Skoči na vsebino

SVETOVNI AVTO LETA 2010


KAALman

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nvem no ... men so teli poloti kr neki ... k ene gajbice ... ubistvu kr usi wv idin z izjemo scirocco-ja k je res ?pica za pogledat pa najvrjetneje tud za vozt ostalo mi je shit pa kokr ?e sli?m kokr se kvarjo nekateri modeli ... sorry wv je zame nula ... mam vlik raj? kk?nga japonca na dvori??u parkeranga

Wait ... Think ... Breathe ... Concentrate ... Put the car in gear ... Floor the throttle ... Burn the rubber ... ZooM-ZooM !!

?e bi nekateri ljudje padli z vi?ine svojega ega, na vi?ino svoje inteligence, padca zagotovo ne bi pre?iveli ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

opa mali Golf :bravo:

 

Kera ma?incaje notri? TSI?

 

ne... ve?na klasika... za primestno vo?njo ne zaupam turba?u ;)

 

86km iz 1.4 mlin?ka je ve? kot dovolj za dinami?no vo?njo :)

 

vsaj zdaj, ko ma prvih 10 km ... ga bo treba po?asi not zvoziti...

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

SDI-ja pa no?em nikol, sm mel u avto?oli prilo?nost vozit Golf V SDI in TDI, SDI ne vle?e nikamor

 

A to misli?, da bo od KAALmana punca imela za divjati? ?zmeden?

 

Lu?ten avto. Tale zadnja Polo in Golf generacija ima zanimive sprednje lu?i. Enkrat za spremembo ne zasp? ko pogleda? Golfa/Polota na cesti. Naj vama dobro slu?i. :bravo:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hm zanimivo, da gre nekdo z japonca nazaj na nemca.

 

Pri men je o?e bil tudi do predkratkim samo za VW, sedaj ko ima Mazdo 3, pravi da verjetno nikoli ve? na nemca.

 

Druga?e pa veliko varnih kilometrov.

 

@KAALman: Kaj 6-ka se prodaja, ali bo polo samo kot drugi avto?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fact: POLO je bolj?i od Mazde2 tako po udobju kot po vo?nji, motor je EURO5, v Mazdi samo EURO4 (primerjal sem z mazdo2 1.5), primerjala sva med drugim tudi Corso, Jazza, skratka mali avto za primestno vo?njo... nadomestil je MAZDO 323F... razen v prostornosti seveda svetlobna leta razlike...

 

avto smo v glavnem kupili po na?inu "probaj, pa bo? videl"

 

Mazda6 ostaja zaenkrat ;) kako dolgo, pa se ?e ne ve :harhar:

 

zakaj Nemca... ker za dan denar ponuja tisto optimalno, ter ustreza okusu ;)

 

vsak hvali svoje kljuse... in vsepovsod so ?rne ovce... z Mazdami nimam nekih slabih isku?enj, nekaj bridkih to?k je, ampak, z nemci v dru?ini nismo imeli tudi nikoli ni? posebnega...

 

fazit: kupi? tisto, kar ti je v?e?, ter kar ti ustreza ;)

 

naslov teme pa zato tak, ker verjetno potem neka srenja tudi nekaj ve in pove, da pa? avto ni tako zani?, kot sem tule prebral kak?en komentar... ;)

 

aja... avto je sredstvo za vo?njo od to?ke A do to?ke B.... razlika je samo, kako se pelje? ;)

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vsak hvali svoje kljuse... in vsepovsod so ?rne ovce... z Mazdami nimam nekih slabih isku?enj, nekaj bridkih to?k je, ampak, z nemci v dru?ini nismo imeli tudi nikoli ni? posebnega...

 

naslov teme pa zato tak, ker verjetno potem neka srenja tudi nekaj ve in pove, da pa? avto ni tako zani?, kot sem tule prebral kak?en komentar... ;)

 

Lepo povedano. :bravo::notworth:

Jaz pravim, da ?e gleda? samo eno znamko ali pa dr?avo porekla se kaj hitro zgodi, da ima? omejeno izbiro, ?e si pa neobremenjen z butastimi predsodki pa lahko kve?jemu kaj pridobi?. ;) Kot sem napisal, naj vama slu?i dolga leta brez te?av. :cheers:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lepo povedano. :bravo::notworth:

Jaz pravim, da ?e gleda? samo eno znamko ali pa dr?avo porekla se kaj hitro zgodi, da ima? omejeno izbiro, ?e si pa neobremenjen z butastimi predsodki pa lahko kve?jemu kaj pridobi?. ;) Kot sem napisal, naj vama slu?i dolga leta brez te?av. :cheers:

 

Hja, ampak zakaj pa pol tolk predsodkov pri Korejcih (verjetno pri Kaalmanu tud), ker za enako opremljenega Hyundai I20 da? vsaj 2k? manj pa ?e leto garancije ve? dobi?. KIA-e pa raj sploh ne bom omenjal; 7 let garancije pa avto s primerljivo ceno ampak segment vi?je. Da o novi Vengi sploh ne govorim.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ampak zakaj pa pol tolk predsodkov pri Korejcih (verjetno pri Kaalmanu tud), ker za enako opremljenega Hyundai I20 da? vsaj 2k? manj pa ?e leto garancije ve? dobi?. KIA-e pa raj sploh ne bom omenjal; 7 let garancije pa avto s primerljivo ceno ampak segment vi?je. Da o novi Vengi sploh ne govorim.

 

mojster... pri Hyundayu ni predsodkov, vsaj pri meni ne.... pred 6 leti smo na mojo pobudo kupili rabljeno lantro, slu?i kot delovna mula in ima zdaj 240k km... ;) I30 sem za star?e izbral jaz :P

 

I20 pa se niti meni niti "?eni" ne dopade... p/s: kaj je narobe s tem, da vmes proba? kako drugo znamko...?

 

I30 se po enem letu odli??no obnese... pa? nisva hotela toliko ve?jega avta.... pa ?e skoraj 1,5 jurja dra?ji je s podobno opremo :)

 

Kia Ceed - glej I20, ProCeed pa ma ?al samo 3 vrata... 5 vrat je bil pogoj !

 

mljuh... 100 ljudi stoo ?udi :)

a ono sa sisama ve? znate...

 

recimo... zaradi prej?njega komentarja (TULE) sem sploh kupil prvo mazdo :)

 

druga?e sem takrat iskal BMWja :P

 

aja... svet se ne vrti samo okoli avtomobilov, pa ?eprav se nam nekaterim pa? vrti okrog avtov malo ve?, kot komu drugemu... nakup avta ?e pol toliko ne pove o ljudeh, kot nam nekateri ?elijo dopovedati :D

LP KAALman
post-11-0-20527300-1509737445.png

post-11-0-02591300-1509952290.gif

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kaalman ?estitke za odli?en nakup....zakaj odli?en...z to?no takim novim polom 1.4 sem imel prilo?nost prevoziti cca. 150 km in avtek me je navdu?il!

Uporabljeni materiali so na otip in pogled vrhunski, polo?aj za volanom najde? takoj, tih, super lahek menjalnik, motor solidno posko?en, poraba pod 6,5l (pa ga nisem prav ni? ?paral)....skratka odli?en mestni avtek!

Edino malo majhen zame :ne vem: za tvojo beybo pa verjamem da bo kot ulit ;)

Pripombe majo pa ponavadi itak tisti, ki niso niti sedeli v njemu kaj ?ele da bi ga peljali.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hja, ampak zakaj pa pol tolk predsodkov pri Korejcih (verjetno pri Kaalmanu tud), ker za enako opremljenega Hyundai I20 da? vsaj 2k? manj pa ?e leto garancije ve? dobi?. KIA-e pa raj sploh ne bom omenjal; 7 let garancije pa avto s primerljivo ceno ampak segment vi?je. Da o novi Vengi sploh ne govorim.

 

Lej majster, ?lovek se je odlo?il kot njemu in njegovi pa?e (kar je edino pravilno) ne pa tako kot bi ?lanom Mazda foruma pasalo. Ker imam ob?utek, da ste nekateri u?aljeni ker ni kupil Mazde ali avta ki vam ugaja. Ne vem ?emu toliko kompliciranja kaj si je kupil in zakaj ni ?esa drugega? :ne vem:
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Vsak naj si izbere kar mu pa?e, vendar eni imajo dobre izku?nje z dolo?eno znamko, drugi pa manj, ali pa zelo slabe izku?nje. Jaz sem se odlo?il glede lastnih izku?enj in ne zaradi pripadnosti znamke. Moji star?i so skoz v vozili japonce, jaz nemce, pa vam povem, da so se oni brezkrbno vozili in ne jaz.

 

Mogo?e ima? ti bolj?e izku?nje z nemci in odlo?uj se na podlagi lastnih izku?enj in ne na podlagi mnenj drugih.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lej majster, ?lovek se je odlo?il kot njemu in njegovi pa?e (kar je edino pravilno) ne pa tako kot bi ?lanom Mazda foruma pasalo. Ker imam ob?utek, da ste nekateri u?aljeni ker ni kupil Mazde ali avta ki vam ugaja. Ne vem ?emu toliko kompliciranja kaj si je kupil in zakaj ni ?esa drugega? :ne vem:

 

Repliciral sem tvoj post in ne Kaalmanovo odlo?itev. :whatever:

 

Se pa replika nana?a zgolj in samo na omenjanje predsodkov pred nekaterimi znamkami. Tudi na tem forumu je vse preve? samo boj med nem?kimi oz. evropskimi znamkami in japonskimi - ostalih pa kot, da ni pa ravno tam se skrivajo biseri racionalnih nakupov pri katerih ni treba sklepati kompromisov glede kvalitete in udobja. Ovira je na to samo ?e subjektivne narave.

 

?e enkrat, da ne bo spet kdo sko?u... ne komentiram nobene odlo?itve sploh pa ne Kaalmanove, ker se je ziher tehtno odlo?u. Glede na to, da mam kr neki izku?enj in prek 100.000km z raznoraznimi VW (Golf 4,5,6 Polo, Lupo, Passat, Sharan) lahko re?em, da z VW-jem pa? te?ko zgre?i? pa neglede kaj ljudje pravijo. :bravo:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A to misli?, da bo od KAALmana punca imela za divjati? ?zmeden?

 

Lu?ten avto. Tale zadnja Polo in Golf generacija ima zanimive sprednje lu?i. Enkrat za spremembo ne zasp? ko pogleda? Golfa/Polota na cesti. Naj vama dobro slu?i. :bravo:

 

ma ne za divjat, avto more z mesta potegnt, SDI nima nobenih pospe?kov, lohk pa da so od Golfa V na tem ?e kej napredoval

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma ne za divjat, avto more z mesta potegnt, SDI nima nobenih pospe?kov, lohk pa da so od Golfa V na tem ?e kej napredoval

 

Tale 1.4 motor zmore od 0-80km/h v 8s, kar pomeni, da je za mestne razmere zelo ?ivahen.

Nikoli ne bom imel toliko znanja, da se tudi od tebe ne bi nekaj nau?il.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.