Skoči na vsebino

vleka prikolice


Priporočeno sporočilo

?ivjo kupujem mazdo 6 karavan 2.2 125 te plus letnik 2009. Zanima me kako se obnese pri vleki prikolice ali je dovol mo?na? prikolica je ve?ja 300x160x180 cm.Ali je dost mo?na al jo je treba ?ipirat?

 

Lp!

 

mere niso pomembne samo NDM, na homologo kljuke pi?e max te?o in ta mora biti vsaj toliko kot prikolica.

 

Pa sploh ni panike, na?a po?itni??a je 7,2metra 1500NDM pa jo lahko vle?e ne samo CX-7 tudi novi Exeo, M6 itd...torej glej kila?e

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sploh ni panike, samo ?tevilke preveri - pa ?e je NDM avta + NDM prikolice ve? kot 3.500kg potrebujes B+E izpit, ?e ima? samo B.

 

Avto bo vlekel sigurno, sej je navor :), ve? kot 80 na uro sploh ne sme?, kakih hudih manevrov pospe?evanja in cikcakanja pa sploh ne...

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Opsss.. a po?itni?ko prikolico? Kolk je pa te?a? :zvizga:

 

Ne verjamem, da je po?itni?ka, ker pri teh merah je precej prete?ka za po?itni?ko :ne vem:

 

Druga? pa z naletno zavoro lahko vle?e? do 1600kg te?ko prikolico do 8% klancem oz 1400kg, ?e je klanec do 12%

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne verjamem, da je po?itni?ka, ker pri teh merah je precej prete?ka za po?itni?ko :ne vem:

 

Druga? pa z naletno zavoro lahko vle?e? do 1600kg te?ko prikolico do 8% klancem oz 1400kg, ?e je klanec do 12%

 

To je res, kot re?eno je na?a 7,2m pa je NDM 1500kg...to je kaka tovorna ala konji pa to :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je tovorna prikolica za mizarski namen se pravi da ne rabim neke hude nosilnosti je 1500 kg skupne mase dovolj sam rabim pa volumen (prevoz omar, podbojev...) zato me zanima ?e je ful upora k je prikolica kr visoka in ?iroka ?irina 160 vi?ina pa 200 cm.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

me zanima ?e je ful upora k je prikolica kr visoka in ?iroka ?irina 160 vi?ina pa 200 cm.

Pri 200+ km/h zagotovo ful upora. :hohoho: Se pove?uje s kvadratom spremembe hitrosti. :whatever:

 

Pri normalni vo?nji upora toliko kot po?itni?ka prikolica podobnih dimenzij, ne vem zakaj bi bilo kaj druga?e.

The only aproved cure for too much fun is three much fun!

post-1420-0-86929800-1443681846.png

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pri 200+ km/h zagotovo ful upora. :hohoho: Se pove?uje s kvadratom spremembe hitrosti.

 

Pri normalni vo?nji upora toliko kot po?itni?ka prikolica podobnih dimenzij, ne vem zakaj bi bilo kaj druga?e.

 

JE pa vsekakor mizarska bolj obte?ena, ampak ni panike navor mora vle?t

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

navor bo vleku brez te?av, itak pa ve? kak?ne so omejitve hitrosti, ko vle?e? prikolico :blush:

 

saj sem djav 80 pa basta :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

saj sem djav 80 pa basta :)

 

to?no tako... pri tej hitrosti tud upor ne bo nek velik problem pa ?e varno bo, ker tono in pol te?ka prikolica zna biti kar po?tena nadloga.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu je bil CX-7 kralj....

 

Si dal na hrva?ki avtocesti na poti domov (beri stalno mal klanca v Velebit) tempomat na 110 (brez komentarjev prosim) v 6 prestavi in si bil velikokrat na levem pasu s 14m kompozicijo, pa ?e dobro da je bla ?ena poleg da me je spomnila da sploh mamo prikolco s sabo.......

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tu je bil CX-7 kralj....

 

Si dal na hrva?ki avtocesti na poti domov (beri stalno mal klanca v Velebit) tempomat na 110 (brez komentarjev prosim) v 6 prestavi in si bil velikokrat na levem pasu s 14m kompozicijo, pa ?e dobro da je bla ?ena poleg da me je spomnila da sploh mamo prikolco s sabo.......

 

Ja sam CX-7 je kr precej mo?nej?i od 6-ke in vi?ji

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.