Skoči na vsebino

Slab stik pri kablu za kratko lu?


Priporočeno sporočilo

Imam Mazdo3, letnik 2004 in zadnje ?ase imam te?ave z levo kratko lu?jo. Kabel namre? izgublja kontakt (predvidevam, da je problem nekje pri konektorju na ?arnico).

Najprej sem mislil, da mi je preprosto crknila ?arnica, ko sem pa malo podrezal tisti kabel, je spet normalno svetila.

 

Ima morda kdo kak nasvet/izku?nje glede zadeve? Se da kje poceni dobiti tisti kabel? Je to preprosto zamenjati ali je zadeva bolj komplicirana? Kdo ve koliko za to zara?unajo na uradnem servisu (bo pravkar redni servis, pa bi mi lahko takrat ?e to po?timali)?

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam Mazdo3, letnik 2004 in zadnje ?ase imam te?ave z levo kratko lu?jo. Kabel namre? izgublja kontakt (predvidevam, da je problem nekje pri konektorju na ?arnico).

Najprej sem mislil, da mi je preprosto crknila ?arnica, ko sem pa malo podrezal tisti kabel, je spet normalno svetila.

 

Ima morda kdo kak nasvet/izku?nje glede zadeve? Se da kje poceni dobiti tisti kabel? Je to preprosto zamenjati ali je zadeva bolj komplicirana? Kdo ve koliko za to zara?unajo na uradnem servisu (bo pravkar redni servis, pa bi mi lahko takrat ?e to po?timali)?

 

Predvidevam da gre za klasi?ni problem nasploh ko se konektor enostavno pregreje se stopi in posledi?no je slab?i kontakt!

Tukaj odcvika? tist konektor ga zamenja? z novim in to je to(lahko iprovizira? s kabel ?evl?kom)

;)

 

Druga?e pa snemi ?arnico ven in poglej kak je konektor ?e se vidi da je kj stopljen.

lp

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Predvidevam da gre za klasi?ni problem nasploh ko se konektor enostavno pregreje se stopi in posledi?no je slab?i kontakt!

Tukaj odcvika? tist konektor ga zamenja? z novim in to je to(lahko iprovizira? s kabel ?evl?kom)

;)

 

Druga?e pa snemi ?arnico ven in poglej kak je konektor ?e se vidi da je kj stopljen.

lp

 

Ni videti, da bi bilo karkoli stopljeno. A kdo ve, kje bi lahko dobil ta konektor oz. koliko je ta re? na uradnem servisu?

Visit Travel Photo Blogging - The place to discover your next vacation destination

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ni videti, da bi bilo karkoli stopljeno. A kdo ve, kje bi lahko dobil ta konektor oz. koliko je ta re? na uradnem servisu?

 

Ti ga samo dobro spucaj, kontakt sprej ali podobno, pa mal posmergli not

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e se konektor dobro dr?i in gre natrdo na ?arnico in nni oksidiran,potem je napaka kje drugje in ne glih na koektorju ;)

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.