Skoči na vsebino

Nosilec motorja?


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni.

No pred kratkim sem tudi jaz nabavil mazdo in ker je avto ?e kar malo v letih, ?e odkrivam napake. B)

 

Pri mazdi 323 sedan motor 1.5i 16v imam po?kodovan spodnji nosilec motorja, oz. gume skoraj ni ve?. Zgornja 2 zgledata uredu. Ko motor laufa v prostem teku mi motor trese in bognedaj da vklopim klimo, ker za?ne ma?ina skakat :unsure:

Nikjer na netu nisem zasledil kje bi se to dobilo.

Prosil bi za nasvet. :rispekt:

 

Hvala l.p.

 

Pozdravljeni.

No pred kratkim sem tudi jaz nabavil mazdo in ker je avto ?e kar malo v letih, ?e odkrivam napake. B)

 

Pri mazdi 323 sedan motor 1.5i 16v imam po?kodovan spodnji nosilec motorja, oz. gume skoraj ni ve?. Zgornja 2 zgledata uredu. Ko motor laufa v prostem teku mi motor trese in bognedaj da vklopim klimo, ker za?ne ma?ina skakat :unsure:

Nikjer na netu nisem zasledil kje bi se to dobilo.

Prosil bi za nasvet. :rispekt:

 

Hvala l.p.

 

 

Aja letnik je 99. B)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pri meni je ?el pa zgornji desni oljni nosilec motorja! pa? ?e gleda? v smeri vo?nje! sem ga kar zamenjal in ga nism nikjer dobil od konkurence tko da sem ga kar original kupil! svetovali pa so mi da naj zamenjam gumo v nosilcu in naj bi zelo privar?eval! 25? velik stro?ek! za nosilc pa sem dal 225?! samo ?e bo? zamenjal gumo se bo v prostem teku ?utilo malo tresenja! samo povem kar so meni drugi povedali ko sem isto spra?eval kot ti :D

ZOOM-ZOOM
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js upam da nisem preve? siten, ampak me kr malo ?re glede tega nosilca, ker ne vem koliko ?asa je zadeva ?e taka. So zaradi tega mo?ne po?kodbe ?e ?esa drugega na motorju. Opazil sem namre? da mi nekje pus?a olje. Karter je malo masten in zgleda kot bi malo slinilo pri jermenici glavne gredi (mogo?e semering :ne vem: ). Zgoraj na motorju ni videti kaj mastnega.

Me malo skrbi :(

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najprej ti povem, da tudi s samim motorjem nekaj ni vredu, ?e se ?e na mestu trese.

Nosilec pa se da obnovit ta male pare.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ja sej to mi je model od katrega sem kupil avto, rekel da bi naj bilo nekaj narobe z loputo za zrak, in da jo je treba o?istiti. Upam da je to res to, in ob prvi priliki stopim do mehanika da to pogledama.

Mi je pa ful ?udno da se ne da dobit sama guma nosilca.

 

A to se kr k vulkanizerju nese in to on obnovi ali kako druga?e?

Mi lahko kdo pove, kje bi mi bil najbli?ji maza servis? Sem iz koro?ke

 

 

Ja sej to mi je model od katrega sem kupil avto, rekel da bi naj bilo nekaj narobe z loputo za zrak, in da jo je treba o?istiti. Upam da je to res to, in ob prvi priliki stopim do mehanika da to pogledama.

Mi je pa ful ?udno da se ne da dobit sama guma nosilca.

 

A to se kr k vulkanizerju nese in to on obnovi ali kako druga?e?

Mi lahko kdo pove, kje bi mi bil najbli?ji maza servis? Sem iz koro?ke

 

Upssss *MAZDA* :notworth:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 12 let kasneje...

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.