Skoči na vsebino

Te?ave z Mazdo 323F


Priporočeno sporočilo

Meni se je zgodilo da so mi na servisu ukradli prednje diske (Bradi) za KIO in so jih zamenjali za rabljene bru?ene originalne. Sem pa na ?alost to opazil ?ele ?ez ene 6.000 km ko so zavore za?ele tresti in je bilo prepozno, da bi ukrepal. So mi pa takrat na tem servisu tudi zmaknili son?na o?ala. :angry:

 

Aja ?e koga zanima je to servis za KIA in Mitsubishi v Novem Mestu. Sicer imam pa z njimi eno zelo dolgo ?torijo, ki ?e ni zaklju?ena jo bom pa enkrat opisal v opozorilo kaj se lahko zgodi, ?e preve? zaupa? ljudem in pri?akuje? njihovo po?tenost.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem tudi marsikaj ?e zaledila, pri vseh znamkah.

Tudi pri zdaj?njih in predvsem pri biv?ih poobla??enih servisih.

Pa? kjer se dela, se delajo na?alost tudi napake.

Nekje nenamerno, nekje pa? popolnoma namerno.

 

Mislim da bi to bilo za v novo temo, kjer bi lahko vsak opisal svoje izku?nje ne pa za tukaj.

Predlagam da ostanimo pri temi

Te?ave z Mazdo 323F

In ker je za Morpheusa zadeva izgleda re?ena, se debata zaenkrat lahko kon?a, razen ?e kdo kaj pametnega ?e napi?e in re?i te?avo. :ne vem:

 

LP ;)

All I ask: the sky above and the road below me.
BlueSky

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni ve? kaj pisati, zadevo lehko samo ?e prakti?no re?imo, za to pa ni ve? avta. Kapa naj sedaj ? :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.