Skoči na vsebino

zascita avta


iceman22

Priporočeno sporočilo

lep pozdav..

 

mene pa nekej zanima ali kdo pozna kaksno uporabno resitev da zascitim avto proti kunam..ker se bliza cas ko grem v makedonij in lansko leto mi je kuna pozrla zvocno izolacijo na sprednji havbi, bojim se da mi ne bo letos pozrla kaksne kable ali kj podobnega..

 

tko da ce kdo pozna kaksno resitev naj pove,pa predvsem iz izkusenj prosim..

 

lp

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

mam nekaj robe: mk 5,6 pa 9x19, air 5,5 pa enga ?leht bullmastifa :vesel:

 

drga? pa na mr. ggogleta: odganjalec kun npr.

 

http://www.enaa.com/oddelki/conrad/izd_366...un_za_avtomobil

 

:cheers:[/q

googlal sem,pa sem mislu ce ima kdo izkusnje s temu?zato sprasujem..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nima? kej ... za tistih 18? kupi? pa preveri? a bo zaleglo. Pri teh zadevah, ki so odvisne od ?ivali je tko, da en bo lahko full pohvalil, da pomaga, drugi bo pa rekel, da je vse za en kurc in da ni ni? zaleglo (?e ma? namre? opravka z gluho kuno :jezicek: ).

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej nima? kej ... za tistih 18? kupi? pa preveri? a bo zaleglo. Pri teh zadevah, ki so odvisne od ?ivali je tko, da en bo lahko full pohvalil, da pomaga, drugi bo pa rekel, da je vse za en kurc in da ni ni? zaleglo (?e ma? namre? opravka z gluho kuno :jezicek: ).

 

 

:hohoho::hohoho::hohoho:

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 leto kasneje...

Pozdrav vsem.

 

Imam isto te?avo kot iceman, samo da je moja "prijateljica" kuna tako vztrajna, da mi je pogrizla ?e DRUGO izolacijo na havbi!!! Prej?njo smo zamenjali dober mesec nazaj... :angry::angry::angry: In to se dogaja doma pred hi?o, ko avto stoji med tednom kak?na dva dni...

Trenutno jo lovim z deratizacijskim lepilom, pa ne vem, ?e bo kaj iz tega. Zverina ni neumna. Na strupene vabe za mi?i in podgane ne reagira.

No, popoldne grem v Conrada kupit kak?no elektri?no napravico, da vidim, ?e bo kaj pomagalo <_<

To res ne more? verjet.

?e ima kdo ?e kak?no idejo (zadnji? mi je nekdo razlagal, naj po havbi nastavim nekaj ?istil za WC :D ), bi bil pa zelo hvale?en.

 

LP

Nikad ne veruj ?eni, koja la?e.

Bog daj neumnim pamet, nam pa denar...

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

Imam isto te?avo kot iceman, samo da je moja "prijateljica" kuna tako vztrajna, da mi je pogrizla ?e DRUGO izolacijo na havbi!!! Prej?njo smo zamenjali dober mesec nazaj... :angry::angry::angry: In to se dogaja doma pred hi?o, ko avto stoji med tednom kak?na dva dni...

Trenutno jo lovim z deratizacijskim lepilom, pa ne vem, ?e bo kaj iz tega. Zverina ni neumna. Na strupene vabe za mi?i in podgane ne reagira.

No, popoldne grem v Conrada kupit kak?no elektri?no napravico, da vidim, ?e bo kaj pomagalo <_<

To res ne more? verjet.

?e ima kdo ?e kak?no idejo (zadnji? mi je nekdo razlagal, naj po havbi nastavim nekaj ?istil za WC :D ), bi bil pa zelo hvale?en.

 

LP

 

Da ti bo pol govoru da se s skretom okol vozi?.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav vsem.

 

Imam isto te?avo kot iceman, samo da je moja "prijateljica" kuna tako vztrajna, da mi je pogrizla ?e DRUGO izolacijo na havbi!!! Prej?njo smo zamenjali dober mesec nazaj... :angry::angry::angry: In to se dogaja doma pred hi?o, ko avto stoji med tednom kak?na dva dni...

Trenutno jo lovim z deratizacijskim lepilom, pa ne vem, ?e bo kaj iz tega. Zverina ni neumna. Na strupene vabe za mi?i in podgane ne reagira.

No, popoldne grem v Conrada kupit kak?no elektri?no napravico, da vidim, ?e bo kaj pomagalo <_<

To res ne more? verjet.

?e ima kdo ?e kak?no idejo (zadnji? mi je nekdo razlagal, naj po havbi nastavim nekaj ?istil za WC :D ), bi bil pa zelo hvale?en.

 

LP

 

tista stvar iz konrada ti ne bo nc pomagala. sm jo js kupu pa ue vseeno pregrizla izolacijo. pri meni ze tretjo je unicla. tko da je brez veze. js cakam da crkne potem bom izolacijo zamenjal.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js mam pa polhe, in pomoje fuk.. kot norci, ker se vsake tolk ?asa sli?i kako cviljenje-vzdihovanje, pol pa lomastijo naprej.

 

Danes jim bom namontiral apartma, ki ga nebodo pozabili nikoli. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.