Skoči na vsebino

Kera zavarovalnica je po va?e najbolj?a?


peterrojec

Priporočeno sporočilo

Jaz pravim tako;?e ima? vse po?lihtano in pla?ano zavarovanje bilo ?esa (brez drobnega tiska spodaj ) ni problema pri izpla?ilu ?kode, pri normalnih zavarovalnicah, seveda.?e ugotovijo, da jih zaj..va?, ti ne bodo izpla?ali ve?. :P

Sicer pa-sto ljudi dvesto nog in prav toliko izku?enj.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...
  • Odgovori 68
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Zavarovanje vozila v primeru naleta letala, hehe;

 

http://24ur.com/novice/slovenija/razlike-v...-300-evrov.html

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz rihtal Getza zadnji blatnik... Dobil strihanje in novo stostango... Slo na larking...

Rihtal bok na vandalizem... Obojna vrata, prednji in zadnji blatnik bil ris...

 

Nikoli komplicirali... Mamo pa vse pr triglavu in odlicnega agenta... :bravo:

If in doubt, flat out... 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz sem ?e od za?etka pri triglavu imel ?e skuterja tam in ni bilo nikoli te?av so mi pa menjali prvo ?ipo na mx3 cena je bila 650e ve? kot je vreden avto nobenih te?av naslednje leto pa na isti mazdi prvo ?ipo lu? meglenko in smernik avta nisem popravljal ker je bilo predrago zato sem se odlo?il za izpla?ilo za te dele in dobil polno izpla?ilo ne bom govoril koliko je pa bilo konkretno ve? kot je bila cena celega avta. Niso pa ni? komplicirali cenilec mi je celo sam dopisal smernik in meglenko ko je pri?el avto poslikati na dom. Tako da za enkrat sem zadovoljen pri triglavu upam da tako ostane. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zavarovalnica Tilia - brez problemov (motor sem imel zavarovan pri njih 3 leta in trenutno M6), 50% popust

Zavarovalnica Triglav - na Passatu mi niso enkrat hoteli priznat parkiri??a. Fotru vedno brez problema pokrili vso ?kodo

AS Kranj - brez problemov

 

Izku?nje iz na?ega gospodinjstva glede zavorovalnic.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

?ez 4 tedne imam spet zavarovanje ?rnozmajke, pa zdele v kratkem pri?akujem ponudbo AS. Mi pa sodelavka na vsak na?in priporo?a Grawe, meni je zadeva totalno nepoznana. :ne vem: Vem samo da v Italijan??ini "grave" ne pomeni ni? kej dobrega, prav tako Grave digger ni ravno simpati?na oseba, hehe. :ph34r::aaaaa:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?ez 4 tedne imam spet zavarovanje ?rnozmajke, pa zdele v kratkem pri?akujem ponudbo AS. Mi pa sodelavka na vsak na?in priporo?a Grawe, meni je zadeva totalno nepoznana. :ne vem: Vem samo da v Italijan??ini "grave" ne pomeni ni? kej dobrega, prav tako Grave digger ni ravno simpati?na oseba, hehe. :ph34r::aaaaa:

 

js mam tudi enega agenta ki dela z vsem zavarovalnicam..lahko ti dam kontakt ?e rabis...ti bo vse povedal kaj in kako?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kolikor sem danes (Gregovega) agenta zastopu, s kerim sem ?e v fazi priprave police in optimiziranja zadeve za moje potrebe, mi je rekel, da edino pri TILI-I gre bonifikacija po 10% letno gor, kar je zame precej pomembno, ?e mislim drug let takle cajt orng poja?at konjenico oz. zamenjat ponija za ?vau (Halo, kdo se pa ?e danes vozi s strojem izpod 130 KW, lepo vas prosim)? :dudek::aaaaa::hudicek:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse moje kolege,znance ipd. spravi na Tilijo...ker ko poka?e ponudbe so najugodnej?i. Ne vem koliko so ostali cene dvignili, ampak Triglav jih je kar moral letos. Mislim da on ne dela z Zavarovalnico Maribor, tam je enemu kolegu pri?lo cca. 5eur ceneje, pri popolnoma osnovnem zavarovanju - tovorno vozilo (?koda).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Grega, ko bomo klub odprli, ga bom tega mladeni?a hitro kontaktiral (?e kak?en % popousta za ?lane kluba pomoje), pa da ?imve? folku omogo?imo optimalno zavarovanje vozila, ker se mi zdi res dec na mestu! :cheers::jupiii:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vse moje kolege,znance ipd. spravi na Tilijo...ker ko poka?e ponudbe so najugodnej?i. Ne vem koliko so ostali cene dvignili, ampak Triglav jih je kar moral letos. Mislim da on ne dela z Zavarovalnico Maribor, tam je enemu kolegu pri?lo cca. 5eur ceneje, pri popolnoma osnovnem zavarovanju - tovorno vozilo (?koda).

 

A ti to tkole malo na pamet... pri 50% bonifikaciji Tilija ni najbolj ugodna so pa polni sladkih obljub tako, da se jih kar malo bojim - sicer je pa vseeno ?e nima? kaskega.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ti to tkole malo na pamet... pri 50% bonifikaciji Tilija ni najbolj ugodna so pa polni sladkih obljub tako, da se jih kar malo bojim - sicer je pa vseeno ?e nima? kaskega.

 

Je tale agent ra?unal (mu je vseeno pri kateri vzame?, ker imajo pokrit celotni finan?ni trg, provizije dobijo od njih, ne glede na znesek zavarovanja), tako da ker so zelo mo?ni, se da tudi dosti spustiti....in od ene 15 strank katere sem posredoval, ni niti eden pri Triglavu podalj?al, pa ve? ali manj so prej vsi imeli tam. Zadnja verzija je bila prej?nji teden, ko kolegu nikakor ni moral naresti veliko cenej?e zavarovanje kot lani.

Druga?e je meni vseeno kje ima kdo, mi pa za Trgilav po?eruhe dol visi....jest grem tja kjer je ceneje, simpl k pasulj, sploh ker sem v zadnjih treh letih uveljavljal samo 1x ?kodo (vedno polni kasko do sedaj), bom videl kaj bo letos, tako da meni razlika cca 150eur med eno in drugo veliko pomeni.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mah jaz bom kar vztrajal pri As, spet so ?e eno ?ipo (1000?) v zimskem vrtu krili brez komentarja....naj bodo malo vi?ji v ceni ampak delajo ?ude?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Da ne odperam nove teme, ima kdo v prekmurju kakega dobrega agenta za sklenitev avtomobilskega zavarovanja? Sicer imam namen odkartat zavarovanje, ?e pa je opcija na trajnik, bi pa na ene par obrokov vzel. Lahko tudi na tel: 041 524 854.

POZOR!

 

Kredibilnost mojih izjav in nasvetov je lahko vpra?ljiva.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vnesem datum rojstva in dobim:

Obvestilo!

 

Glede na podatke, ki ste jih vnesli, bi se vam ?eleli ?e posebej posvetiti, zato nas pokli?ite na 080 11 24 ali nam pi?ite na info@wiz.si. ?e zavarovanje avtomobilske odgovornosti nujno potrebujete, ga lahko sklenete na spletni strani Adriatica Slovenice.

ter

Najmanj eno izmed polj ni pravilno izpolnjeno. Prosimo, preverite in popravite vnos!

Seveda gre za datum rojstva pa koji kurac te?ijo?! :vskalo:

 

EDIT: aha, ?e dam, da sem eno leto starej?i je pa OK. O?itno kaka akcija. Pride pa celo ful kasko zelo ugodno. :aaaaa:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.