Skoči na vsebino

Izklop Airbaga 323 F BA, 1997


Priporočeno sporočilo

Zdravo!

 

Zanima me izklop sovoznikovega airbaga, z namenom vo?nje "lupinice" za otroka na prednjem sede?u, v kolikor je to sploh dovoljeno. Ker nek kolega mi je reku, da se uzpredi ne sme vozit otroka. Vem, da spredaj ne sme bit montiran otro?ki sede?, z lupinico pa je morda kaj druga?e.

 

Sicer ne bi bilo te?ave, da je lupinica zadaj, vendar pa moja draga za solo vo?nje ?eli, da jo ima na o?eh, zato torej spredaj.

 

?e kdo morda ve kje se izklopi, naj mi pove, ker marsikater proizvajalc ima postopek ful poenostavljen, tle pa ni ni? kej tacga na vidiku! <_<:blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Zanima me izklop sovoznikovega airbaga, z namenom vo?nje "lupinice" za otroka na prednjem sede?u, v kolikor je to sploh dovoljeno. Ker nek kolega mi je reku, da se uzpredi ne sme vozit otroka. Vem, da spredaj ne sme bit montiran otro?ki sede?, z lupinico pa je morda kaj druga?e.

 

Sicer ne bi bilo te?ave, da je lupinica zadaj, vendar pa moja draga za solo vo?nje ?eli, da jo ima na o?eh, zato torej spredaj.

 

?e kdo morda ve kje se izklopi, naj mi pove, ker marsikater proizvajalc ima postopek ful poenostavljen, tle pa ni ni? kej tacga na vidiku! <_<:blush:

 

Larifari

otroka lahko vozis tudi spredaj a samo v otroskem stolcku, medtem ko lupinco rikverc nujno obrniti vkolikor je airbag ga je treba se izklopit

 

Ja joza to je pa skoraj predpogoj pred nakupom family vagna, a nima lagunozaver na strani armaturke ali v predalu sovoznika stikalo na kljuc????

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo!

 

Zanima me izklop sovoznikovega airbaga, z namenom vo?nje "lupinice" za otroka na prednjem sede?u, v kolikor je to sploh dovoljeno. Ker nek kolega mi je reku, da se uzpredi ne sme vozit otroka. Vem, da spredaj ne sme bit montiran otro?ki sede?, z lupinico pa je morda kaj druga?e.

 

Sicer ne bi bilo te?ave, da je lupinica zadaj, vendar pa moja draga za solo vo?nje ?eli, da jo ima na o?eh, zato torej spredaj.

 

?e kdo morda ve kje se izklopi, naj mi pove, ker marsikater proizvajalc ima postopek ful poenostavljen, tle pa ni ni? kej tacga na vidiku! <_<:blush:

 

 

moj ma v predalu pri sobozniku eno kljucavnico, kjer das ON/OFF. sem pa vidu, da ma velik avtov na armaturki pri strani - rabs odpret sovoznikova vrata, drgac se ne vid...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mozno je tudi da francozi, ki so usekani na softwerske resitve to v meniju pri vozniku - na primer fiat punto grande ima to pri vozniku v meniju Airbag off ali on, seveda deluje nastavitev le v mirujocem stanju avta.

 

aja pardon govora je o 323F starejsio avti :whatever:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lagunoplino?erozavra ?e imam, to je res, ampak trenutno je za gospo bolj aktualna mazdura, zato spra?ujem zanjo! :P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

 

Sicer ne bi bilo te?ave, da je lupinica zadaj, vendar pa moja draga za solo vo?nje ?eli, da jo ima na o?eh, zato torej spredaj.

 

 

Ti raj re? tvoji dragi naj ima med vo?njo raje na o?eh cesto in promet. Bo ve? naredla za dobrobit tako otroka kot sebe in tudi drugih.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

:D na f-ki se ga da izklopit samo tako da konektor odklopis ki je pod plastiko spodaj pri sovozniku samo ti bo pol lucka svetla in se vprasanje ce bo voznikov pol deloval naj raje kar zadaj vozi bo bolj varno tudi kot boss pravi na cesto treba gledat ne pa na otroka lahko ga pa malo pokuka v vzratnem ogledalu ponavadi pa tak se oglasijo z jokom ce je kaj narobe pol se pac ustavis nekje ob cesti kje je varno in pogledas zakaj se in kaj rabi tako sem vsaj jaz imel izkusnje saj sem ga v f-ki vozo

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mularija nima kaj delat na sprednjih zicih !!!!!!!!!!!

 

?e res, ampak jih vseeno velik odstotek sedi celo na voznikovem zicu...

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bobi, ampak v ogledalu se otroka niti slu?ajn ne vid, ker re?mo, ?e je montiran zadi za sovozni?kmu sede?em, pa ?e obrnjen kontra vo?nje (pa? lupinica takozvana), ki je rahlo privzdignjena na predelu glave! Skratka nemogo?e! :blush:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Mularija nima kaj delat na sprednjih zicih !!!!!!!!!!!

 

Enkrat si bom vzel ?as pa se ?el peljat z ajvarjem ko bo mel familijo :party0035: , sam ne vem kdaj si bo ob vzel ?as da se to zgodi :jupiii:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bobi, ampak v ogledalu se otroka niti slu?ajn ne vid, ker re?mo, ?e je montiran zadi za sovozni?kmu sede?em, pa ?e obrnjen kontra vo?nje (pa? lupinica takozvana), ki je rahlo privzdignjena na predelu glave! Skratka nemogo?e! :blush:

 

<_< to je res nemogoce jaz sem mel od prvega dne avtosedez :P

 

 

mazdamaf311474.jpg

MAZDA POWER

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Enkrat si bom vzel ?as pa se ?el peljat z ajvarjem ko bo mel familijo :party0035: , sam ne vem kdaj si bo ob vzel ?as da se to zgodi :jupiii:

 

Verjemi mi v tist kar sem napisal, sem absolutno proti mulariji na sprednjih sede?ih.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@Bobi, to pa ni v redu, ker otroka naj bi se do nevemkerga mesca (verjetn ko ?e lohk sam od sebe sedi) transportiral v le?e?mu polo?aju, ker pa sede?ek ne omogo?a, pa ?e pri sede?u, ?e nenadno zavira?, mu glava nardi tako pot, da se mu komot zlom tilnik od ?oka (govorim za zgodnje obdobje dojen?ka)! :glare::(<_<

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kje se izklopi ne vem....

MIslim da otroka lahko vozi? tudi spredaj (seveda brez AB oziroma ugasnjenem).

Je pa res da mora otrok do starosti cca pol leta biti v "lupinici" , kar mu avtomatsko "dodeli" rikverc polo?aj glede na vo?njo.

?ele potem z 9+ kg (ali celo kasneje,odvisno od lupinice) ga da? v avtosede? in v naprej obrnjen polo?aj.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 meseci kasneje...

Kako je pa s tistimi, ki imajo 6 airbagov? Se jih da zadaj izklju?it?

 

zadaj ni treba, samo spredaj ko je otrok v lupini naokoli obrnjen zaradi tilnika.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kako je pa s tistimi, ki imajo 6 airbagov? Se jih da zadaj izklju?it?

 

Zadnji NISO nevarni ker ne pridejo tako nizko, spro?ijo pa se samo v primeru bo?nega trka, tako da brezskrbi.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.