Skoči na vsebino

Mazda mx3?


matobeli

Priporočeno sporočilo

Stvar je taka, a se spla?a vzeti kak?no rabljeno mx3? Mislim na tiste iz avto.net, so te mazdice tudi tako dobro skupaj spravljenje kot npr. 323 serije?

 

Nekako mi je ful u?e?, nisem pa nek zahteven uporabnik (zdejle imam 323 P 1.3L), tako da ne potrebujem neke super mo?i, 1.6l (al kolko je ?e najni?ji) bi bil popolnoma zadosti.

 

Pa ?e nekaj, so kateri motorji v teh avtomobilih izrazito bolj?i/slab?i od ostalih? Recimo da sicer uzamem 1.6l ampak mi ?re ve? bencina in da manj mo?i kot pa V6 1.8?

 

Pa ?e pozna kdo kakega stru?kota ki je posvetil kak?en lep ko??ek ?ivljenja temu avtu se tudi priporo?am :cheers:

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mazdo Mx3 ima? z motorji 1.6 - 90 konj, 1.8i 16 v - 107 konj in pa 1.8 (oz. 1.9i), razpon 128 - 136 konj), pa V6 motor, 24 ventilov!

 

Je pa kar nekaj uporabnikov na forumu s tem avtom, tako da bi ti komot kaj povedali na to temo! :)

 

Glede kvalitete samega vozila, je to tako ali tako kupejska izvedba 323 serije in je na nivoju 323, zagotovo!

 

Vem, da (glede na letnik) je plo?evina kar hiba tega vozila, tako da ?e dobi? lepo karoserijo, bi bla kar za vzet!

 

Upam da sem ti kaj malega pomagal, ve? ti bojo tak al tak drugi!

 

LP!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

aha, sem mislu, da je issti motor kot pri 323 BG generacije, ki je 1.8 16v 107 KM! :P

 

Vsekakor pa se spla?a dobiti faceliftano (rahlo spremenjen izgled, predvsem armaturna plo??a)! :)

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a ni motor tudi 1.6 16V -110KM, drugi 1.6i je pa 90KM

 

Katerga se pa najbolj spla?a vzeti, upo?tevajo? da sta vzdr?evanje in bencin glavna dejavnika, mo? ni tako zelo pomembna?

 

Kdaj so za?eli faceliftat?

 

Je kak?en poseben del kjer zelo rada rjavi (pa da je bolj skrit o?em)?

 

sem pa rabil take odgovore (pozitivne) :bravo:

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz imam MX-3, letnik '98, facelift, 1.6 16V 79kW oz. 107KM.

 

Klima, el. stre?no okno ... Rje prakti?no ni nikjer, niti na zadnjih obrobah kolotekov, niti na ?al?kah amortizerjev zadaj, kjer so ble rjave ?e vse kar sm jih do zdaj vidu. (tudi sam sem presene?en, glede na to da so japonci skoraj vsi ?e ?isto rjavi ko so v teh letih)

 

Porabo mam nekje 7,5l (prej manj kot ve?) ...

 

Ja, pa avto je zakon :P

 

?e te kaj zanima lahko vpra?a? :D

 

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopic=5160&hl=

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e te kaj zanima lahko vpra?a? :D

 

Za kolko jo proda?? :P (hec, hec)

 

Zanimajo me starej?e, letnik 93,94, a to so ?e zelo zgonjene, ali bi ?e bile za kak?no rabo?

(glede na to da so mx-3 vozniki vse prej kot pa umirjeni, pazljivi,...)

 

Kaj pa je z uvozom, iz kje bi se najbolj spla?alo jo uvozit? (EU)

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za kolko jo proda?? :P (hec, hec)

 

Zanimajo me starej?e, letnik 93,94, a to so ?e zelo zgonjene, ali bi ?e bile za kak?no rabo?

(glede na to da so mx-3 vozniki vse prej kot pa umirjeni, pazljivi,...)

 

Kaj pa je z uvozom, iz kje bi se najbolj spla?alo jo uvozit? (EU)

 

Ne prodam je :P

 

Ne zaleti se v prvo k jo zagleda?, pri nakupu! :D

I'm not trying to impress you ... but I have a tractor.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

MarkoMX3 je ?ivi ekspert za tele mazde, tako da bi bilo idealno ?e bo kdaj pri volji, da gresta kak?no skupaj pogledat in potipat - v tem primeru se ne more? "nasrat"! :)

 

Pa ?e dec je okej in ?e bo le imel cajt, ti bo naredu uslugo!

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej zberi 2K EUR za obnovo avta. Na zalost so skoraj vsi ti rabljeni avti posteno zgonjeni.

Pravega servisiranja ne vidijo.

Se pravi, vsi novi amortizerji, novi zglobi, novi seleni, nove zavore, nove gume, po moznosti se menjat teflone na motorju.

Govora je o 15 let starih, katere bi ti kupoval.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no sej to me zdej zanima, a se spla?a kupt al ne, ker ?e bi mogu vse obnavljat, je sranje, ker nikoli ni tko kot ?e bi se ?e od za?etka lepo skrbelo za avto, "novega" pa tudi ne mislim naredit. ampak mogo?e je pa med vsemi temi pi?kami tudi kak?en ki je relativno dober.

 

sicer mam pa tut zdej 12 let staro 323 z 200kkm pa se mi zdi ?e vedno ?ivahna in mladostna :)

BRUUM-BRUUM

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se bo? potrudil, jih par pogledu in ne kupil "na vrat na nos", se zagotovo kaj najde, tko da ni potrebno bit totalni pesimist! :danzoman:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Zdravo, to bi moral storiti ?e zdavnaj, a kdo ve za kako mx-3 vredno ogleda in nakupa, na mojo veliko ?alost je verjetno najbolj?a bila prodana ravno tisti vikend, ko sem jaz dobil nekaj denarja, da bi jo ?el lahko pogledat pa zaarat. (Bogi neumen jaz) no pa? zanima me ?e se ve za kak?no, ki bi bila vredna nakupa, pa ji ne bi potreboval v prvem mesecu menjat vsega. vsakega odziva bom ve? kot vesel (vem da jih je nekaj tudi na avto.net pa me zanima se od tistih katero pozna?)

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.