Skoči na vsebino

Rabim LABIJA - Albanija!


jures

Priporočeno sporočilo

Labi, resno vpra?anje.

 

Kako je na albanski obali Duros in ni?je za novemberske po?itnice? Planiramo Albanija - Krf za 10 dni malo raziskovanja z avtom, pa bi se prej ustavil v Albaniji, Duros mi je takoj padel v o?i ?e nekaj let nazaj.

 

Kaj bi ti priporo?al?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

predvidevam Durrës?

ne tja it...

lepota se zacne od Vlore naprej (dol) juzno

 

je fenomenalno lepo, poceni in pa mirne zivce na cesti (to zadnje sploh, ker so cist nori)

 

tole je en hotel (20eur nocitev) tik ob izhodu iz Vlore, pa se slika lastne plaze

 

(slike so ble narejene konc maja letos)

post-49-1280239200_thumb.jpg

post-49-1280239274_thumb.jpg

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

durres (drac) je beden...nikakve plaze, samo betonski bloki, guzva in sranje

novembra ni sans, da bi se kopal, ceprav ne bo guzve

 

vlora pa se bolj juzno (dhërmi, saranda- to je tik ob grski meji (krf)) pa mogoce mas sreco in se lahko kopas...je pa tam neprimerno lepse kot durrës...

 

ce bos sel v durrës bos razocaran - tole mi kar zaupaj

It's all fun and games 'til someone loses an eye, then it's just fun you can't see

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

durres (drac) je beden...nikakve plaze, samo betonski bloki, guzva in sranje

novembra ni sans, da bi se kopal, ceprav ne bo guzve

 

vlora pa se bolj juzno (dhërmi, saranda- to je tik ob grski meji (krf)) pa mogoce mas sreco in se lahko kopas...je pa tam neprimerno lepse kot durrës...

 

ce bos sel v durrës bos razocaran - tole mi kar zaupaj

 

verjamem....pravim samo da sem do tam bil in mi je ?e bilo v?e?, ?eprav je v bistvu samo pristani??e

 

Thanks

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo takole zgleda dra ali durres.. slikano lansko leto marca...

 

P.S.

 

sori za velikost slik...lahko jih kdo zmanjsa e zna.po vsej vrjetnosti bo ajvar poskrbel... :D:D

 

 

fak Iceman, a si videl, da si na 1. fotki slikal duha... ?zmeden?:D

Success is getting what U want, happiness is wanting what U get.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

fak Iceman, a si videl, da si na 1. fotki slikal duha... ?zmeden?:D

 

pssst, bohve s katero je bil...(in katera ne sme tega vedet) :harhar:

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj odlo?itev padla da Albanija ?e malo po?aka, da otroc zrastejo, predvsem zaradi omejene mo?nosti raziskovanja in cest....par let pa bo.

Novembra pol Sardinija pade - trajekt za 4 z avtom s kabino ?ez no?, 179? po-sezona rules.

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

V?eraj odlo?itev padla da Albanija ?e malo po?aka, da otroc zrastejo, predvsem zaradi omejene mo?nosti raziskovanja in cest....par let pa bo.

Novembra pol Sardinija pade - trajekt za 4 z avtom s kabino ?ez no?, 179? po-sezona rules.

 

Pravkar sem se vrnil z nje. :danzoman:

Samo sem dal za trajekt+spanje ene dvakrat ve? kot ti-polna sezona press. :(

V katero smer oz. mesto jo pa maha? na Sardinijo?Olbia ali kam bolj ju?no?Severneje?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pravkar sem se vrnil z nje. :danzoman:

Samo sem dal za trajekt+spanje ene dvakrat ve? kot ti-polna sezona press. :(

V katero smer oz. mesto jo pa maha? na Sardinijo?Olbia ali kam bolj ju?no?Severneje?

 

Sever - Alghero - Pallau - Porto Pollo - Olbia

 

Costa Smeralda pa to, 2008 novega leta dan smo bili pa Cagliari - Pula

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 9 mesecev kasneje...

november zna bit ze mrzel za kopanje

 

jaz planiram, zdaj junija najprej po jadranski do pristine in potem iz pristine cist do juga albanije...za par dni

 

ne bom se kopal :)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ok, ampak da se razumemo v durres/drac ne bos sel ampak juzno se...vlora ali ce ti rata saranda...

jug je taka scena

Objavljena slika

 

itak, V duressu sem ze videl tankerje

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.