Skoči na vsebino

Nakup 626 - prosim za pomo?


Mih

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

Evo, prvi post po skoraj dveh letih ob?asnega spremljanja foruma. Ker je ?ena zli?kala svojo Primero, na hitro potrebujeva nekaj drugega. Izku?enj z Mazdami, razen simpatije, nimam.

 

Kak?ne se vam zdi tale 626, mogo?e jo celo kdo pozna? Mnenje o avtu in ceni? Predvsem pa, kje so to proizvajali? Ker bi z veseljem ?e enega japonca, ampak ?istokrvnega, made in Japan. Tale biv?a v angliji narejena Primera me je konkretno razo?arala, predvsem s kvaliteto izdelave in trpe?nostjo.

 

Kak?ne stro?ke vzdr?evanja lahko pri?akujem? Mogo?e se komu zdi vpra?anje neumno, ampak naj povem, da stane motor?ek prostega teka pri Primeri 590 EUR + DDV. Brez dela, samo material...

 

Dovzeten sem za kakr?ne koli predloge, predvsem cenej?e, ker je tale 626 nekaj ?ez budget, ampak bi se v skrajni sili tudi stegnil...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ta izgleda lepo in ima kar nizko ceno

je pa ta avto za moje pojme kanta...nikakor nisem mogu verjet, da je to predhodnik mazde 6...kot noc in dan

mene osebno motil slab polozaj za volanom in dolgcas za volanom (voznja, pocutje vse)

 

aja vse mazde (razen kake stare 2) so iz japonske :bravo:

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdravljen!

Sam si lastim Primero P11, sem pa lani naredil par krogov z podobno 626 kot je tale v oglasu.......in moja opa?anja so bila slede?a......polo?aj za volanom je preeeecej slab?i kot v primeri (sedi? vi?je, volan je dlje od voznika, skratka manj ?portno bolj sunday driver style kot v primeri), anemi?en motor, tudi prestavna razmerja so malo druga?na (pri 130km/h ima ve? obratov kot primera, zato predvidevam da tudi vi?jo porabo), da pa bi bila kak?na stvar nevem kako bolj?a od primere nisem opazil :ne vem: ........... skratka I would take Primera over 626 any day!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sam imam tako mazdo samo, da je faceliftana 1,8 motor 100KM in karavan. motor je pa? taki kot je avto za vozit. poraba kar dobra za tak avto ni pa to seveda 6 tka. Pazi pa na rjo ker jih je kot hudi?.

 

?e ima? ?e kako vpra?anje pa kar vpra?aj.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.