Skoči na vsebino

AEZ lita plati??a in ?PAN d.o.0


dravni

Priporočeno sporočilo

No evo moje izku?nje z AEZ in ?pan d.o.o.

 

AEZ lita plati??a ali feltne po dveh letih :angry2:

 

post-378-1243191976_thumb.jpg

 

post-378-1243191990_thumb.jpg

 

post-378-1243192001_thumb.jpg

 

Seveda sem feltne ?el reklamirat v ?PAN d.o.o. na Brezovici in sem jim povedal da barva pod lakom dobesedno razpada oz. sem rekel "da gnije". Sej so bili zelo vljudni, napisali so zapisnik o reklamaciji in so ?e slikali in da bodo to poslali v AEZ ampak vse v stilu :harhar:

 

No tole sem pa dobil po po?ti

 

post-378-1243192772_thumb.jpg

 

Seveda sem ?el nazaj ker sem mislil, da so zamenjali slike, da je kaj narobe. Vse sem ?e enkrat povedal celo Reklamantu kateri je ta zapisnik spesnil, kak?no lu??enje, kak?na fizi?na po?kodba, kot sem prej rekel je odnos bil v stilu :harhar::harhar: . Pa sem mu ?e enkrat feltne in to "AEZ" pokazal pa je gledal in gledal pa je za?el veste tukaj so tri barve, ?rna, srebrva, grafitna... Ja ampak lak, lak je nedotaknjen sem mu razlagal pa je bilo spet:jezicek: Je pogovor nanesel da bi te feltne vzeli v ra?un in je njihov "reklamant" rekel, da bi mi jih vzeli za celih 20 evrov :hohoho:

 

No kaj ?em ve? pisat o ostalem sklepajte sami

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni glih dober ob?utek, da se ti to zgodi po dveh letih.

?e ti je Ponudil 20? za njih potem tak ve?, da so vredne ni?. Najbr? bi jih prebarvali in prodali kot bi bile zlate.

?e ti reklamacija ne bo uspela pri njih, pa bo najbr? zalegla na forumu. Ena varianta je, da jih da? nanovo barvat, druga?e pa jih imej za zimske gume, za poletje pa nabavi taprave felege - MAZDINE.

 

lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni glih dober ob?utek, da se ti to zgodi po dveh letih.

?e ti je Ponudil 20? za njih potem tak ve?, da so vredne ni?. Najbr? bi jih prebarvali in prodali kot bi bile zlate.

?e ti reklamacija ne bo uspela pri njih, pa bo najbr? zalegla na forumu. Ena varianta je, da jih da? nanovo barvat, druga?e pa jih imej za zimske gume, za poletje pa nabavi taprave felege - MAZDINE.

 

lp

 

No kaj bom ?e naredi ne vem verjetno pa ne bo ostalo na tem, glede Mazdinih felten sej bi jih mel ker vem da je tam sigurno kvaliteta samo mi nobene ne potegnejo, mi niso preve? v?e?

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

me preseneca, ker je AEZ dobra firma

sicer pri veckrakih felten tak problem pogost, ker jih tezje spucas ampak vseen AEZ je ok firma

odnos spana pa svetoven ni kaj

 

Ja glede pucanja se strinjam da porabi? mnogo ve? ?asa ampak se spla?a seveda ?e so feltne uredu. Zanimivo da se mi je to zgodilo samo pri AEZ. Glede kvalitete AEZ sem bil jaz tudi prepri?an, da so uredu ker je bila tudi cena uredu.

 

?pan je pa tudi razred zase, gleda te v o?i in ti ser...

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojdi ?e enkrat tja, popizdi na polno in jim zagrozi z vsemi mogo?imi in?pekcijami ter Uradom za varstvo potro?nikov. ?e ?e to ne nuca, se obrni na AEZ direktno. Pa jim je*aj vse po spisku, prekleta banda zaslu?karska

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pojdi ?e enkrat tja, popizdi na polno in jim zagrozi z vsemi mogo?imi in?pekcijami ter Uradom za varstvo potro?nikov. ?e ?e to ne nuca, se obrni na AEZ direktno. Pa jim je*aj vse po spisku, prekleta banda zaslu?karska

 

ha ?

 

halo... ka pa ma prodajalec s tem, ?e so plati??a slabe kvalitete ?

 

Oni lahko reklamacijo samo posredujejo med tabo in proizvajalcem...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ha ?

 

halo... ka pa ma prodajalec s tem, ?e so plati??a slabe kvalitete ?

 

Oni lahko reklamacijo samo posredujejo med tabo in proizvajalcem...

 

 

Stvar je v tem, da se jim ne spla?a/ljubi/varever ukvarjat z njim in so ga enostavno "odpikali" <_<

 

Jst bi na njegovem mestu ?el na "stvarno napako"! ;)

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? kar tako uveljavljati stvarne napake ?e posebej ne po na?i zakonodaji. Stvarna napaka je recimo to, da proizvajalec napi?e in ti proda avto s 140KM, ti pa ugotovi?, da jih ima samo 120KM. Al pa ?e bolj?i primer, da kupi? DIVX player, ki ne predvaja Divxov.

 

To s feltnami je pa le po?kodba, ki je resni?no lahko nastala zaradi slabih materialov sam feltna ?e vedno opravlja prvotno nalogo samo grda in spraskana je. Se pravi to spada le pod garancijski poseg, ?e bodo fair, ?e pa ne bodo pa ostali pri svojem, da je feltna uni?ena zaradi obrabe pri uporabi na kar pa ni garancije.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne more? kar tako uveljavljati stvarne napake ?e posebej ne po na?i zakonodaji. Stvarna napaka je recimo to, da proizvajalec napi?e in ti proda avto s 140KM, ti pa ugotovi?, da jih ima samo 120KM. Al pa ?e bolj?i primer, da kupi? DIVX player, ki ne predvaja Divxov.

 

To s feltnami je pa le po?kodba, ki je resni?no lahko nastala zaradi slabih materialov sam feltna ?e vedno opravlja prvotno nalogo samo grda in spraskana je. Se pravi to spada le pod garancijski poseg, ?e bodo fair, ?e pa ne bodo pa ostali pri svojem, da je feltna uni?ena zaradi obrabe pri uporabi na kar pa ni garancije.

 

Litke kupujemo, da so lepe a ne? Ne da opravljajo funkcijo. Za to zado??a jeklenka.... Sej ?koda se je kregat, mene je zmotl d so obkro?il fizi?na po?kodba, pa da ne govorim o odnosu... Ne vem, povsod se od vsakega reve?a (slehernika) zahteva neka popolnost, obratno, pa slehernika vsak jaha v glavo. To ni kul

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

KAALman

 

Ja oni so tudi generalni uvoznik in so za to zadol?eni kaj se sicer kasneje dogaja med proizvajalcem in uvoznikom ne vem me pa tudi ne zanima

 

sdspecy

 

Ja res je da so me odpikali in izgleda jim je to kar v navadi, sem sicer naredil prvi korak in ko sem pisal sem opazil ?e nekaj ne vem ?e je kdo to ?e opazil, poglejte datum spodaj vglavnem copy- past

 

post-378-1243458690_thumb.jpg

 

Boss & Mikimiska

 

Ja funkcijo opravljajo oboje feltne ampak ?e da? veliko denarja za to pri?akuje? tudi kvaliteto, kar je pri AEZ verjetno ni in kar je najhuje odnos do stranke, ma imajo nas za dobesedno bebce za mol?enje denarja, tam se ti pa mimo vozijo ta isti z ferariji, SLK-aji....

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Litke kupujemo, da so lepe a ne? Ne da opravljajo funkcijo. Za to zado??a jeklenka.... Sej ?koda se je kregat, mene je zmotl d so obkro?il fizi?na po?kodba, pa da ne govorim o odnosu... Ne vem, povsod se od vsakega reve?a (slehernika) zahteva neka popolnost, obratno, pa slehernika vsak jaha v glavo. To ni kul

 

Saj jaz se strinjam, da to ni kul, sam povem pa kak?ne mo?nosti imamo po na?i zakonodaji, ?e ho?mo kej tazga uveljavt kot garancijo.... z eno besedo, ?e ni sodelovanja s strani prodajalca je pri taki zadevi vse en velik KURAC. :angry::(

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot ste sami ugotovili - imajo nas za mol?o denarja. In res ?koda vseh besed.

 

Al se pa kar sprijaznimo, da po dveh letih zadevo pa? vr?e? stran, ko ni ve? v garanciji. Kto da - ko boste stran metali dve leti stare Mazde - mi povejte kam, da grem ponje.

 

 

?alostno je tole. In ne vem kje imamo mejo oz koliko ?asa se bomo na prav vseh podro?jih ?e pustili jebat. Od dav?ne naprej.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kot ste sami ugotovili - imajo nas za mol?o denarja. In res ?koda vseh besed.

 

Al se pa kar sprijaznimo, da po dveh letih zadevo pa? vr?e? stran, ko ni ve? v garanciji. Kto da - ko boste stran metali dve leti stare Mazde - mi povejte kam, da grem ponje.

?alostno je tole. In ne vem kje imamo mejo oz koliko ?asa se bomo na prav vseh podro?jih ?e pustili jebat. Od dav?ne naprej.

 

...sej zato pa smo tukaj kjer pa? smo....in bomo ?e kar nekaj cajta. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

VSE ve?je tuning/styling/bedarija trgovine pri nas nategujejo. :whatever:

12.5.09 sem pri A3M naro?il za 200? robe. Aluminijaste cevi, kolena in Samco silikonske cevi. Dam 50? rabata, re?e mi, da bo dobavni rok ene 10 dni. OK potem upam, da bom naslednji vikend ?e ?raufal. Ko jih na petek kli?em, ?e ?e imajo mi re?ejo, da je predvidena dobava naslednji teden. OK bom po?akal ?e par dni. Preverim dobavnico in itak pi?e, da bo dobava 28.5.09 (torej se mi je ustno prvi? zlagal, sam pa tudi nisem pogledal predra?una/naro?ila). Pokli?em v torek in mi re?ejo, da bo rok dobave ?etrtek popoldne ali pa petek (danes) zjutraj. <_< OK zdaj sem pa ?e malo manj prijazen.

V?eraj (predviden rok dobave kar imam na papirju!) ?e ni bilo, danes zjutraj pokli?em in mi re?e po?akajte. ?akam... ?akam... In do?akam:"Ja smo dobili ja. Samo je en problem. 90° kolen nismo dobili." ?zmeden? Imeli so dve ravni cevi, Samco cevi ter eno 170° koleno. Za kar sem si ve? kot hvale?en, da sem vzel ker ?e ne si res nimam kaj pomagatiz ravnimi cevmi.

Pridem v trgovino. Povem po kaj sem pri?el. In takoj vpra?am kdo je zajebal.

"Ja gospod, o?itno niso imeli na zalogi" Pri njihovem dobavitelju niso imeli na zalogi. ?zmeden?

"Ja ampak lahko bi kaj povedali a ne?"

"Ja gospod, smo ?ele danes dobili"

"Ja a vam dobavitelj ni? ne pove kaj vam je poslal, kaj ima na zalogi in kaj ne??"

"Ne"

"Potem ste pa res ena ?udna firma"

Potem me je ?e vpra?al, ?e bom kolena vseeno naro?il. :vesel: Super z veseljem!! NOT!!

"A mislite, da imam ?as ?e enkrat toliko ?asa vas ?akati, pa ?e vpra?anje, ?e bom dobil"

In zdaj na koncu se bom o?itno mogu kar fajn znajdt, da bom skupaj sestavil napeljavo za intercooler. Hvala A3M! Me zanima kako je tak?en odnos dober za posel. <_<<_<Pozivam in prosim vas, naredite si uslugo! Ne nabavljajte pri A3M ker si boste prihranili ?as in denar. Iz tujine boste dobili hitreje, kvalitetnej?o robo, dostikrat pa ?e ceneje!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jao ljudje! A res se niste ugotovil da je SPAN eden vecjih nategovalcev pri nas?

 

Ja jaz sem to ugotovil ?al malo pozno, pa sem tam kar precej denarja pustil ampak ni? ve?

 

 

Symon

 

Totalno neresno s strani A3M, ja mene si prepri?al tako da pri meni odpade A3M,

 

bi pa bilo dobro odpreni novo temo kjer bi vodili seznam "firm" in trgovinc katere si ne zaslu?ijo na?ega obiska kaj ?ele na?ega denarja, da ?e mi njih mal :harhar:

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na dobrem starem EBAY-u se vse najde :)

 

Primer sve?ke za RX8 pri nas 200? in iz ZDA 100? z po?tnino in davkom.

 

Kar se sve?k ti?e za mazdo(bencinarje) so na servisu 36?/kos jaz pa sem jih dobil za cca 13?/kos(orginalne katerih kao sploh ne more? kupit) pri nas v ?tacuni, tako da tud ebay ni vsemogo?, je pa najve?krat cenej?i.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kar se sve?k ti?e za mazdo(bencinarje) so na servisu 36?/kos jaz pa sem jih dobil za cca 13?/kos(orginalne katerih kao sploh ne more? kupit) pri nas v ?tacuni, tako da tud ebay ni vsemogo?, je pa najve?krat cenej?i.

 

Ja kje si jih pa pol dobil, ?e ne na beju? :blink:

Lp,

D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja kje si jih pa pol dobil, ?e ne na beju? :blink:

 

Veze stari veze. :bravo:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.