Skoči na vsebino

Popoldanska obrt


Gustav

Priporočeno sporočilo

Recimo, pri meni je teh "nalo?b" za cca 150? vsak mesec pa ?e mam ob?utek, da ne odvajam dovolj :(

 

Jap, js "odvajam" kar MALO ve?, samo sploh ne vem ?e bom rabu, ker me bodo prej v grob spravl :angry:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri teh razmerjih bruto/neto - v financah so enkrat objavili kolk ti ostane ?e zaslu?i? 50 000 ? na letnem nivoju. Mi smo nekje na tleh z nekaj euri nad 25.000, prvi je Singapur z 50.000, nam najbli?ja ?vica pa okoli 36 ali 39000, nisem siguren. ?e kdo najde tabelo, naj jo pasta.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko smo ?e pri teh razmerjih bruto/neto - v financah so enkrat objavili kolk ti ostane ?e zaslu?i? 50 000 ? na letnem nivoju. Mi smo nekje na tleh z nekaj euri nad 25.000, prvi je Singapur z 50.000, nam najbli?ja ?vica pa okoli 36 ali 39000, nisem siguren. ?e kdo najde tabelo, naj jo pasta.

 

 

Nope... nabolj?e je v Katarju kjer pride 50k Eur ven..... singapur je mislim da okrog 48k EUR..... :)

Feel free....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam moje starse, garala do zadnjega - bolj ali manj delavca, administracija.

 

Skupaj imata sedaj cca 1500? pokojnine, ampak:

 

en avto je nuja (4je vnuki in vnukinje)

ze drugi je pri hisi ampak to je stara kosilnica Fiat500 l.95 samo za opravke

vzdrzevanje stare hise, rojstni dnevi, vnuki, hrana, sparanje za en bogi izlet...itd itd

 

Ampak ne jamrata, in sta nas dos nau?ila, tako da jima s sestro veckrat pomagava, puntek je bil moja nalozba, ker sta nepogresljiv taxi za otroke.

 

In potem pogledam nas:

 

1 otrok 270? na mesec vrtec

2 avta ki pozreta vsaj 150? na mesec benza

2 registraciji in servisi letno vsaj 2.000?

krediti za nepremi?nine mese?no

plenice boga mi so 50? na mesec!!

hrana za 4

stroski zivljenja

itd itd itd

 

zadnji? sem primerjal da bi na primer en vrtec, stro?ki avta, stro?ki prevoza na delo itd pri?li enako kot ena pla?a - in bi lahko ?ena bila doma, le da ji doba ne te?e

 

Tako drago je vse skupaj postalo....

 

K sre?i se ?lovek znajde - ker se mora!!!!

Saj nas obirajo na vsakem vogalu, in vsak dan je huje, zopet se vra?amo v ?as, ko smo kupovali v tujini, ziveli pri starsih..... SLO je draga ko pes.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jz pa razmi?ljam, da bi najel eno ilegalko, pa jo zaposlil za merkanje otrok na domu, to bi blo gnara! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gledam moje starse, garala do zadnjega - bolj ali manj delavca, administracija.

 

Skupaj imata sedaj cca 1500? pokojnine, ampak:

 

en avto je nuja (4je vnuki in vnukinje)

ze drugi je pri hisi ampak to je stara kosilnica Fiat500 l.95 samo za opravke

vzdrzevanje stare hise, rojstni dnevi, vnuki, hrana, sparanje za en bogi izlet...itd itd

 

Ampak ne jamrata, in sta nas dos nau?ila, tako da jima s sestro veckrat pomagava, puntek je bil moja nalozba, ker sta nepogresljiv taxi za otroke.

 

In potem pogledam nas:

 

1 otrok 270? na mesec vrtec

2 avta ki pozreta vsaj 150? na mesec benza

2 registraciji in servisi letno vsaj 2.000?

krediti za nepremi?nine mese?no

plenice boga mi so 50? na mesec!!

hrana za 4

stroski zivljenja

itd itd itd

 

zadnji? sem primerjal da bi na primer en vrtec, stro?ki avta, stro?ki prevoza na delo itd pri?li enako kot ena pla?a - in bi lahko ?ena bila doma, le da ji doba ne te?e

 

Tako drago je vse skupaj postalo....

 

K sre?i se ?lovek znajde - ker se mora!!!!

Saj nas obirajo na vsakem vogalu, in vsak dan je huje, zopet se vra?amo v ?as, ko smo kupovali v tujini, ziveli pri starsih..... SLO je draga ko pes.

 

 

se podpisem.......

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Drago je pri nas vse ko pes

 

na ?tajerskem pa lahko samo sanjamo 900 ? povpre?ne pla?e.

 

Tako, da ima? prav nekaj je treba po?et samo zaenkrat po?nem same take stvari, da ni nekega profita je pa res, da nekaj pri?para? pri bajti.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz se ob prvi prilo?nosti selim ali v Luksemburg kjer je zagarantirana minimalna 1400?, in je stanovanje v centru mesta 650?

 

 

 

pa se bencin in dizel je poceni

 

litr dizla 86 cent

 

v luksembourgu res ne vidis starih avtov (golf 1,2,3, clio 1.....) imajo pa precej ford focusov rs (najnovejsi model) in golf 5 R32

 

 

lp iz luksebourga

smrt je dokaz da zivlenje cloveku skodi

 

5398_1.png

 

trevian

tribal wars

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pa se bencin in dizel je poceni

 

litr dizla 86 cent

 

v luksembourgu res ne vidis starih avtov (golf 1,2,3, clio 1.....) imajo pa precej ford focusov rs (najnovejsi model) in golf 5 R32

lp iz luksebourga

 

Tako poceni nafta in benzin je,ker imajo "baje" slab standard tam. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?E enkrat bravo na?i v parlamentu.

 

Tudi sam bi se jim globoko priklonu, ?e me ne bi lih zdele neki v hrbtu u??ipnl, mamujimcepim! :angry2::D

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jap, js "odvajam" kar MALO ve?, samo sploh ne vem ?e bom rabu, ker me bodo prej v grob spravl :angry:

 

Marmor ni poceni.....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.