Skoči na vsebino

zlo?ljivi klju? mazda - aftermarket izdelki


JernejL

Priporočeno sporočilo

Nekateri se ?e vozimo z zgodnjimi 6-kami, ki nimajo mo?nosti dokupa tega originalnega prakti?nega zlo?ljivega klju?a, sem pa na netu na?el tole aftermarket ?udo:

 

http://shop.accessory4you.com/05-chanpin/p-001-1.asp?id=2190

 

Objavljena slika

 

Zanimiv princip.. torej klju? dam vrezati, transponder izre?em iz klju?a in dodam elektroniko iz daljinca (v teoriji).

 

Kupil sem 2 komada na ebayu. 2x razli?ni prodajalec, prvi "yatachi-shop" nekako spi ?e 3 tedne brez potrdila in ?akam na paypal da povrne pla?ilo, drugi pa je od prodajalca "a-suntek", ta ima tudi ?ez webshop od katerega sem zgoraj dal link, suntek je zadevo poslal in predvidoma pride v par tednih, ko bom lahko kaj napisal ?e je zadeva kvalitetna, vsekakor je vsaj zanimiva, in za 12? se seveda spla?a poskusit.

 

?e je ?e kdo od vas nabavil tole ?udo, naj o tem tudi kaj napi?e.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz mam zdaj ze ene pol leta tak kljuc na Mazdi 3.

To je blo prvo kar sem naredo na mazdi ko sem jo kupil, ker mi je slo na k.... da je mel loceno kljuc in daljinec za centralno.

Na Accordu mam to original lepse reseno je vse vgrajeno v kljuc.

 

Naro?il sem prek ebaya iz nem?ije, dobil v 5tih dneh.

 

Ohi?je je dobro izdelano, edino oni mojster je malo jamral ko mi je vrezal kljuc da ni 100% sirine, samo je pol vseeno naredo in dela super.

?e slike.

 

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

Objavljena slika

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aless: super, sem tudi jaz v?eraj dobil, in grem po?asi vrezat klju?, super bi bilo, ?e ima? kak?ne informacije o izrezovanju transponderja iz original klju?a bi bilo super-uporabno.

 

PeW: mislim da imata 323 in 626 isti klju? in daljinec kot moja zgodnja 6-ka, tako da je verjetno kompaktibilno tudi z tistimi modeli.

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Transponder je vlit v gumo kljuca. Jst sem z olfa no?em po?asi po robu starega klu?a prerezal gumo vse naokoli. Potem pa raztegnil gumo na pol, pol vidis transponder, ga pazljivo ven vzames in vstavi? v novo ohi?je. Jst sem transponder oblil z ono pistolo za vro?o plastiko (patex) da ne ska?e znotraj ohi?ja.

Daljinec pa enostavno odpres pa prenese? vse kar je v njem v novo ohi?je.

2008 Mazda 6

2004 Mazda 3

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pardon, prej sem napisal da sem z yatachi-shop imel probleme, zgleda da je dejansko poslal in sem ga dobil od njega in ne od 2. prodajalca - ?eprav ima yatachi o?itno ogromne probleme z komunikacijo ker ni nikoli na ebayu potrdil da je zadevo poslal in ne zna odgovarjat na maile.. zgleda bom zdaj dobil ?e en komad.. ko prispe javim ?e koga zanima je ista cena kot sem dal za njega - 12?, pride verjetno v kak?nem tednu.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz Hong Konga ali Kitajske ponavadi roba potuje vsaj 3 tedne...

 

nekateri Kitajski prodajalci so se organizirali tako, da preko svojih svojcev v Nem?iji posredujejo robo, in jo lahko dobi? tudi v 3-5 dneh ...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pardon, prej sem napisal da sem z yatachi-shop imel probleme, zgleda da je dejansko poslal in sem ga dobil od njega in ne od 2. prodajalca - ?eprav ima yatachi o?itno ogromne probleme z komunikacijo ker ni nikoli na ebayu potrdil da je zadevo poslal in ne zna odgovarjat na maile.. zgleda bom zdaj dobil ?e en komad.. ko prispe javim ?e koga zanima je ista cena kot sem dal za njega - 12?, pride verjetno v kak?nem tednu.

 

 

Ce dobis se en komplet bi ga jaz takoj kupu ker se mi je ze en dalinc razletu! Pa bi kr prov prsl seveda ce si za!

:bravo::blush:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

iz Hong Konga ali Kitajske ponavadi roba potuje vsaj 3 tedne...

 

nekateri Kitajski prodajalci so se organizirali tako, da preko svojih svojcev v Nem?iji posredujejo robo, in jo lahko dobi? tudi v 3-5 dneh ...

 

Hong kong ali pa japonska iz obeh koncev ponavadi dobim robo v 7-10 dni, amerika pa najmanj 3 tedne. :angry2:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aless: super, sem tudi jaz v?eraj dobil, in grem po?asi vrezat klju?, super bi bilo, ?e ima? kak?ne informacije o izrezovanju transponderja iz original klju?a bi bilo super-uporabno.

 

PeW: mislim da imata 323 in 626 isti klju? in daljinec kot moja zgodnja 6-ka, tako da je verjetno kompaktibilno tudi z tistimi modeli.

 

Lp

 

 

ja samo moja 323f ma naknadno vgrajeno daljinsko zaklepanje in imam samo en gumb za odklepanje in zaklepanje! Tako da nevem kako zmonirat zadevo! tak klju? ki se spravi in ima vgrajeno daljinsko na klju?u ma moj fotr na mazdi 3 samo da je daljinec posebej!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ce dobis se en komplet bi ga jaz takoj kupu ker se mi je ze en dalinc razletu! Pa bi kr prov prsl seveda ce si za!

:bravo::blush:

 

Ko pride.. bom sporo?il pa se zmenimo.

 

Druga?e meni obi?ajno roba iz kitajske pride v kak?nih 2 tednih z dealextrema, izjeme so okoli praznikov ter "carina faktor"

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ko pride.. bom sporo?il pa se zmenimo.

 

Druga?e meni obi?ajno roba iz kitajske pride v kak?nih 2 tednih z dealextrema, izjeme so okoli praznikov ter "carina faktor"

 

Lp

 

Meni je bil rekord iz Hong Konga 5 dni.Nisem mogel verjet. :bravo:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim da je interes za te zlo?ljive klju?e, par ljudi je izrazilo zanimanje za naro?ilo teh, ?e bi radi naro?ili in nimate paypala lahko naro?im, samo ne mislim pa si delat stro?kov z razva?anjem oz. po?iljanjem okoli, prevzem v celju ali mb.. cena 12? + stro?ki carine (?e se jim ne dopade paket znajo v?asih obdav?it.. ).

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vidim da je interes za te zlo?ljive klju?e, par ljudi je izrazilo zanimanje za naro?ilo teh, ?e bi radi naro?ili in nimate paypala lahko naro?im, samo ne mislim pa si delat stro?kov z razva?anjem oz. po?iljanjem okoli, prevzem v celju ali mb.. cena 12? + stro?ki carine (?e se jim ne dopade paket znajo v?asih obdav?it.. ).

 

Jaz bi tudi naro?u 2x za mojo M6. Ni problem za prevzem v MB-ju.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e zmeraj me zanima kako to zrihtat pri mazdi 323f ki ima naknadno vgrajeno daljinsko zaklepanje!?

 

PeW: ne vem.. glej slike tu, ?e tvoj daljinc ustreza tu not: http://shop.accessory4you.com/05-chanpin/i...7key112-2AA.jpg

 

Moram re?t.. da imam prav problem najt klju?avni?arja ki bo naredil kopijo klju?a, zaenkrat:

 

Maribor:

eleclerc - ne dela ve? kopij

obi: ne ve ?e mu bi uspelo narest dvostransko kopijo

europark: ne upa ve? kopirat avtoklju?ev odkar je enega zlomil

 

Nazadnje so me napotili na eno avtobusno.. samo tam je bilo danes ?e zaprto.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

PeW: ne vem.. glej slike tu, ?e tvoj daljinc ustreza tu not: http://shop.accessory4you.com/05-chanpin/i...7key112-2AA.jpg

 

Moram re?t.. da imam prav problem najt klju?avni?arja ki bo naredil kopijo klju?a, zaenkrat:

 

Maribor:

eleclerc - ne dela ve? kopij

obi: ne ve ?e mu bi uspelo narest dvostransko kopijo

europark: ne upa ve? kopirat avtoklju?ev odkar je enega zlomil

 

Nazadnje so me napotili na eno avtobusno.. samo tam je bilo danes ?e zaprto.

 

 

na ?alost ne ustreza :angry2::( pa tako sem bil vesel da bom mel tak klju? :D tako je ?e ma? naknadno vgrajeno daljisnko zaklepanje!

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Podobno daljinsko zaklepanje kot je je ?e JernejL prilepil link!

http://www.bolha.com/oglas3077332/daljinsk...je-v686tr-kljuc

 

Zanimivo, samo to je komplet za avte brez daljinskega zaklepanja.

 

?e ima? tega do katerega si dal link na bolhi, dobi? za mazdo "rezilo" klju?a naprimer tu, tisti ki ki je ?e gor verjetno ne pa?e v mazdo:

 

http://shop.accessory4you.com/05-chanpin/p-001-1.asp?id=2233

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, samo to je komplet za avte brez daljinskega zaklepanja.

 

?e ima? tega do katerega si dal link na bolhi, dobi? za mazdo "rezilo" klju?a naprimer tu, tisti ki ki je ?e gor verjetno ne pa?e v mazdo:

 

http://shop.accessory4you.com/05-chanpin/p-001-1.asp?id=2233

 

 

saj to sem dal kot primer za starej?e modele ki ?e nimajo centralnega pa daljinskega! ti bi pri?lo meni prav ker mam naknadno vrgrajeno daljinsko! pa dost folka mi pravi da se tevi klju?i zelo radi razjugajo :(

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...

KAALman ma tud zlo?ljiv klju?...

 

E-bay - 12,94 EUR

 

izdelava rezila pri klju?avni?arju - 7 EUR

 

?ip iz starega klju?a sem fiksiral z dvema kapljama lepila za ?evlje :P;)

 

pri sestavi gibljive dele namazal z industrijsko mastjo ;)

 

e voila:

 

post-11-1264849616_thumb.jpgpost-11-1264849623_thumb.jpg

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.