Skoči na vsebino

Slovenija : Hrva?ka


jures

Priporočeno sporočilo

Sej ?e mal pomisli? je to v bistvu idealna zadeva, da se zdaj prodajajo vinjete za kraj?e obdobje saj se bodo prepre?ile tele goljufije. Komu bo? pa lahko prodajal tedensko vinjeto za 15?, ?e ji je datum ?e pretekel. Mese?no pa glih tko saj ko bo pri?el nazaj bo itak ve? kot pol vinjete ?e mim, pa mu noben ne bo dal 15? zanjo saj za ta denar lahko dobi 7 dnevno.

 

Po moje se ne bo noben ve? fukal s takimi mahinacijami, letne pa tud ne bodo kupoval za 95?, ?e je do konca leta sam ?e 6 mesecev.

 

Dobr, da so polletno ukinil, res dobr, da je EU pritisnila na nas za skraj?anje veljavnosti vinjet - vsaka ?ast, res lepo skrbijo, da bodo EU dr?avljani bolj po?teni do Slovenije in na?e ureditve cestninjenja AC-jev - hvala EU in italijanski komisar. 3x hura. :bravo::bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 79
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Sej ?e mal pomisli? je to v bistvu idealna zadeva, da se zdaj prodajajo vinjete za kraj?e obdobje saj se bodo prepre?ile tele goljufije. Komu bo? pa lahko prodajal tedensko vinjeto za 15?, ?e ji je datum ?e pretekel. Mese?no pa glih tko saj ko bo pri?el nazaj bo itak ve? kot pol vinjete ?e mim, pa mu noben ne bo dal 15? zanjo saj za ta denar lahko dobi 7 dnevno.

 

Po moje se ne bo noben ve? fukal s takimi mahinacijami, letne pa tud ne bodo kupoval za 95?, ?e je do konca leta sam ?e 6 mesecev.

 

Dobr, da so polletno ukinil, res dobr, da je EU pritisnila na nas za skraj?anje veljavnosti vinjet - vsaka ?ast, res lepo skrbijo, da bodo EU dr?avljani bolj po?teni do Slovenije in na?e ureditve cestninjenja AC-jev - hvala EU in italijanski komisar. 3x hura. :bravo::bravo:

 

Sigurno so vso zadevo pre?tudirali in pri?li do zaklu?ka,da pri nas pa ?e ne bo nih?e od tujcev goljufal. :bravo:

Samo tedenske bi pa bile res lahko cenej?e.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sigurno so vso zadevo pre?tudirali in pri?li do zaklu?ka,da pri nas pa ?e ne bo nih?e od tujcev goljufal. :bravo:

Samo tedenske bi pa bile res lahko cenej?e.

 

Zakaj bi bile lahko cenej?e samo tedenske, prej letna kot detenska, ker naj tujci pla?ujejo malo ve?, ker mi ?e tako ob registraciji pla?amo za ceste pol pa ?e posebej za avtoceste in da ne govorim, da jih kar naprej nekaj obnavljajo in to vglavnem iz na?ega denarja tujici pa se tako in tako v ve?ini samo ?lepajo. :angry:

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aleks, verjetno si kar pogruntu taktiko, ko jim un signalizira, naj ustavjo, jo samo prlepjo v celoti in ?e se peljejo dalje (ra?un pa itak majo). Sem vidu ?e kr neki avtov ko imajo samo zgornji rob prleplen od vinjete!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aleks, verjetno si kar pogruntu taktiko, ko jim un signalizira, naj ustavjo, jo samo prlepjo v celoti in ?e se peljejo dalje (ra?un pa itak majo). Sem vidu ?e kr neki avtov ko imajo samo zgornji rob prleplen od vinjete!

 

Novo vinjeto s celne strani se preko zascitne folije prelepis s prozornim obojestranskim selotejpom. Zunanjo stran za sipo mal po hlacah popas da se namucka. Et voila, vinjeta je za masovno uporabo ker gre dol in gor kot magnetna nalepka...

 

Evo spet se bomo ?lepal...

P.S. Sam ne uporabljam tega, mam pa namuckano letno avstrijsko ker sem vedel da bom menjal avto februarja, in sedaj jo med xedosko in cx7 menjam... :danzoman: , ker gre cx7 samo na smucanje xedoska pa je ze pol evrope videla.

 

Torej priznam, goljufam Avstrijce...se ?lepam...:)

 

Medtem ko se v Mad?arski ne morem, ker so pametni in moras vsakic preko neta (ali na pumpi) vnesti registrsko!

Toliko o neumnih ciganih.............

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Viva las Vignetta

 

Okoli 2. ure se je na avtocesti Ljubljana?Vrhnika, med izvozom Brezovica in cestninsko postajo Log, zgodila prometna nesre?a, v kateri je na sre?o nastala le materialna ?koda, v vi?ini 50.000 evrov.

 

Sprva je bil ta del avtoceste zaradi odstranjevanja vozil zaprt debele tri ure, torej do 5.20 ure. Avtocesto so nato zaprli ?e enkrat, ob 8.58 po konici, saj so popravljali za??itno ograjo ter ?istili p?enico in blato, ki sta ostala na vozi??u. Zato so v smeri Primorske nastajali ve?kilometrski zastoji. Okoli 11:30 je bila kolona vozil dolga sedem kilometrov, segala pa je vse od zahodne ljubljanske obvoznice od Kosez do cestninske postaje Log. Predvidevajo, da so v gne?i pove?ini stali turisti. Avtocesto so vnovi? odprli ob 11.40.

 

Po prvotni nesre?i ?e nalet

 

Do nesre?e je pri?lo, ko je 31-letni mad?arski voznik tovornjaka med vo?njo zapeljal preve? na levo stran in je tr?il v za??itno ograjo. Zaradi trka se je na prehitevalni pas prevrnila prikolica s p?enico. Drug mad?arski tovornjakar, ki je vozil v isti smeri, je zaradi prevrnjenega vozila na avtocesti za?el zavirati, takrat pa se je vanj zaletel voznik avtomobila, tudi Mad?ar. V zadnji del osebnega vozila pa se je nato zaletel ?e slovenski voznik.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj nedelja, 19:00 - Rovinj - Kranj 2 uri 10... :harhar::harhar:

Motor je zakon!

 

Sedaj mi pa nekdo naj razlo?i:

V?eraj je bil na avtocesti dren, ampak kako definira? dren? Vsi - ne pretiravam vsi so se vozili po levem pasu 100 na uro v koloni, ob?asno je bil nekdo na desnem pasu.....po mo?nosti tovornjak.

 

Jaz sem se peljal po desnem 130 in stalno prehiteval, ampak sem se pa? vozil pravilno saj na desnem pasu ni bilo nikogar!! Na levem se pa nisem hotel, ker dobi? takoj v gu?vi nekoga na rit motorja ki ne zastopi, da ?e jaz spustim gas me takoj zbije, ker je pojemek motorja (in to brez ?top lampe) 2x ve?ji...

 

Torej - sem se peljal pravilno ali ne???? Kreteni so zavzeli levi pas, desen frej - na 10 minut sem preko levega pasu prehitel kak kamion....pa naj ?e omenim da kjer je desni pas za po?asna vozila (postojna, razdrto...itd) ni bilo nikogar, in to v bistvu pravilno ker so kamioni bili na desni sami...

 

Kaos od kulture.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja sej... to je ?e en primer, da nesre?e v slo ne delajo samo slo vozniki v kar nas nekateri posku?ajo prepri?at.

 

tipi?en primer neprilagojene hitrosti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

tipi?en primer neprilagojene hitrosti...

 

o?itno res ja... prekleti divjaki v kamionih k terajo k zme?ani.... hmmm, mogo?e je bil pa sam mal zmatran pa je mal o?kice utrujene zaprl. :ne vem:

 

:blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj nedelja, 19:00 - Rovinj - Kranj 2 uri 10... :harhar::harhar:

 

 

V nedeljo ob 17:00 iz Vrsarja, ob 19:01 doma pred hi?o in to za avtom, kje si ti vidu gu?vo, res da smo se konstantno po prehtevalnem vozili, od 130-160 na uro. sramezljiv, ko pa nisem bil na vatocesti pa sem bil +km/h :blush:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo ob 17:00 iz Vrsarja, ob 19:01 doma pred hi?o in to za avtom, kje si ti vidu gu?vo, res da smo se konstantno po prehtevalnem vozili, od 130-160 na uro. sramezljiv, ko pa nisem bil na vatocesti pa sem bil +km/h :blush:

 

kar pocasi je to (za moje standarde :) )

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kar pocasi je to (za moje standarde :) )

 

Itak saj nimam traktorja. :D:D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dejta no, bosta spet Lojza zjezila :jezicek:

 

Ni panike zgleda da je ?ou g.Lojz na dopust, se je pa sam banou, al pa so mu v firmi blokiral mazda forum.

Js sem prou ?alosten, ker ?e vedno ?akam na njegov odgovor. :(

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V nedeljo ob 17:00 iz Vrsarja, ob 19:01 doma pred hi?o in to za avtom, kje si ti vidu gu?vo, res da smo se konstantno po prehtevalnem vozili, od 130-160 na uro. sramezljiv, ko pa nisem bil na vatocesti pa sem bil +km/h :blush:

 

Ko si ti pepsi doma pil sem jaz sele startu.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko si ti pepsi doma pil sem jaz sele startu.....

 

19:05 sem bil ?e na gasilski veselici v poljanah, in sem pil radensko, iz protesta ker ni blo pepsija. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Radensko so imel Pepsija pa ne, pa ista firma ju polni :)

 

?alabajzarsko izvedeno. :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Eto ?e ena cesta, ki je ?e preden bo odprta neko skropucalo, pa sej ne more? verjet! :angry2::(

 

http://www.rtvslo.si/slovenija/rebrnice-da...okumenti/209208

 

Pa ?e kokr vem asfalt ni primeren za tunele, ojej-ojej, kaki butli nam tlakujejo vsakodnevne poti! :whatever:sramezljiv

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Odvisno kolk so dolgi tuneli... pri zelo dolgih je problem asfalta, da lahko zagori in se ljudje ob po?aru ne bi mogli pravo?asno umakniti iz predora. Pri kraj?ih pa ni neke panike tudi, ?e je asfalt polo?en.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.