Skoči na vsebino

Mazda 6 2010...


Alex

Priporočeno sporočilo

?al ne morem iz svoje ko?e

 

avtomatik je sovra?nik ugodne porabe in dobrih pospe?kov

 

bolj ali manj nelogi?no je, da imajo potem hibridi ve?inoma vsi avtomatiko ali CVT... ;)

 

vse je odvisno od stila vo?nje (beri: od te?e in ob?utka v desni nogi) !

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?al ne morem iz svoje ko?e

 

avtomatik je sovra?nik ugodne porabe in dobrih pospe?kov

 

 

to je blo v?asih ;) kar se pa pospe?kov ti?e so pa ?e razni gumbi "sport"....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

to je blo v?asih ;) kar se pa pospe?kov ti?e so pa ?e razni gumbi "sport"....

 

brez skrbi, ?e vedno je tako... kr malo poglej v tehni?ne podatke avtov s klasi?nim in avtomatskim menjalnikon in je razlike kar precej

 

?e samo novo Mazdo 6 vzame? je z avtomatiko poraba 6 deci vi?ja, pospe?ek sekundo slab?i in 10km/h po?asnej?a - ?e to ni velika razlika pol res ne vem kaj je

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Se ne bom strinjal, ke smo predlani imeli toyoto higlander 3.5V6 avtomatik in je kurila vse 4 gume, poraba pa cca 9,5-10 litrov.

 

Halo stari to si ti gledal MPG (miles per galon) - to pomeni porabo okrog 23litrov/100km :jezicek:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

brez skrbi, ?e vedno je tako... kr malo poglej v tehni?ne podatke avtov s klasi?nim in avtomatskim menjalnikon in je razlike kar precej

 

?e samo novo Mazdo 6 vzame? je z avtomatiko poraba 6 deci vi?ja, pospe?ek sekundo slab?i in 10km/h po?asnej?a - ?e to ni velika razlika pol res ne vem kaj je

 

 

lohk, da je tut od avta do avta to ?ist razli?n, pri Mitsubishi Lancerju 1.8 ni konkretne razlike, razen malo v pospe?kih CVT in ro?ni menjalnik

 

CVT

 

-poraba:

Mestna vo?nja: 10,9 lit./100 km

Izvenmestna vo?nja: 6,2 lit./100 km

Kombinirana vo?nja: 7,9 lit./100 km

 

-pospe?ek:

0-100 km/h: 11,2 sek.

 

Ro?ni

-poraba:

Mestna vo?nja: 10,4 lit./100 km

Izvenmestna vo?nja: 6,1 lit./100 km

Kombinirana vo?nja: 7,7 lit./100 km

 

-pospe?ek

0-100 km/h: 9,8 sek.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Halo stari to si ti gledal MPG (miles per galon) - to pomeni porabo okrog 23litrov/100km :jezicek:

 

Ne ne, smo jo kr nape? ra?unal, ker BC-ja sploh NI imela.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, samo poraba za ta motor je 11,5 litrov pa vsi vemo, da za ta score se je treba ?e kr mal potrudit. Razen ?e ste se furali 70mph relacijsko non stop :jezicek: that was fuckin' dull drive :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, samo poraba za ta motor je 11,5 litrov pa vsi vemo, da za ta score se je treba ?e kr mal potrudit. Razen ?e ste se furali 70mph relacijsko non stop :jezicek: that was fuckin' dull drive :hohoho:

 

?e bi blo skoz 70 bi blo luxuz, ampak je blo velikokrat 60-50 mph.

Nisem pa najdu kakega neurejenega makadama, da bi konkretno sprobal zadevo, sem pa zao ve?krat delal burnoute s cestninskih. :D

Oblubm, da se bom letos potrudu(upam da mi bo ratal it) da ga bom malo bolj na obratih fural, pa da vidimo kak?en bo rezultat, ne da se pa tam testirat vo?nje v klanec in po ovinkih, ker najvi?ji klanec je 50-100m visok :angry: .

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Avtomatika je fajn, vendar je strup pozimi....se posebej ko je treba bremzati na spolzkih terenih

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ampak o?itno Mazda pripravlja novosti za 2010, vsaj po zapisu v Delu sode?:

"... Maja bo na slovenske ceste namre? zapeljal novi touareg, v prodajno paleto pola pa bodo dodali model s pristavkom cross spredaj. ?koda namerava pokazati prenovljena fabio in roomsterja, Mazda pa proti koncu maja mazdo6...." in

"Veliko novosti ima pri predvidenem prihodu na trg zapisano jesen. BMW bo seriji 5 v tem letnem ?asu dodal karavansko razli?ico touring, Toyota namerava osve?iti avensisa in versa, Mazda bo na trg poslala jubilejne razli?ice mazde2, mazde3 in mazde6. Znamka namre? letos praznuje 90-letnico."

(VIR Delo: http://www.delo.si/tiskano/html/20100109/Delo/0), str. 11)

 

So ?e kje kak?ne slike?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Saj bi znalo bit, ker Mazda 6 II je pri?la ven konec 2007 in konec 2010 je tri leta po predstavitvi. Ponavadi se delajo facelifti nekje 3-4 leta, ki nato podalj?ajo ?ivljenej modela ?e za 2-3 leta.

 

?e gledam prej?njo ?estko, ki je pri?la na trg konec 2001 so jo prenovili sredi 2005 oziroma po 3,5 letih in je zdr?ala do konca 2007, kar je pomenilo ?e dve leti in pol do upokojitve.

 

Po tej logiki bo res nova ?estka Mk III verjetno pri?la na svetlo nekje leta 2013.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za novo 2010 ameri?ko M6 - prasci kok je lepa (mi?i?asta)

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPag...mazda6#/Gallery

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Med drugim pa uvajajo Mazdo 2 :bravo:

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/MAZDA2.action?bhcp=1

 

Je pa tudi CX-9 faceliftan:

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPag...vehicleCode=CX9

 

Pa to ne morem verjeti z V6 ma?ino:

 

Which CX9 is right for me?Sport $29,385*

Touring $31,305*

Grand Touring $33,395*

 

Faaaak od 20.000? naprej!

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gre za novo 2010 ameri?ko M6 - prasci kok je lepa (mi?i?asta)

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPag...mazda6#/Gallery

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

 

Med drugim pa uvajajo Mazdo 2 :bravo:

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/MAZDA2.action?bhcp=1

 

Je pa tudi CX-9 faceliftan:

http://www.mazdausa.com/MusaWeb/displayPag...vehicleCode=CX9

 

Pa to ne morem verjeti z V6 ma?ino:

 

Which CX9 is right for me?Sport $29,385*

Touring $31,305*

Grand Touring $33,395*

 

Faaaak od 20.000? naprej!

 

Lepo,samo "na?a" gta-jka ima lep?i sprednji odbija?. :P

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • Iščem stensko uro, kaj takega kot je na sliki:   Mogoče kdo ve, kje bi jo lahko dobil?
    • Nekateri ljudje temu pravijo "večopravilnost".   Jaz temu pravim "delati nekaj drugega, dokler se ne spomnim, kaj za vraga sem sploh začeti delati in kaj sem želel narediti"...
    • Je žena kupila nova sončna očala. Sem jo slikal. In tu je zdaj slika moje žene z novimi sončnimi očali:       Žena ni preveč zadovoljna s sliko. Pravi, da bi moral na kakšen tečaj, da se naučim, kako se slika...
    • Se pogovarjata dve sosedi: - "Z mojim možem seksava trikrat na teden." - "Res? Jaz pa samo enkrat na teden." - "Pa saj ti nimaš moža..." - "Oh, oprosti, mislila sem, da govoriva o tvojem možu..."
    • Malo je BTjka sama hrupna, malo so bili "hrupni" potniki, tudi italijanske avtoceste niso tako super, kot jih nekateri hvalijo...   Ne, nisem slišal. Slišal sem danes, ko sem se sam peljal v službo. In čedalje bolj opažal, da v ovinku ne drži smeri. Pa sem mislil, da je guma bolj prazna. No, na črpalki ugotovim, da so gume v redu in posumim na kolesni ležaj. Parkiram pred firmo, vzamem dvigalko, dvignem levo, zavrtim - nič nenavadnega. Spustim, prestavim na desno, začnem dvigat - in niti ne dvignem do konca guma gre kar po svoje. Najprej sem pomislil, da so kolesni vijaki popustili... Pa sem kmalu obsedel tam zraven avta in čakal, da dojamem, kaj sem odkril...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.