Skoči na vsebino

Petarde


stepski volk

Priporočeno sporočilo

zakaj si ne omislite kar ro?nih granat? Po?i gromozansko, stranski u?inki so pa zanemarljivi (sploh ?e je ne vr?e? predale?) :angry: .

 

Gorenjci so si jih ?e :D

 

Letos z granatami ?al ne bo ni?, ker so na?li preprodajalca oro?ja iz Postojne - mogo?e bo drugo leto ve? sre?e, pa ?e kak?no "ta pravo" vr?emo :danzoman::P

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Na sre?o imam dovolj stroge star?e, ki mi niso nikoli pustili ravno veliko manevrskega prostora okoli teh stvari (ne re?em, da nisem naredil kake "prepovedane" stvari, kemija je zanimiva a hkrati ZELo nevarna veda).V?asih se mi je zdelo zanimivo, dokler mi ni nekdo skoraj vrgel piratke za vrat iz 5 nadstropja(Salumines naselje; Don pozna to).Takrat je sodu izbilo dno, in od takrat naprej mi gre na ?ivce ko vidim/sli?im pokanje petard in podobnega. ?e jim je tako v?e? pokanje, naj gredo z na?imi vojaki v afganistan. Bodo imeli prvovrstne FX u?inke pa ?e realisti?no jim bo pokalo okrog njihovih glav, ognjemeti bodo pa tako vsakdanja stvar :angry2::angry2: !!!

 

jp, jp, vojska je prava stvar, tam se tolk napoka?, da se pol ?e u bistvu navadi? in ti ni ve? tk zanimiv :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Deeyan

:bravo:

 

ko bi blo ve? takih kot ti, bi mogo?e imeli ve? miru v na?i lepi podalpski de?eli. Mogo?e bi morali pa vse take ki u?ivajo v pokanju zapreti v nek ograjen prostor pa naj si me?ejo petarde ali karkoli drugega pod noge. jih bo verjetno hitro minilo; par jih bo oslepelo, nekaj jih bo izgubilo prste ali pa pol dlani, tri ?etrtine jih bo gluhih.Le takrat, ko se bod(m)o zavedli kake posledice pu??ajo taka brezvezna dejanja bo vsaj malo ve? miru, prej pa ne.

Henri Toivonen+Lancia delta S4=Dream team

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gorenjci so si jih ?e :D

 

Letos z granatami ?al ne bo ni?, ker so na?li preprodajalca oro?ja iz Postojne - mogo?e bo drugo leto ve? sre?e, pa ?e kak?no "ta pravo" vr?emo :danzoman::P

 

 

Granate sem zmetal lansko leto in mi jih je zmanjkalo

 

... ...anjem predno vsem potrga prste in se sre?ajo z gospo-gospodi?no Slivko da prste do konca po... ...

?e te sre?am, se me pazi. In ?e te dobim v roke, bo? kmalu imel rezervacijo na patologiji. In brez skrbi za tvojo vdovo, jo pridem kdaj pa kdaj potola?it, seveda pod pogojem, da je 35 ali manj. Brez skrbi, to obvladam - moja ?ena se do zdaj ?e ni prito?ila...

 

Na patologiji imamo vsi rezerviran le?alnik,tudi ti... :bravo:

Kaj in kako pa tvoja ?ena ?e ne vem,me pa zanima kaj bi rekla na mojo obdelavo :harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Granate sem zmetal lansko leto in mi jih je zmanjkalo

Na patologiji imamo vsi rezerviran le?alnik,tudi ti... :bravo:

Kaj in kako pa tvoja ?ena ?e ne vem,me pa zanima kaj bi rekla na mojo obdelavo :harhar:

 

Aja pa ?e to govori? kako bi obdelal mojo "vdovo" zraven se pa skriva? pod ?enskim psevdonimom,mislim haloo :blush::harhar::harhar:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

... ...anjem predno vsem potrga prste in se sre?ajo z gospo-gospodi?no Slivko da prste do konca po... ...

?e te sre?am, se me pazi. In ?e te dobim v roke, bo? kmalu imel rezervacijo na patologiji. In brez skrbi za tvojo vdovo, jo pridem kdaj pa kdaj potola?it, seveda pod pogojem, da je 35 ali manj. Brez skrbi, to obvladam - moja ?ena se do zdaj ?e ni prito?ila...

 

Mogo?e pa ?e kdo poleg tebe zaliva ta cvet, medtem ko ti lovi? mulce ki me?ejo petarde, in se pol pa? ne prito?uje... :ninja:

Va?n je da piha - na morju al pa na motorju.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

moderatorji ne vem kaj se cakate, tema je 1. brezvezna 2. na napacnem mestu 3. zacele so zaljivke itd itd...

 

?evape ? :D

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Gost
Ta tema je zdaj zaprta za nadaljnje odgovore.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.