Skoči na vsebino

Paypal


enej_46

Priporočeno sporočilo

zivijo, imam eno pro?njo, sam nimam paypala in niti noben od znancev ne, zanima me ?e bi bil kdo pripravljen zame naro?iti ene stvari iz ebay-a. rabil bi sklopko za mazdo ter cel set za glavni servis (vodna pumpa, jermen, mikrojermen, ?ponarji tesnila.. ali pa samo pumpo, zobati jermen in napenjalce) po ?imbolj ugodni eby ceni in ?e platneno streho po mo?nosti. no ?e je kdo pripravljen, naj mi pove, in koliko bi ra?unal za tole uslugo, seveda bi se dobili na kavi da dam dinar in da se gre nevem v kak @cafe potrdit nakup... nevem to?no kako zadeva laufa :D

se opravi?ujem za glupo pro?njo, ampak pred sezono je treba rumenko zrihtat :)

ze vnaprej hvala

enej

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zivijo, imam eno pro?njo, sam nimam paypala in niti noben od znancev ne, zanima me ?e bi bil kdo pripravljen zame naro?iti ene stvari iz ebay-a. rabil bi sklopko za mazdo ter cel set za glavni servis (vodna pumpa, jermen, mikrojermen, ?ponarji tesnila.. ali pa samo pumpo, zobati jermen in napenjalce) po ?imbolj ugodni eby ceni in ?e platneno streho po mo?nosti. no ?e je kdo pripravljen, naj mi pove, in koliko bi ra?unal za tole uslugo, seveda bi se dobili na kavi da dam dinar in da se gre nevem v kak @cafe potrdit nakup... nevem to?no kako zadeva laufa :D

se opravi?ujem za glupo pro?njo, ampak pred sezono je treba rumenko zrihtat :)

ze vnaprej hvala

enej

 

Ja madona kok pa to pride skupi???

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pozdrav,

glej Paypal si zrihta? v petih minutah, ni noben bavbav,sploh pa na ebayu nikol to?no ne ve? za kolko bo? stvar kupil ?e je licitacija, razen ?e ima mo?nost "kupi takoj". Tu je ?e problem po?tnine,za katero se mora? naprej dogovorit;?e ne ti lahko sploh ne po?lje ali pa zasoli, da te glava boli! :P

Skratka veliko je ?e-jev....... :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Viso/Mastercard si zrihtaj saj ni tak bav bav. Samo, da ne bo? potem zasvojen z ebayem in bo? vedno gor in samo gledal kaj bi kupil. :P Limit na kreditni je pa ponavadi nekako odvisen od pla?e.

 

Simon, a to je tko kokr babe pa njihove cote in ?evlji? :blush::P

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jep samo kaj ki sem ?tudent :D nevem ?e mi dajo viso :)

 

Aja potem pa tako povej. sramezljiv ?koda ja, v tem primeru ti ostane kve?jemu, da se zmeni? za pla?ilo preko banke ampak samo s trgovci ali reees preverjenimi prodajalci.

 

Simon, a to je tko kokr babe pa njihove cote in ?evlji? :blush::P

 

Podobno. Samo, da gleda? bedarije za avto. No vsaj jaz sem, ko sem ?e imel SXa in je ?lo vse v projekt.
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ne rab? Paypal-a, itak ti da vsak IBAN in BIC ?tevilko kamor naka?e? ke?. saj jst tako kupujem in no problemos. :party0035:

 

True

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ne rab? Paypal-a, itak ti da vsak IBAN in BIC ?tevilko kamor naka?e? ke?. saj jst tako kupujem in no problemos. :party0035:

 

To ni ?isto res. ?e je prodajalec iz Evrope potem se strinjam s tem, do?im prodajalci od drugod praviloma poslujejo samo preko Paypal-a.

it's better to let someone think you're an idiot then to open your mouth and prove it

32888_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni ?isto res. ?e je prodajalec iz Evrope potem se strinjam s tem, do?im prodajalci od drugod praviloma poslujejo samo preko Paypal-a.

 

ker tako denar dobijo takoj, drugace pa cez kakih 7 dni.....po pravilih ebaya morajo to sprejeti tudi

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sej ne rab? Paypal-a, itak ti da vsak IBAN in BIC ?tevilko kamor naka?e? ke?. saj jst tako kupujem in no problemos. :party0035:

 

To ni res sem imel enega iz Anglije in ni hotel druga?e kot preko PayPala pa je za?el ?e nekaj grozit z prijavo in tako

 

No na koncu sem si uredil ta PAYPal in mu pla?al.

 

Lahko ti jaz vzamam samo sem malo dale? doma, da bi lahko enostavno sodelovala.

 

PM mi daj podrobnosti kako si si zamislil pa gremov akcijo.

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To ni res sem imel enega iz Anglije in ni hotel druga?e kot preko PayPala pa je za?el ?e nekaj grozit z prijavo in tako

 

No na koncu sem si uredil ta PAYPal in mu pla?al.

 

Lahko ti jaz vzamam samo sem malo dale? doma, da bi lahko enostavno sodelovala.

 

PM mi daj podrobnosti kako si si zamislil pa gremov akcijo.

 

 

OK, razli?ne izku?nje. drga? sm pa nabavljal iz kitajske, amerike, poljske, nem?ije.. in ve?inoma so imeli samo paypal. pa? po?lje? mail, vpra?a? in ?e ho?jo stvar prodat dajo kar rabi?.

bit podgurc je luksuz!

ni ga vitamina ?ez liter vina!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@enej_46:

 

Pejdi na ABANKO tle v Kopru, najmanj komplicirajo in si naredi VISA ELECTRON DEBETNO (ne kreditno) kartico.Pol si pa gor polo?i? npr 100 EUR in se registrira? na PayPalu. Ne rabi? bit stalno zaposlen al karkoli.

To je po moje njabolj?e in najhitreje.Potem si pa s svojega glavnega konta nakazuje? ali polaga? na ta konto, ko bo? kaj trejdal po ebayu....

 

RaW

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

@enej_46:

 

Pejdi na ABANKO tle v Kopru, najmanj komplicirajo in si naredi VISA ELECTRON DEBETNO (ne kreditno) kartico.Pol si pa gor polo?i? npr 100 EUR in se registrira? na PayPalu. Ne rabi? bit stalno zaposlen al karkoli.

To je po moje njabolj?e in najhitreje.Potem si pa s svojega glavnega konta nakazuje? ali polaga? na ta konto, ko bo? kaj trejdal po ebayu....

 

RaW

 

a se da ?e si ?tudent? ki ta varjanta bi bla zakon tako da ne delam dela nobenemu in ne drobim jajc brezveze, grem v ponedeljek vpra?at :)

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

no hvala vsem za pomo? sem si uredil to na a banki :)

?e koga zanima je to debetna visa electron kartica, ne rabi? imet ?e odprtega ra?una pri njih in ti ni treba bit zaposlen oz.s stalnimu prilivi, torej nalo?i? gor kolko ho?e? in samo tolko kot ima? lahko porabi?. pride pa 0.95 eur na mesec za vodenje ra?una. na?tima? si dnevni limit, da te kdo ne nategne in ti pobere dol tolko kolko ma? gor, ?e pa ima? kak?en izreden nakup(v mislih imam supercharger za miato :P:D:) ) pa pokli?e? in ti dvignejo limit za par dni in pol zopet zni?ajo na toliko koliko si imel prej :)

zdej pa shopping :P

Od nekdaj lep? so Miate slovele,

a lep?e od moje bil? ni nobene.
15195ad9.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pride pa 0.95 eur na mesec za vodenje ra?una. na?tima? si dnevni limit, da te kdo ne nategne in ti pobere dol tolko kolko ma? gor, ?e pa ima? kak?en izreden nakup(v mislih imam supercharger za miato :P:D:) ) pa pokli?e? in ti dvignejo limit za par dni in pol zopet zni?ajo na toliko koliko si imel prej :)

 

B)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zanimivo, sedaj pa ?e mene mika, da si nekaj takega omislim :bravo:

 

Nikar potem bo? pa kot babe v trgovini s ?evlji. :hohoho: Tako kot jaz bo? stra?il na ebayu in spletnih straneh, ki so specializirane za prodajo delov to?no za tvoj avto pa kalkuliral, ?tudiral kaj vse ?e rabi tvoj avto, da bo popoln, v glavnem pa zapravljal. :P
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.