Skoči na vsebino

?e ena RX-8 !!!


wildcat

Priporočeno sporočilo

  • 1 mesec kasneje...
  • 5 tednov kasneje...

v?eraj videna RX-8, na ?rpalki v postojni. Testno vozilo am cosmos.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ena rumena pa je ze potrebna kleparskih del....

 

KLIK

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Spostovani ljubitelji Mazde,

sem se imel namen vpisat med vas, ker se mi je RX-8 neverjetno dopadla. Pa se za hcerkico bi blo dost prostora zadaj, pa prtljaznik, lepo izgleda... In se odlocim za testno voznjo.

Polomija!!!

Nobenega navora, priganjanje do "podna" je potrebno vseskozi, sem pri prehitevanju imel obcutek, da moram ta manever spet izvajati "z zaletom" kot v starih casih pri kaksnem golfu dizlu...

Naj grejo pogledat k Subaruju (Impreza WRX STI-vozil) ali pa k Mitsubishiju (Lancer EVO VIII-bi se rad vozil) pogledat kako se naredi dober sportni avto. Pa nista bistveno drazja od 8 mio SIT kolikor placas za solidno opremljen RX-8.

Pa tudi na dragu v SG in na Mobikrogu se ni odrezala na nivoju sportnih avtomobilov.

Za pol denarja si lahko kupis Clio 2.0 RS ali Peugeot 206 RC, ki sta boljsa.

Cista sminkerija, na mojo zalost.

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

rx8: ?e bi se ti peljal z pravim ?portnim avtomobilom tega ne bi govoril.Kupi si raje dizla, pa bo? imel navor,pa ?e to avtomatika.

 

ClioRS in p206RC, pa sploh ne greta tako dobro,mam manj HP,pa me skozi ovinke nista mogla dohajati,edino na ravnini je ?el clio po?asi naprej,pa ?e to pri hitrosti okrog 170km/h.Preizku?eno v ?ivo ,ne na papirju.

 

:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sej ma ta avto vec kot eno prestavo btw...

bwaaaaaahahaObjavljena slikaObjavljena slikaObjavljena slika

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Spostovani ljubitelji Mazde,

sem se imel namen vpisat med vas, ker se mi je RX-8 neverjetno dopadla. Pa se za hcerkico bi blo dost prostora zadaj, pa prtljaznik, lepo izgleda... In se odlocim za testno voznjo.

Polomija!!!

Nobenega navora, priganjanje do "podna" je potrebno vseskozi, sem pri prehitevanju imel obcutek, da moram ta manever spet izvajati "z zaletom" kot v starih casih pri kaksnem golfu dizlu...

Naj grejo pogledat k Subaruju (Impreza WRX STI-vozil) ali pa k Mitsubishiju (Lancer EVO VIII-bi se rad vozil) pogledat kako se naredi dober sportni avto. Pa nista bistveno drazja od 8 mio SIT kolikor placas za solidno opremljen RX-8.

Pa tudi na dragu v SG in na Mobikrogu se ni odrezala na nivoju sportnih avtomobilov.

Za pol denarja si lahko kupis Clio 2.0 RS ali Peugeot 206 RC, ki sta boljsa.

Cista sminkerija, na mojo zalost.

LP

Brez besed ?ivi idiotizem!! <_< Wankla mora? znat vozit tukaj ?tejejo obrati, to ni clio al pa 206RC to je Wankel ne pa Otto ?e ?e tega niste vedli! Z kolkimi obrati ste ga vozli 2000-4000??? :huh:

 

Kateri avto pa sedaj vozite? yugo koral.. , s tem se more? naganjat ja to imaste prav!? Ja seveda da vam ni v?e? ?e nimate $, meni je tudi po pravem v?e? Rx-8; samo se mi ne dopate ker "preve?" olja pije pa ga ne bom kupil :rolleyes:

 

Ni pravi ?portnik? Vi veste kaj je? Mitshubisi evo8, aha ste ga ?e peljali Subaruja tudi mogo?e? Kaj ste gledali The Fast and The Furios?? Te res ja! ?e kak?nega Enzota? HaHa bolj?a clio pa RC ne prosim tak?ne primerjave :angry: RX-8 je eksot kdo je ljubitelj Mazd kupi Mazdo, tako eni Mercedesa pa ?e bo nevem koliko krat v delavnici glavno da ima trikrako zvezdo!!

 

Nima navora veste kaj je Nm? Ste se ?e peljali s ka?nim avtomobilom ki ima Nm? Sem se sam ?e peljal v Rx-8 in te lepo v dolo?enih obratih ( nevem ve? v katerem obmo?ju od -do) "lepi" na sede?!

 

Lp.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

verjetno se mu je zdelo da gre slabo zaradi dobrega podvozja in sede?ev.Npr.:pri yugotu te me?e po avtu sem in tja,pa ?e to ne pomeni da ima take pospe?ke,...

 

Cliota in pugija RS z RX8 nikakor ne more? primerjati, RX8 ima bremze za dve ravni bolj?e,bolj pro?en motor,...materiali so kvalitetnej?i, pa saj veste mazda je mazda, francoska jajca pa imajo HP in Nm samo na papirju tako dobre(so vozi za u?ivanje penzionistov,ne pa ?portni avti).Pa brez zamere ljubitelji francoskih avtov. :rolleyes:

Powered by MAZDA MR racing & VICS-Variable Intake Charging System

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 4 tedne kasneje...

RX8 res ni na nivoju RX7, vendar da nikamor ne gre je pa neresnica. Ker vlece tako zvezno ni obcutit pospeskov, vendar solidno pospesi.

 

Sem vozil 2 Imprezi, obe s sportnim izpuhom. Imel bi ju zaradi lege, moc je pa na nivoju kaksnega VTi-ja :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.