Skoči na vsebino

Ponovni vpoklic Mazde


Grega_

Priporočeno sporočilo

Kot sm reku novi avti so za en k.... pa vrjetno se bo ?e kdo strinjal z mano :P

?e dobr da mam starej?o 2 leti kot pa leto teh ki jih bojo odpoklicali :bravo:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...to je tudi meni ?udno...po letu 2006 :) tako da moja je tudi ?e malo prej, ampak kak?na je razlika pa ne vem. Pi?e pa da se lahko pojavi problem ob dalj?i dinami?ni vo?nji..hehe .Vsaj sliko so zadeli od stare trojke, a tisto na desni strani prestavne ro?ice je pa od navigacije verjetno?? Ve? je gumbkov bol? je :) hehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

hehe...to je tudi meni ?udno...po letu 2006 :) tako da moja je tudi ?e malo prej, ampak kak?na je razlika pa ne vem. Pi?e pa da se lahko pojavi problem ob dalj?i dinami?ni vo?nji..hehe .Vsaj sliko so zadeli od stare trojke, a tisto na desni strani prestavne ro?ice je pa od navigacije verjetno?? Ve? je gumbkov bol? je :) hehe

 

:bravo::bravo: tako zgleda pa tempomat ma tud.

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

poglej link predno se pizdi? na veliko....sem copy pasteal. B)

 

ne se ena?it z nepisnimi FDVjevci, a bojo avte odpoklical s ceste in ti dali novega?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Naj se ?e tako ?udno sli?i ampak odpoklic se po SSKJ resni?no uporablja to?no za ta primer oziroma je celo naveden :blink:

 

 

odpoklíc -a m (i) glagolnik od odpoklicati: predlagati odpoklic

delegata; izvolitev in odpoklic ?lanov upravnega odbora; odpoklic

diplomatskega predstavnika / odpoklic ?e prodanih avtomobilov nazaj v

servisne delavnice

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

"pod dolo?enimi pogoji - vo?nja z mo?nimi tresljaji po neravnih povr?inah po dalj?em obdobju - lahko pride do po?kodbe cevi"

 

...Se mi zdi, da se to lahko zgodi prav vsakemu...

Turbinca ma?inca, gremo na vinca!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Sem popravil.

 

fejst mo?akar.

 

Naj se ?e tako ?udno sli?i ampak odpoklic se po SSKJ resni?no uporablja to?no za ta primer oziroma je celo naveden :blink:

odpoklíc -a m (i) glagolnik od odpoklicati: predlagati odpoklic

delegata; izvolitev in odpoklic ?lanov upravnega odbora; odpoklic

diplomatskega predstavnika / odpoklic ?e prodanih avtomobilov nazaj v

servisne delavnice

 

 

Kakorkol, men se gabi beseda odpoklicati in SSKJ gor ali dol, ne sli?i se prav. Odpokli?e se diplomata z neke funkcije ne pa avta iz prometa al kako se ?e tem re?e. Avto se vpokli?e v servisno delavnico in se ga ne odpokli?e.

Have a nice and productive day!

Your future depends on it.

Your LIFE… depends on it.

 

A Klokateer...

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kakorkol, men se gabi beseda odpoklicati in SSKJ gor ali dol, ne sli?i se prav. Odpokli?e se diplomata z neke funkcije ne pa avta iz prometa al kako se ?e tem re?e. Avto se vpokli?e v servisno delavnico in se ga ne odpokli?e.

 

Sej ne zagovarjam tega ampak pa? SSKJ je pravilnik po katerem se uporablja slovenski knji?ni jezik in ?e je tam tako napisano pomeni, da je tisti, ki je tako napisal je naredil pravilno in ni ?alabajzer ?eprav FDV-jevci v ve?ini so.

 

Se pa strinjam, da se vpoklic lep?e sli?i ampak na?eloma lahko uporabimo oboje.

 

Vpoklic avtomobila v delavnico.

Odpoklic avtomobila iz prometa nazaj v delavnico.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ma? prav... se posipam, ker sem prehitro napisal... SSKJ je osnova za uporabo slovenske knji?nega jezika in res ni pravilnik. :blush: ?e vedno pa velja, da so notri zapisane pravopisne razlage besed.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.