Skoči na vsebino

Kateri mobilec je vreden svojga dnarja


Boss

Priporočeno sporočilo

  • 4 meseci kasneje...
  • Odgovori 112
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Cao

 

No naj se jaz nekaj napisem, no v uporabi sem imel Motorolo Atrix 4G pac v slo tega modela ni, in ja bil zelo zadovoljen z njim, sploh ko sem imel v lasti se Motorola Work and Play kit ko se fon spremeni v pravi racunalnik, v tem kitu je BT miska in tipkovnica prilozen je tudi daljinski upravljalnik, HDMI kabli pac ni da ni

 

Objavljena slika

 

Work and Play kit je na prodaj in je primeren za vse Android fone (mogoce tudi za kaj drugega) namrec se z napravo poveze preko BT (bluetooth) , kabli (kateri so zraven) imajo pa HDMI preklop

 

Objavljena slika

 

Dokler ni prisel dan D z rahle jeze in nekaj svojeglavega Androida, je pac bil rahlo predelan :hohoho::hohoho:

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Tako da sedaj grem na OLD school fon ki nima toucha in nc tega "sranja" tisti foni so in bodo :punk::punk:

 

LP

!!! Adrenalin is our food, speed is our drug, DOWNHILL is our life,... =) !!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moj SonyErik T700, pre?ivel:

1. +50 padcev

2. 2x ?koljko

3. Dravo

4. Grizenje 2gega fanta ko so zobki nagajali....

paa ?e kaj bi se na?lo, ampak ta gsmj?ek ?e kar del in dela.

V?asih omedli ampak je pa trpe?en v nulo!

Pravi mazda? je, :punk: .

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Jest - ti si pravi naslov za vprasanje:

 

Kateri mobilec danes mi priporocas, kar potrebujem je:

 

- klici, sms

- blutut

- dober foto

- activesync / exchange s priponkami

- B A T E R I J A!!!!!!!!!!!!!!!

- ne prevelik ala note

 

 

Iphone umira. Brez dodatne baterije in vsaj 2x polnjenja ne vzdrzi dneva. Marca 2014 mi potece vezava ampak zaradi sluzbenih potreb tud placam predcasen odkup....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jest - ti si pravi naslov za vprasanje:

 

Kateri mobilec danes mi priporocas, kar potrebujem je:

 

- klici, sms

- blutut

- dober foto

- activesync / exchange s priponkami

- B A T E R I J A!!!!!!!!!!!!!!!

- ne prevelik ala note

Iphone umira. Brez dodatne baterije in vsaj 2x polnjenja ne vzdrzi dneva. Marca 2014 mi potece vezava ampak zaradi sluzbenih potreb tud placam predcasen odkup....

 

V bistvu je vecina top mobilnikov z vsemi temi lastnostmi... edino ena je izjema... in to je ravno baterija, ki je pri tebi napisana z velikimi crkami :) ...

 

Ravnokar poteka predstavitev iPhone 5C in iPhone 5S ... 5S naj bi imel boljso baterijo...

 

Objavljena slika

 

Za ostalo si pa rekel, da si itak ze probal (Blackberry,...).

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V bistvu je vecina top mobilnikov z vsemi temi lastnostmi... edino ena je izjema... in to je ravno baterija, ki je pri tebi napisana z velikimi crkami :) ...

 

Ravnokar poteka predstavitev iPhone 5C in iPhone 5S ... 5S naj bi imel boljso baterijo...

 

Objavljena slika

 

Za ostalo si pa rekel, da si itak ze probal (Blackberry,...).

 

Ma na?i so ?li iz BES na exchange...... :vskalo::vskalo: Tudi 5 naj bi imela bolj?o kot moj 4S, lari fari, litvancu je dr?ala enako ko sva bla skup

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ma na?i so ?li iz BES na exchange...... :vskalo::vskalo: Tudi 5 naj bi imela bolj?o kot moj 4S, lari fari, litvancu je dr?ala enako ko sva bla skup

 

 

Petka ima sicer malo mocnejso baterijo... ampak ima tudi vecji zaslon in mocnejsi procesor... zato je glede baterije po mojih izkusnjah nekje podobno pri obeh (4s in 5) ...

 

A nisi rekel, da ima BB tudi native Exchange podporo? Drugace pa imas lahko BIS... Pri nas v firmi imamo tudi Exchange server... in sta se dva ali trije, ki uporabljajo BlackBerry preko BIS ...

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Petka ima sicer malo mocnejso baterijo... ampak ima tudi vecji zaslon in mocnejsi procesor... zato je glede baterije po mojih izkusnjah nekje podobno pri obeh (4s in 5) ...

 

A nisi rekel, da ima BB tudi native Exchange podporo? Drugace pa imas lahko BIS... Pri nas v firmi imamo tudi Exchange server... in sta se dva ali trije, ki uporabljajo BlackBerry preko BIS ...

 

BB10 ima se porodne krce, sem probal pa ima blackoute, veckrat moral na novo kreirati acount. drugace dober.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HTC One zmaguje....po Youtube reviewih

 

Zakaj ga imam ?e ve? kot 1 leto, sicer one X, ta nov ki je samo ONE, pa je baje ?e bolj petarda.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem rekel, bom ta?as dal oglas na bolho za 4S - 16 klicev v 15 minutah, nekdo la?en ajfona pri?el iz slu?be in ga vzel 44min po oglasu...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem rekel, bom ta?as dal oglas na bolho za 4S - 16 klicev v 15 minutah, nekdo la?en ajfona pri?el iz slu?be in ga vzel 44min po oglasu...

 

 

Si dal dobro ceno verjetno... ker zdajle je poplava oglasov, ko je predstavljen novi model :D ...

 

Torej si ostal brez telefona ... Ce ti je HTC One prevelik, sem bil ravno danes na predstavitvi HTC One mini, ki je hardversko zelo podoben HTC One, le da ima manjsi zaslon ... in posledicno ni tako velik ...

 

Objavljena slika

 

Objavljena slika

 

Prodajna cena brez aneksa naj bi bila okoli 480? ... koliko bo pa pri operaterjih pa se niso znali povedati... samo da bo v kratkem v ponudbi ...

 

Bo pa izgleda zanimiv tudi HTC Desire 601 za malo manj denarja ...

 

Objavljena slika

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HTC One ni prevelik, ampak je sedaj drug problem, popolnoma enak je na ven kot Z10...?e hitro pogleda? in mava z ?eno zme?njavo... :P

Ga ?e mam, ker ga rabim, na terenu me je izdal 4S...

 

predstavljaj si 2 taka crna telefona

Objavljena slika

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

HTC One ni prevelik, ampak je sedaj drug problem, popolnoma enak je na ven kot Z10...?e hitro pogleda? in mava z ?eno zme?njavo... :P

Ga ?e mam, ker ga rabim, na terenu me je izdal 4S...

 

predstavljaj si 2 taka crna telefona

Objavljena slika

 

saj ?e oba dobro vidita napise spodaj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Moram rect zanimiv in kvaliteten telefon. Zdaj a je vreden tega denarja, to je spet relativno.

Hiter, izjemen fotoaparat prvi na trgu ki ne poudarja megapixlov, naj bi imel le 4m ampak htc dela obcutljivejse senzorje in slike so lepse kot na s4 se posebej v mraku.

 

Edino kar sem se mal pomatral je da sem sys igo prima nastimal za 1920x1080 ampak uspel in ze dela.

 

Presenecen sem nad tipkovnico, ena prvih na smartih ki prime tako kot mora, tipkas hitro in se ni treba popravljat

 

Sedaj pa the test, gremo v tujino....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje phone-frikom.Jaz se namre? spoznam na te nove telefone kot zajec na bobne in bi rabil nasvet iz prve roke;

-imam namre? na izbiro dva telefona: Samsung Galaxy SIII in pa HTC one X. Kateri naj bi bil bolj?i oz. katere so prednosti enega in drugega?

Hvala za odgovore.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Eno vpra?anje phone-frikom.Jaz se namre? spoznam na te nove telefone kot zajec na bobne in bi rabil nasvet iz prve roke;

-imam namre? na izbiro dva telefona: Samsung Galaxy SIII in pa HTC one X. Kateri naj bi bil bolj?i oz. katere so prednosti enega in drugega?

Hvala za odgovore.

 

jaz sem izbiral med S4 in One, in sem izbral prav - One.

 

Galaxy ima miljon featurjev ki jih sploh ne rabi ?lovek. Prva in o?itna razlika je v kvaliteti izdelave plastika samsunga proti metalu HTCja

 

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no vidi? si samo potrdil mojo navedbo... Jures je dobu 16 klicev v 15 minutah... ti si jo pa 14 dni prodajal. Cela ve?nost proti 15minutam :jezicek::hudicek:

 

ja, sam mor? vedet, da je bil telefon star 2 leti pa pol pa ?e z nepriljubljenim operacijskim sistemom Symbian ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Ha, ha, sem se res zatipkal La Sportiva so. 
    • Kar se tiče prostočasnih športnih copat sem trenutno extremno zadovoljen z znamko On. Copati so res udobni, podplat opravi svoje delo cel dan. Če kdo kupuje naj sproba to znamko.
    • Jaz sem že vsa leta na La Sportiva visokih, pa na salewa nizkih gojzarjih.
    • A si kupu La Sportiva, al pa Scarpa, La Scarpa pa sigurno ne 😁 Je pa oboje pro liga in nisi mogu nič zajebat.     Vibram je kar v vrhu, če ne vodilni kar se tiče te scene, imaš pa različne Vibram podplate, glede na lastnosti oz. potrebe uporabnika. Sam imam dvoje La Sportiva plezalke in ene imajo Vibram Grip, to je zelo mehak podplat, ki se hitro obrabi, se precej upogiba in je bolj primeren za kake gladke skale, plate, medtem, ko imam druge plezalke z Vibram Edge podplatom, ki je precej trši in posledično tud cela plezalka je tko narjena, da ma trdi in oster rob in je precej neudobna, to maš pa potem za stopat na mikro špičke, robove in reže v skali. Pojasnilo Alpine glede degradacije ali hidrolize materiala je ubistvu na nek način zelo na mestu, to se dogaja tudi drugje. Ne poznam pa Alpininega načina/kvalitete proizvodnje. To je vse na nek način performance obutev in da vam bo držala 15 let nikol ni bil njen glavni namen. Ni problem v podplatu, pač pa materialu ''midsole-a'', tistga dela med podplatom in samim čevljem in pa tudi vrste lepila. Kot ljubitelj in zbiratelj, sem to vidu tut pri supergah, ko ima nekdo v kolekciji kak starejši nenošen par, na polički ali v vitrini, po možnosti še mal sonček gor posije dnevno... Na pogled zgleda čist ok superga, ampak midsole rata kot biskvit in razpade, če začneš karkol prčkati po njem, ali nosit. Zgleda pa nekako tkole. Jordan 4 Crumbling | Just enjoy your sneakers! 📸 by IG:... WWW.FACEBOOK.COM Just enjoy your sneakers! 📸 by IG: paging_dr.sole Isto je z vašimi pohodnimi čevlji, če jih ne nosite in ležijo nekje v kaki rahlo vlažni garaži, kleti 10 let... Tuki podplat ni kriv nič, konc koncev podplat ne razpade, ampak odpade.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.