Skoči na vsebino

WINDOWS 7 ?


KAALman

Priporočeno sporočilo

@Jest: ja... iMac pa iPhone pa iVar pa iBanana... :P

 

jabol?ni obsedenec :D

 

?eprav, nad ajfounom sem tudi sam navdu?en, samo ?e vedno nisem tak dale?, da bi kupil 3GS, ker se mi zdi PREdrag...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klinac, Nokia Software Updater se ?e neda namestit :unsure:

 

Gre,gre.....desni klik na .EXE fajl,pa gre? pod zdru?ljivos,pa tam ozna?i da naj za?ene v zdru?ljivostnem na?inu Vista service pack 2 in dela. ;) Aja,pa spodaj ?e dodaj kljukico pri za?eni kot skrbnik. :D

Ti?a vun!!

 

Eni pijejo vsak dan,eni bolj poredko,eni pa kuj iz fla?e!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce ne gre po defaultu, desno klikni na setup in izberi nekje comatibilty z recimo Visto ali XP ...

 

sm to?n tak naredu in je ?lo ja, druga? pa res ?ist vse dela u nulo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

YavarYe: Kaj si pa namestil gor? Starter, Ultimate ali kaj drugega?

 

Ultimate 32bit, kvapa in to SLO verzijo. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ultimate 32bit, kvapa in to SLO verzijo. :danzoman:

 

Pri tej verziji je carsko to, da ne tezi za potrjevanje administratorja za vsak drek!!! Pa ne ultimate verziji, da ne bo pomote....

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri tej verziji je carsko to, da ne tezi za potrjevanje administratorja za vsak drek!!! Pa ne ultimate verziji, da ne bo pomote....

 

Izklopi? uac pa je. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

js mam pa 64bit Ultimate, pa res dela ko ?us

 

In to verjetno na acerju aspire one ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tudi sam laufam doma 64-bitno verzijo in moram re?t, da po razo?aranju nad XPji 64-bit, me je 7 prijetno presenetla. Res pa je, da je tudi name??ena na zverini, tako da mora letet.

Definitivno priporo?am vsem, ki imajo ve?jedrne procesorje in/ali 4+ GB RAMa.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja tudi sam laufam doma 64-bitno verzijo in moram re?t, da po razo?aranju nad XPji 64-bit, me je 7 prijetno presenetla. Res pa je, da je tudi name??ena na zverini, tako da mora letet.

Definitivno priporo?am vsem, ki imajo ve?jedrne procesorje in/ali 4+ GB RAMa.

 

Tud brez tega dela neonormalno hitro in dobro. :rispekt:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja saj nisem mislil tako, samo pravim da nebo kdo zaradi strahu na tak?ne ma?ine raje namestil 32-bitnih Windowsov.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

Mene pa zanima office 2007: a je mogo?e imet windows classic look? Ker men je blazno ne-v?e? ta pogled menijev.

 

Kot drugo: Win 7 sucks. Vsaj men. USB vhodi mi sploh ne delajo oz mi rabi 2-3 min da mi klju? zazna potem pa oceni, da bo 100 mb kopiral 19 ur in take bolane, pa ?e kej bi se najdlo. . Kr neki. Danes letijo dol in dam nazaj XPsp3

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mene pa zanima office 2007: a je mogo?e imet windows classic look? Ker men je blazno ne-v?e? ta pogled menijev.

 

Kot drugo: Win 7 sucks. Vsaj men. USB vhodi mi sploh ne delajo oz mi rabi 2-3 min da mi klju? zazna potem pa oceni, da bo 100 mb kopiral 19 ur in take bolane, pa ?e kej bi se najdlo. . Kr neki. Danes letijo dol in dam nazaj XPsp3

 

To kopiranje lahko "pretenta?", z totalcommanderjem.

Da pa ti usbjev ne zaznap pa po apdejtaj bios in drajverje od chipseta in bo mir, pa ?e hitreje bo kot nove winse gor dajat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e ti USBji delujejo po?asi, zna biti problem v gonilnikih za chipset. Si naredil update windowsov? Poglej ?e so na proizvajal?evi strani gonilniki za Windowse 7.

Druga?e pa ti priporo?am program?ek Driver Cure, ki avtomatsko preveri za zadnje gonilnike vsega hardware-a.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?oferji chipseta so iz asusove strani downloadani danes kot last trial pred formatom (poglej slikco) Na CDjih ki sem jih dobil zraven itak ni driverjev za WIN7 ultimate. Razlike ni, ?e zmer dela blazno po?as. ?e pustim klju? ob restartu noter mi potem poka?e tisto prvo stran. ?im ho?em karkoli, je zeleni bar na vrhu in se pomika 3 leta proti desni. Zanimivo je, da printer pa dela normalno preko usbja.

 

vsi klju?ki ki sem jih sprobal (3 al 4je) delajo normalno na notebooku. V device managerju ni nobenega spora (klicaja). V biosu je vse BP nastavljeno. Ne vem kaj mu je.

 

Sej zadeva je v garanciji ampak ne da se mi ga nosit sem in tja, pa ?akat in tko naprej... ampak o?itno mi druzga ne bo ostalo.... USB mora delat druge ni. Pa ?e zgovarjal se bodo da je softwerska napaka in bom nazadnje ?e kako draguljarsko servisno uro pla?al.... matr tet ra?unalniki

post-3203-1259786010_thumb.jpg

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?oferji chipseta so iz asusove strani downloadani danes kot last trial pred formatom (poglej slikco) Na CDjih ki sem jih dobil zraven itak ni driverjev za WIN7 ultimate. Razlike ni, ?e zmer dela blazno po?as. ?e pustim klju? ob restartu noter mi potem poka?e tisto prvo stran. ?im ho?em karkoli, je zeleni bar na vrhu in se pomika 3 leta proti desni. Zanimivo je, da printer pa dela normalno preko usbja.

 

vsi klju?ki ki sem jih sprobal (3 al 4je) delajo normalno na notebooku. V device managerju ni nobenega spora (klicaja). V biosu je vse BP nastavljeno. Ne vem kaj mu je.

 

Sej zadeva je v garanciji ampak ne da se mi ga nosit sem in tja, pa ?akat in tko naprej... ampak o?itno mi druzga ne bo ostalo.... USB mora delat druge ni. Pa ?e zgovarjal se bodo da je softwerska napaka in bom nazadnje ?e kako draguljarsko servisno uro pla?al.... matr tet ra?unalniki

 

Nekaj za probat, tolko da vidi? ?e je kaj od tega:

I get this when there is lots of internet traffic. With no open connections it is almost ten times faster. 1.3 Mb/s compared to 9.7 or higher.
As in Vista, you can speed this up by a TON.
There's two things you need to disable, Superfetch and Remote Differential Compression.

Superfetch can be disabled by;
Going to start > right clicking Computer > Click Manage > Choose Services and Applications > Services
Find "Superfetch" in the list, and right click > Properties > Change "Startup Type" to "Disabled"
Then Hit "Stop" then "Apply"

Remote Differential Compression can be disabled by:
Going to Start: Control Panel > All Control Panel Items > Programs and Features > "Turn Windows Features on or Off" 
Uncheck Remote Differential Compression and Click OK. 

Best to restart the computer after these changes.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.