Skoči na vsebino

Servis na 200k


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

bli?a se servis na 200.000km, zanima me katero olje priporo?ate za motor in katero za menjalnik. Do sedaj je bilo vedno v uporabi olje Dexelia, v menjalniku pa je bilo menjano na 100k. Avto dela bp, poraba olja je cca 0.5l na servis (20kmm). Zanima me tudi glede ?i??enja karterja, dati tega dol ali ne? ?e kak?ni drugi predlogi za menjavo oz. kontrolo? Gre pa za Mazdo 6CD -120km (2003).

 

lp, Samo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Priporo?am ti lahko samo demonta?o karterja in kontrolo cedila pred oljno pumpo, osttalo pa teraj dalje tako kot do sedaj, ker ?e do sedaj nisi imel te?av pol se nebi smele sedaj pojavit.

 

 

PS.A ni veliki na 240 kkm ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.