimi lastnostmi, ki pa se ?ez ?as poka?e, da to ni tisto kar so moslili da bo. Kot vsaka roba. Tud kava al pa cement ni zmeraj taka in enaka kot pi?e na embala?i.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na?a 6ica je lih zdej na tem posegu. Naj bi jo dobili konec tedna oziroma nasl. teden. Bomo vidli, kako bojo majstri po?timali zadevo.

 

A je ?mergla zmanjkal?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj pa ne? A misli? da ima mazda svojo ?elezarno, mercedes pa spet svojo ?elezarno in vsak zase dela pleharijo in ?elezo? Verjem, da tud mercedes in ostale firme dajejo na svoje avte kitajski pleh.

Avtomobilske firme pa? naro?ijo in dobavijo certificiran pleh z dolo?enimi lastnostmi, ki pa se ?ez ?as poka?e, da to ni tisto kar so moslili da bo. Kot vsaka roba. Tud kava al pa cement ni zmeraj taka in enaka kot pi?e na embala?i.

 

potem ocitno mercedesu uspe imet boljsi pleh (faktor vsaj 10)...ocitno mu bolj pase nemski zrak al kva :)

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj mercedesu ni uspelo, ?e pa enako rjavi in ima iste probleme. Ne vem za kater model mercedesa konkretno gre. To mi je povedal serviser, ki se ukvarja z postopkom pocinkavanja in z sanacijo takih rjavin. Niso vsi mercedesi narejeni iz enakega pleha, kot tudi niso vsi modeli mazde narejeni z enakim plehom. Celo za sprednji blatnik al pa za streho, havbo, zadnji blatnik itd... se uporablja razli?na plo?evina. Odvisno kako proizvajalec smatra, kak?en pleh je za dolo?en del avta potreben in racionalen za izdelavo.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:hohoho: mater ko takole berem tole ,vidm da ste se samo ?estkarji ve?inoma uklu?ili v debato!

Prodejte mazdo 6 in si kupte mazdo 3 je man problemov :)

Sj vemm va? odgovor ........ ampak preglejte poste a sm jo kje ?infal :jezicek:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pa smo rekli, da se bomo zezal v tej temi... :D

 

Aja saj res....

Dejmo se zezat.....

Men se punce, ki sedijo v mazdah zdijo dosti lep?e in pametnej?e, kot npr. v kak?nem Volksvagnu, BMW-ju, Renault-u, Fiat-u itd...

Skrunitev ?enskega spola je, ?e lepa ?enska npr. v Golfu sedi. To enostavno ne gre skupaj in bi moralo bit prepovedano s zakonom.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja saj res....

Dejmo se zezat.....

Men se punce, ki sedijo v mazdah zdijo dosti lep?e in pametnej?e, kot npr. v kak?nem Volksvagnu, BMW-ju, Renault-u, Fiat-u itd...

Skrunitev ?enskega spola je, ?e lepa ?enska npr. v Golfu sedi. To enostavno ne gre skupaj in bi moralo bit prepovedano s zakonom.

 

Mogo?e bjonde mislijo da je Rabiit od playboya.... :huh:

 

Sam ce je kaka huda, vsaj ne vidis kaj vozi....to je dobro za proizvajalca...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aja saj res....

Dejmo se zezat.....

Men se punce, ki sedijo v mazdah zdijo dosti lep?e in pametnej?e, kot npr. v kak?nem Volksvagnu, BMW-ju, Renault-u, Fiat-u itd...

Skrunitev ?enskega spola je, ?e lepa ?enska npr. v Golfu sedi. To enostavno ne gre skupaj in bi moralo bit prepovedano s zakonom.

 

Tako je :bravo: .

Golf je za zidarje, mesarje, ?istilne servise... :hohoho:

?eprav v kak?nem cabrio bavarcu pa kak?na tud fajn zgleda :D odvisno je od felten in barve avta :hohoho:

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mejdu?... a to pomen, da bom moral za?et obleko nosit pa srajco in kravato okrog vratu za?ponano, da bom komi dihu pa ?ist zaripel v ksiht.... :hohoho:

 

Ha, ha...

Kar navadi se. Men je dons po?ten vro?e. Moram dat tiste gate gor, k ?vic vpijajo... :P

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaj ?e mam slu?benga Golfa, kaj sem pol? Zidar, mesar, kmetovalec...? :D

 

Pol si slu?beni golfivc.

Drga? pa majo v na?em koncu Golfe veterinarji. Uni, ki hodjo krave, pracice, kobile itd... umetno osemenjevat in oplojevat.

Majo polno havbo raznoraznega zamrznjenega semena v epruvetah in kantah...

A si ti mogo?e veterinar?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol si slu?beni golfivc.

Drga? pa majo v na?em koncu Golfe veterinarji. Uni, ki hodjo krave, pracice, kobile itd... umetno osemenjevat in oplojevat.

Majo polno havbo raznoraznega zamrznjenega semena v epruvetah in kantah...

A si ti mogo?e veterinar?

 

Ce si dober te potrebujejo na tem forumu - Alya se mi zdi...:)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol si slu?beni golfivc.

Drga? pa majo v na?em koncu Golfe veterinarji. Uni, ki hodjo krave, pracice, kobile itd... umetno osemenjevat in oplojevat.

Majo polno havbo raznoraznega zamrznjenega semena v epruvetah in kantah...

A si ti mogo?e veterinar?

 

:hohoho::hohoho:

No, tole je pa fajn tema.

Ej, Lojz, a v va?em koncu tisti veterinarji tud kaj ?love?kega "materiala" zbirajo? A kaj ve?, kolko dobim za en ml? :D

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.