Skoči na vsebino

Končno je tukaj!


Djuro

Priporočeno sporočilo

vidim da ti je uspelo.. ?estitke :)

 

avto je lep ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Bolje mi svetijo kot original. Sm jih pa drga? u Leclercu kupu H1 za 2500 al neki takega pa H7 od Lampa neke plasma xenon,pa so ble bl shit, sm pa dons najdu v Sparu isto firmo kot so une H1 in isti model,tko da se vse lepo ujema zdej. Edin pozicije ?e ne. Treba se bo najt

 

Firma ?arnic je pa neka Pilot ali neki takega

Mazda 626GT ------> Flying M on the GO!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?estitke ob nabavi,lep avto,lepo jo vozi in obilo sre?e na cesti. ?e ma? kak?ne na?rte z avto-tuning,styling.

lp vuk

Dream as if you will live forever, live as if you will die today.

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 17 let kasneje...

Da ne odpiram nove teme, bom potegnil eno iz naftalina in nadaljeval. Mislim, da "začetnik" ne bo imel nič proti, glede na to, da je že skoraj 20 let ni uporabljal. 

 

Torej, za hčerko smo nabavili "novo" vozilo. Gre za dizelaša z avtomatskim menjalnikom, ki je dejansko izdelan nekje na obali Sredozemskega morja. Da ima precej besno-športne sorodnike, se vidi zgolj po volanu:

 

IMG_20220524_060614477.jpg

Kdor me pozna, ne bo preveč presenečen nad cevno zaščito spredaj in zadaj:

 

IMG_20220524_060459904.jpg

IMG_20220524_060516456.jpg

 

Prtljažnik je spodobno velik:

 

IMG_20220524_060725106.jpg

 

Ima pa zanimivo poličko nad glavo voznika in sopotnika:

 

IMG_20220524_060957981.jpg

 

Tako, predstavil sem vozilo, ko boste srečevali na cesti našo voznico, pa imejte malo potrpljenja, ker je še začetnica in vozniške izkušnje šele nabira...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 12 minutami je Slivka napisal:

Da ne odpiram nove teme, bom potegnil eno iz naftalina in nadaljeval. Mislim, da "začetnik" ne bo imel nič proti, glede na to, da je že skoraj 20 let ni uporabljal. 

 

Torej, za hčerko smo nabavili "novo" vozilo. Gre za dizelaša z avtomatskim menjalnikom, ki je dejansko izdelan nekje na obali Sredozemskega morja. Da ima precej besno-športne sorodnike, se vidi zgolj po volanu:

 

IMG_20220524_060614477.jpg

Kdor me pozna, ne bo preveč presenečen nad cevno zaščito spredaj in zadaj:

 

IMG_20220524_060459904.jpg

IMG_20220524_060516456.jpg

 

Prtljažnik je spodobno velik:

 

IMG_20220524_060725106.jpg

 

Ima pa zanimivo poličko nad glavo voznika in sopotnika:

 

IMG_20220524_060957981.jpg

 

Tako, predstavil sem vozilo, ko boste srečevali na cesti našo voznico, pa imejte malo potrpljenja, ker je še začetnica in vozniške izkušnje šele nabira...

Srečno vožnjo!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 47 minutami je Slivka napisal:

Da ne odpiram nove teme, bom potegnil eno iz naftalina in nadaljeval. Mislim, da "začetnik" ne bo imel nič proti, glede na to, da je že skoraj 20 let ni uporabljal. 

 

Torej, za hčerko smo nabavili "novo" vozilo. Gre za dizelaša z avtomatskim menjalnikom, ki je dejansko izdelan nekje na obali Sredozemskega morja. Da ima precej besno-športne sorodnike, se vidi zgolj po volanu:

 

IMG_20220524_060614477.jpg

Kdor me pozna, ne bo preveč presenečen nad cevno zaščito spredaj in zadaj:

 

IMG_20220524_060459904.jpg

IMG_20220524_060516456.jpg

 

Prtljažnik je spodobno velik:

 

IMG_20220524_060725106.jpg

 

Ima pa zanimivo poličko nad glavo voznika in sopotnika:

 

IMG_20220524_060957981.jpg

 

Tako, predstavil sem vozilo, ko boste srečevali na cesti našo voznico, pa imejte malo potrpljenja, ker je še začetnica in vozniške izkušnje šele nabira...

Če lahko po fotru sklepam jih bo kmalu pridobila......😉😊👍

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Jest je spremenil naslov v Končno je tukaj!

A je Toyota? Ford skoraj gotovo ni... pa "Rena" tudi ne :) ... Mazda nima nic podobnega ... 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 8 urami je Slivka napisal:

Da ne odpiram nove teme, bom potegnil eno iz naftalina in nadaljeval. Mislim, da "začetnik" ne bo imel nič proti, glede na to, da je že skoraj 20 let ni uporabljal. 

 

Torej, za hčerko smo nabavili "novo" vozilo. Gre za dizelaša z avtomatskim menjalnikom, ki je dejansko izdelan nekje na obali Sredozemskega morja. Da ima precej besno-športne sorodnike, se vidi zgolj po volanu:

 

IMG_20220524_060614477.jpg

Kdor me pozna, ne bo preveč presenečen nad cevno zaščito spredaj in zadaj

 

Jaz te ne poznam. Ampak a si ti to kupil zase, ali za hčerko?

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pred eno uro je Jest napisal:

A je Toyota? Ford skoraj gotovo ni... pa "Rena" tudi ne :) ... Mazda nima nic podobnega ... 

Ko sem pogledal značko na volanu  , sem pomislil na kio. Tole je zihr kakšna eksotika. 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A ni Rover Freelander… Highlander je Toyota ;) … 

Je res izgleda tale HighlandX Microcar ;) 

 

 

lp

Thomas

image.png
              mazda CX-60 PHEV327 AWD AT Homura

Poraba (bencin)                        Poraba (elektrika)

Mazda CX-60 Startup animation2.gif

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 3 minutami je Jest napisal:

A ni Rover Freelander… Highlander je Toyota ;) … 

Je res izgleda tale HighlandX Microcar ;) 

 

 

Freelander je že ornk stara zadeva (eden večjih flopov LR). Jp,bo kar tale microcar. :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 18 urami je Bini napisal:

Če lahko po fotru sklepam jih bo kmalu pridobila......😉😊👍

 

Se mi zdi, da res. Včeraj je tole reč oprala, potem pa naredila en krog, da se posuši. in je ratalo preko 80 kilometrov. Spodoben krog, ni kaj...

 

pred 11 urami je Mraušk Mčk napisal:

Bull bari, a je tvoja hčerka lovc. pardon, lovka.

 

Hja, mislim, da bo kmalu plen in jo bodo začeli fantje loviti...

 

pred 11 urami je Nejc1986 napisal:

Ko sem pogledal značko na volanu  , sem pomislil na kio. Tole je zihr kakšna eksotika. 

 

Ni in je. Zadeva je mešanček med Francozom in Italijanom. Po Franciji je tega ogromno, sploh po večjih mestih. Tudi v Avstriji so dobro zastopani. V Sloveniji mislim da je edini. Je nekaj (ampak dobesedno nekaj) podobnih. Je pa nekaj več konkurence (Piaggio, Axam,..), ki pa imajo slabše lastnosti. Ta je "hribovski model" in ima poleg bull barov tudi močnejši motor (6kW namesto 4kW)...

 

pred 5 urami je FuManchu napisal:

V tem avtu pa res rabiš ogromno sreče pri vožnji...

 

Jo pa zato pri parkiranju toliko manj...

 

Poleg tega to ni avto ampak moped.

 

Bomo videli, kako se bo obneslo. Pričakujem, da se bo di(v)jakinja vozila od doma v internat in nazaj, da ne bo meni treba. Kljub vsemu je 55 km skozi vasi v eno smer...

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pred 14 minutami je Bini napisal:

Kolk pa tole cenovno pride? 

Sodelavc je podobno za sina nabavil. Dobrega jurja je dal za rabljenega. Odvisno. Cene varirajo, kot pri avtih.

Tolk da nisi na dežju glih je:prstgor:

N7rRRL1.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.