Skoči na vsebino

Novi nadomenstni deli Mazda


Priporočeno sporočilo

u bistvu za?ne spu??at oz. neki v tem smislu, ti bo? ?e vedu, sej si majster za mehani?ne zadeve :D

 

Tuki sem te ?akal, pa ve? da je potrebno zamenjat tudi zobat jermen ko menja? vodno pumpo.

Zakaj ? Zato ker ?e svoj ?ivi dan nisem jemal dol zobatega jermena in dajal naza istega, le zakaj ni ?e nobenemu utrgal jermena, pa ?eprav mu je ?alabajzar ?raufal ? :party0035:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tuki sem te ?akal, pa ve? da je potrebno zamenjat tudi zobat jermen ko menja? vodno pumpo.

Zakaj ? Zato ker ?e svoj ?ivi dan nisem jemal dol zobatega jermena in dajal naza istega, le zakaj ni ?e nobenemu utrgal jermena, pa ?eprav mu je ?alabajzar ?raufal ? :party0035:

 

Tut js nebi pustu, da bi mi dal istega nazaj gor. Sm pa sli?u pravt tut, da pri prvei jermen (original) pri japoncu ni ?ans, da napoka, je to res?
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tut js nebi pustu, da bi mi dal istega nazaj gor. Sm pa sli?u pravt tut, da pri prvei jermen (original) pri japoncu ni ?ans, da napoka, je to res?

 

Ni glih res.Moj izgleda ?e precej bogi-ni sicer napokan,je pa kar grd za videt,pa ima okili 100 tiso?. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolk je men znano se vodne pumpe pr prvem velikem servisu ne menja, pr drugem pa ja. Mi smo jo zamenjal na drugem velikem servisu.

 

Kar se pa filtrov ti?e, sm jih dobu na A-Cosmosu v LJ v trgovini ki jo imajo za Mercatorjem v ?i?ki (Ulica Jo?eta Jame se mi zdi). Vpra?al sm jih tud za olje, vendar so tistega ki sm ga hotu imeli samo po redni ceni in mi je tip tam svetoval da se ga da drugje dobit ceneje.

 

Cene so pa pribli?no takole:

- filtri Nipparts za zrak, olje, klimo in nafto: vse skup okol 25?

- olje Mobil Synt S 5W40 (za dizla brez DPF) mal ve? kot 8?/l (naro?il na mimovrste)

- 20? za mehanika, ki mi je vse to zamenjal (9? bi pa ra?unal za menjavo ?e kupi? olje pri njem)

 

vse skup je pri?lo pribli?no 90?

 

?koda se mi zdi da me ni sre?ala pamet ?e prej, da bi takoj po prenehanju garancije za?el popravljat drugje... kur... vsaka ?ola nekaj stane

 

 

Sam tile filtri Nipparts so pa skoraj pol cenej?i od ostalih proizvajalcev.

Upam da kvaliteta ni slab?a zaradi ni?je cene.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni glih res.Moj izgleda ?e precej bogi-ni sicer napokan,je pa kar grd za videt,pa ima okili 100 tiso?. :P

 

se mi je zdel, da to glih nemore bit res.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.