Skoči na vsebino

Nekaj pu??a pri 1998 323F BA


Priporočeno sporočilo

Pu??a blizu sprednjega desnega kolesa, iz prve slike je razvidno kje mislim.

 

Kaj sploh to je? Morda se motim ampak mogo?e ima kaj z klimo. Namre? dva dni ?e opa?am da kaplja in je bila klima vklopljena, danes se peljem v slu?bo brez klime in niti kapljice.

 

Kak?ne ideje ali naj kar peljem na servis? (in katerega priporo?ate v Mariboru, namre? prvi? je moja Mazda bolana)

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

probaj povohat in poskusit ;)

 

bo? vido, ?e je samo voda, potem je to kondenz iz klime, in ni panike ;) in mora to tak biti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

Sicer nima veze s tem ampk ma? zelo ohranjeno dno od avta pa me zanima, ?e si ga ?trihal ubistvu premazu z bodijem al je tak v original stanju ?e. Ker namre? pri moji mazdi je ?e vs rjav pa sm ga premazu z za??ito pa je rjavina spet udarla ?ez sicer za premo ni panike za poden bi bil pa kr skepti?en da se neb ?ez udrl :D

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.