Skoči na vsebino

lpg homologacija


dekss

Priporočeno sporočilo

ali ima kdo isku?nje z prehodom meje z plinsko napravo (hr)?

ali policaji/cariniki i??ejo potrdilo o homologaciji?

 

in dodatno vpra?anje, koliko traja od vloge dokler te pokli?ejo na ogled za homologacijo na LPP-ju?

 

Js mam homologirano, sicer se pa nikjer ne vidi da mam LPG. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali ima kdo isku?nje z prehodom meje z plinsko napravo (hr)?

ali policaji/cariniki i??ejo potrdilo o homologaciji?

 

in dodatno vpra?anje, koliko traja od vloge dokler te pokli?ejo na ogled za homologacijo na LPP-ju?

 

 

Ne. Jaz sem se s prej?njim avtom vozil 2 leti brez homologacije plina in ni bilo nikoli ni?.

Homologacijo sem ?el delat na avto krka v kr?ko, kjer odda? vlogo, pofotkajo avto in se odpelje?. ?ez cca teden dni dobi? vpisano v homologacijski karton?e in zadeva kon?ana. Noben ne komplicira.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ni problem homologacija, ampak prehod meje z nehomoligirano plinsko napravo.

za homologacijo sem ?e vlo?il na lpp-ju, in zdaj moram ?akato okoli 10 dni da me pokli?ejo. tako so vsaj rekli. predpostavljam da s samo homologacijo ne bo problema, ali kad do takrat. upam da mi ne bojo delali problem na meji ker naprava ?e vedno ni homologirana (vse potrebne papirje za homologacijo ?e imam pri sebi)

sasledil sem (ne spomnim se kje) da so baje cariniki (ali kdorkoli ?e) vpra?ali za homologacijo.

 

jaz pa planiram naslednji teden prehod hrva?ke meje... :unsure:

 

torej sam takrat da se ne spomnijo homologacije, naslednji? bom ?e imel homologirano.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Tojoti nimam homologiranga plina (kot kolega na mazdi - imena ne povem), pa sva oba ?e obilo-krat pre?kala meje, nikol ni blo te?ave, ?e celo carinik me je navdu?eno spra?eval kok me je ko?tal in kok lohk prevozim (mam tavelik bojler za zadno klopjo, v prostornini 70 litrov)!

 

Skratka ne vidim nobene te?ave, itak pa v ve?ini primerov; ti pomaha? z osebno, on pa z roko, pa si za?elita: Adio mare! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na Tojoti nimam homologiranga plina (kot kolega na mazdi - imena ne povem), pa sva oba ?e obilo-krat pre?kala meje, nikol ni blo te?ave, ?e celo carinik me je navdu?eno spra?eval kok me je ko?tal in kok lohk prevozim (mam tavelik bojler za zadno klopjo, v prostornini 70 litrov)!

 

Skratka ne vidim nobene te?ave, itak pa v ve?ini primerov; ti pomaha? z osebno, on pa z roko, pa si za?elita: Adio mare! :D

 

upam da je tako kot si napisal.

vzel bom papirje pripravljene za homologacijo s sabo... upam da bo kaj pomagalao ?e naletim na enega ki je vstal z levo nogo ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah sej ve? kako je to v dana?njih ?asih, se lohk najde kdo d bo lih tebe podrkavu v mozak. Ti mora? pa? bit ?ist hladen ko gre? ?ez mejo in to je to (sploh pa ?e ima? toroidni rezervoar - rezervna guma scena, ti sploh nav porajtu da ima? UNP notr)! :ouje:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ali ima kdo isku?nje z prehodom meje z plinsko napravo (hr)?

ali policaji/cariniki i??ejo potrdilo o homologaciji?

 

in dodatno vpra?anje, koliko traja od vloge dokler te pokli?ejo na ogled za homologacijo na LPP-ju?

 

Te bodo vprasali ce jim bos povedal da imas LPG.

 

P.S. Drugace pa ne vem kako imas lahko napeljavo brez homologacije - prej bos 'pogrnil' v sloveniji na policajih ali na tehni?nem

 

ni problem homologacija, ampak prehod meje z nehomoligirano plinsko napravo.

za homologacijo sem ?e vlo?il na lpp-ju, in zdaj moram ?akato okoli 10 dni da me pokli?ejo. tako so vsaj rekli. predpostavljam da s samo homologacijo ne bo problema, ali kad do takrat. upam da mi ne bojo delali problem na meji ker naprava ?e vedno ni homologirana (vse potrebne papirje za homologacijo ?e imam pri sebi)

sasledil sem (ne spomnim se kje) da so baje cariniki (ali kdorkoli ?e) vpra?ali za homologacijo.

 

jaz pa planiram naslednji teden prehod hrva?ke meje... :unsure:

 

torej sam takrat da se ne spomnijo homologacije, naslednji? bom ?e imel homologirano.

 

Joj tole sem pa spregledal - ce imas potrdilo ne skrbi, to je to! Kartoncek pa dobis hitro.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.