Skoči na vsebino

Neka trda plastika - rabim


Z M A J

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni!

 

Spra?ujem za to plastiko, ?e ima kdo kak?en kos malo tr?e plastike, katera bi se uporabila na podvozju MX5, da bi usmerjala zrak direkt v hladilnik (iz re? odbija?a naprej). Sedaj manjka en tak?en kos in se avto (morda) tudi zaradi tega precej bolj greje kot bi se sicer moral!

 

Hvala za sodelovanje eventuelne pozitivne informacije, pa lep ve?er ?e nprej!

 

B. :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uporabi plexi steklo,ali kos pleha :)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To bo? pa ?e na?el kak konec platike, pleksija, lepenke, karkoli... Jaz bi ?el v Bauhaus, gotovo bo? kaj na?el. Si se pa pametno odlo?il. Predlagam, da ga da? spodaj ter zgoraj. ;) Spodaj pa? tam kjer je luknja v odbija?u in napelje? lepo na spodnji del hladilnika zgoraj pa nekako tako kot na spodnji sliki. Lukenj ni treba delati v odbija?, tale je za dirkati. :D

Objavljena slika

 

Pa ?e nekaj iz moje dana?nje izku?nje. V?eraj se mi je SX (ob normalni vo?nji) za?el nenormalno greti. K sre?i je bilo le ?e 2km od doma tako, da sem se ustavil in zjutraj dolil vodo ter se odpeljal domov. Ko sem vzel ven termostat me je pa ?ok. Notri je bil za 88°C in seveda se ni odpiral. Poleg tega bi moral biti 82°C. Kot ve? se turbo avti ?e tako radi pregrevajo in, ?e se za?ne hladiti kasneje kot bi se moral je samo slab?e. No in iz rezervnega motorja sem vzel (original Nissan) termostat, ki je imel mejo 72°C. :bravo: Ne vem kako to, da je tak ampak o?itno pa?e ?e od kakega drugega modela. Pozanimaj se, ?e se da za tvoj tip motorja dobiti kak hladnej?i termostat. Ne bo ti ?al. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol pa bomo res v kak?en Bauhaus uleteli poiskat robo! :P

 

Simon, kaj pa misli? kok bo v resnic pomagala tak?na plastika (pa v kolotekih mi tut na eni strani manka, tko da se od prednga desnga kolesa vid direkt meglenko v odbija?u), pri hlajenju sistema oz. ne-pregrevanju ma?ince.

 

Ker v nasprotnem primeru rade volje kupm nov hladilnik, sam ?e ni potrebno, ga pa jasno ne bom! :D

 

Mehanik v vasi mi je reku, da je tole zelo pomembna zadeva, kar mu tista plastika od spodaj direktno usmerja zrak v hladilnik, ter da bi to moralo potem ?timat (naj povem, da ?e mi laufa na mestu magari eno urco, se ni? ne pregreva), torej nastaja neka te?ava med vo?njo in je mo?no da bi se s tem dotok dodatnega zraka saniralo te?avo, al se motim? :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja pol pa bomo res v kak?en Bauhaus uleteli poiskat robo! :P

 

Simon, kaj pa misli? kok bo v resnic pomagala tak?na plastika (pa v kolotekih mi tut na eni strani manka, tko da se od prednga desnga kolesa vid direkt meglenko v odbija?u), pri hlajenju sistema oz. ne-pregrevanju ma?ince.

 

Ker v nasprotnem primeru rade volje kupm nov hladilnik, sam ?e ni potrebno, ga pa jasno ne bom! :D

 

Mehanik v vasi mi je reku, da je tole zelo pomembna zadeva, kar mu tista plastika od spodaj direktno usmerja zrak v hladilnik, ter da bi to moralo potem ?timat (naj povem, da ?e mi laufa na mestu magari eno urco, se ni? ne pregreva), torej nastaja neka te?ava med vo?njo in je mo?no da bi se s tem dotok dodatnega zraka saniralo te?avo, al se motim? :P

 

Na bratovi Hondi sem mu naredil ta spodnjo povezavo iz kosa pleha in se je nakaj poznalo, je pa se motor ?e vedno pri ve?ji hitrosti pregreval, tudi po vhradnji novega ve?jega hladilnika.

 

tako kar naredi spodaj to

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, kaj pa misli? kok bo v resnic pomagala tak?na plastika

Vsaka nadgradnja je bolj?a kot ni?. Naj povem, da pri 200SX, ?e plastika ni pravilno sestavljena (kolotek, in neko ohi?je, ki usmerja zrak v intercooler) ti intercooler ne opravlja funkcije. Torej ?e mora biti nekaj na tem. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Simon, spomnem se, da tastar Passat (cca. 90 letnik), ki je imel spredi podalja?n odbija? in narejen en mali spojler?ek spodaj, ki mu je usmerju zrak direkt v hladilnik. No kolegu je avto super laufal, potem pa je nekam nasedel (odlomil zgolj ta spojler?ek) in se mu je na avtocestah za?el pregrevat. Zadeva se mi je zdela ful neverjetna in sem okol tega pra?u tut enga majstra ki je delu pri VW Debevc servisu, pa mi je to potrdil, torej iz tega lahko sklepam da vsaka melenkost ?teje, pa bol? da gre malenkost v plus kot pa minus! :D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.