Skoči na vsebino

mazda premacy


antoP

Priporočeno sporočilo

pozdravljeni pred kratkim sem kupil mazdo premacy ne vem veliko o tem avtu ?e kdo kaj ve dobro ali slabo bil bi vesel vsakega mnenja druga stvar je daljinski ki ne dela prodajalec je rekel da so baterije ?le ampak ko sem zamenjal spet ne dela zanima me ali kdo ve kje bi se ga dalo popravit moja mazda je letnik 99 hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

pozdravljeni pred kratkim sem kupil mazdo premacy ne vem veliko o tem avtu ?e kdo kaj ve dobro ali slabo bil bi vesel vsakega mnenja druga stvar je daljinski ki ne dela prodajalec je rekel da so baterije ?le ampak ko sem zamenjal spet ne dela zanima me ali kdo ve kje bi se ga dalo popravit moja mazda je letnik 99 hvala

 

a rezervni klju? je pa navaden? Pa predvidevam da je govora o original klju?u in ne kaki after market zadevi za zaklepanje?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a rezervni klju? je pa navaden? Pa predvidevam da je govora o original klju?u in ne kaki after market zadevi za zaklepanje?

 

klju?i so v radu in orginal in rezervni v problem je v daljincu ki ne dela kot je bilo omenjeno
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klju?i so v radu in orginal in rezervni v problem je v daljincu ki ne dela kot je bilo omenjeno

 

jest tole ni? ne razumem :whatever:

 

v radu - delu ali v redu?

v probplem je v daljincu?

 

?e ne dela na obeh daljinec in dela centralno na klju?, je verjetno ?el sprejemnik ali pa se izgubila frekvenca - avtoelektri?ar?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

klju?i so v radu in orginal in rezervni v problem je v daljincu ki ne dela kot je bilo omenjeno

 

Prlet okrog pa bomo pogledal.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

se bi priletu ampak ne vem kje si no dobro imam neko drugo vpra?anje ? ob?asno se mi pojavi lu?ka kot da nebi spustil ro?ne nekaj ?asa gori pa se ugasne pregladal sem bremze spredaj in zadaj ter ro?no vse je v redu lu?ka pe ?e vedno gori ?e so kak?ne te?ave mi prosim povejte tisti ki to veste hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

a mas dost olja (zavornega) ?

 

To?no tako, pa ?e ga manjka potem so tudi zavore obrablene in bodo za zamenat.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zavorne teko?ine je zadosti strokovnjaki pravijo da bo treba zamenjati komplet bramze pa verjetno bom to tudi storil da bo tako kot mora bit, nekaj drugega me zanima ?e gdo ve kje bi lahko nabavil tiste zastavice pri blatniki ki ??itijo da umazanija ne gre po avtu

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 leta kasneje...

e daljinski ki ne dela prodajalec je rekel da so baterije ?le ampak ko sem zamenjal spet ne dela

 

Dalinca je treba kodirati po menjavi baterije.

Naredi tole:

1. Odpri vrata in vsedi se za volanom

2. Pritisni gumb za zaklepanje (skocil bo na zaj ker so vrata odprta)

3. Zavrti kljuc do poz. ON in na zaj do poz. Off, kljuc potegni ven. To stori 3 krat.

4. zapri vrata in jih na zaj odpri. To stori 3 krat.

5. Pritisni katerkoli gumb na daljincu 2 krat.

Bodi vesel, ker si prisparal 30 eur. :ouje:

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6. opazuj soseda, ki te gleda kot, da si najve?ji bebec :hudicek:

 

 

 

super za navodila, sem gledal Majesa, kako mi je pred kratkim tako uparjal daljinca... milo re?eno je izgledalo sme?no :hohoho:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

6. opazuj soseda, ki te gleda kot, da si najve?ji bebec :hudicek:

super za navodila, sem gledal Majesa, kako mi je pred kratkim tako uparjal daljinca... milo re?eno je izgledalo sme?no :hohoho:

 

Ja,?e posebej ?e se 3x noter in ven vsede? :D
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 3 tedne kasneje...

A se ti zraven Lu?ke za zavore pri?iga tudi ABS ker potem je verjetno ABS senzor. Tudi jaz ga bom verjetno moral menjati ker ker sedaj sta lu?ki vedno ve?krat pri?agani in takrat ABS ne dela!!

Za vse vaše ideje urejanja okolice   www.gabioni.si

 

post-24-0-89526200-1520847770_thumb.png

 

 

  34419_1.png  33631_1.png 34319_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dalinca je treba kodirati po menjavi baterije.

Naredi tole:

1. Odpri vrata in vsedi se za volanom

2. Pritisni gumb za zaklepanje (skocil bo na zaj ker so vrata odprta)

3. Zavrti kljuc do poz. ON in na zaj do poz. Off, kljuc potegni ven. To stori 3 krat.

4. zapri vrata in jih na zaj odpri. To stori 3 krat.

5. Pritisni katerkoli gumb na daljincu 2 krat.

Bodi vesel, ker si prisparal 30 eur. :ouje:

Lp

 

 

In s tem se bo daljinec sam kodiral?? Na daljincu ni treba ni? pritiskat? Meni so 1x kodirali klju? in na mojo sre?o zastonj. Po kak?nem letu pa mi tudi ve? ne deluje zaklepanje na daljinca, sem spet ?el baterijo menjat in so mi povedali, da je baterija kot nova in da bo verjetno kaj drugo narobe. Najbolj?e bi bilo komplet vse menjat, zamenjava bo stala 300 eur. Od takrat raje zaklepam s klju?em. :D Bom pa probal to varianto nekje te dni.. Javim kako se mi bo obneslo. :D Hehehehe

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.