Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

V?eraj se mi je pri ?estici pri +12 stop. C valil bel dim, pa grozno je smrdelo, ko sem avto premaknila za par metrov. Na servisu pravijo, da je to normalno. Mene pa zanima ali se spla?a te?it na servisu, ker je avto ?e v garanciji. Prosim za kak?en nasvet!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj se mi je pri ?estici pri +12 stop. C valil bel dim, pa grozno je smrdelo, ko sem avto premaknila za par metrov. Na servisu pravijo, da je to normalno. Mene pa zanima ali se spla?a te?it na servisu, ker je avto ?e v garanciji. Prosim za kak?en nasvet!

 

Webasto ponavadi deluje tam nekje pod 7°C.Ampak,?e se pelje? kratko pot in ugasne? avto,sli?i?,kako nekaj

spredaj ?e nekaj ?asa ?vi?ga.In ,ko naslednji? ponovno pri?ge? avto,to je ponavadi sedaj spomladi,ko je zjutraj pod nulo ?ez dan pa je ?e toplo,se ti pri?ge webasto in pokuri ?e tisto nafto,ki je ostala od zjutraj in

?e ga spet takoj ugasne?,se kadi izpod avta,ker spet ?e ni kon?lo ciklusa. :blink::aaaaa:

Kako sem zakompliciral,upam da ?teka?,kako stvar deluje.Je pa ta dim in smrad normalna stvar. ;)

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zgleda da je vebasto ravno toliko ?tartal, da je za?el greti, potem pa si ugasnil motor in ?arilna sve?ka ni ve? ?arela bila pa je vro?a in je najo ventilator ?e vedno "pritiskal" z hlapi nafte, ki se ni mogla v?gat ampak se je za?ela delat samo megla.

Skratka ni panike, nslednji? po?akak kako minuto ko po?ene? motor predno ga ugasne?, 100% ne bo ve? teh "te?av", pa tudi za motor bo bolje.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.