Skoči na vsebino

Priporočeno sporočilo

mam jih 59tisoc km..mislim da so za menjat ker sem mi je pojavu en zvok..ni cvilec zvok je pa tak kot da bi kovina od kovini drgala...mislim da je cas da jih menjam...kok stanejo ploscice z delom vse skupaj..

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem, ampak za moje pojme je to malo hitro razen, ?e zelo veliko zavira?. Vizualno preveri koliko je ?e mesa na plo??icah.

 

Za take ?udne zvoke je v?asih kriv zablodeli kamen?ek, ki se zatakne in drsa po disku. Meni se je to 1x zgodilo na prej?nji ?estki in 2x na Golfu. Taprvi? smo ga celo peljali na servis, kjer so se samo malo nasmihali verjetno misli? "joj kaki butlni". :blush:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kamen?ek ga pa? samo nekaj ?asa ignorira? in ga samo po?asi zbrusi in ven odnese. Lahko pa da? kolo dol pa pregleda? kompletno ?eljust, diske in plo??ice, ?e je kje zataknjen.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e je kamen?ek ga pa? samo nekaj ?asa ignorira? in ga samo po?asi zbrusi in ven odnese. Lahko pa da? kolo dol pa pregleda? kompletno ?eljust, diske in plo??ice, ?e je kje zataknjen.

 

za drugo opcijo je prevec dela mislim da bo prva opcija,ignoriral bom,mislim da bo prej kamen prej odnehal :D ...

 

sporocim kako bo..

 

aja na kok pa se menjajo ploscice?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

To je pa ?ist odvisno kako vozi?. ?e se zaletava? od semaforja do semaforja in vozi? na premajhni razdalji ali pa po hribu navzdol zavira? samo z zavorami bodo trajale zelo malo.

 

Meni osebno sigurno preko 80kkm. Zadnje plo??ice sem sam kupil in menjal daljnega leta 1994 na Peugeotu. Vse ostale so bile menjane v garanciji pa ne zarad obrabe ampak zaradi garancijskih menjav zvitih diskov. Na Clarusu recimo so po 80kkm imele ?e skoraj polovico mesa.

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Samo roko na srce diski v mazdah so 1 falus, in km ne pomenijo pravega merila.

 

Kamencek bi moral puscati vsaj malo vizualne sledi - crto po disku dokler se ne zbrusi, sicer bi pa moral s prostim ocesom videt koliko cca je se mesa na plo??icah - a se ne vidi?

 

Pokli?i druga?e v Tapos Medvode in vprasaj za informativno ceno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Za menjavo prednjih in zadnjih plo??ic za delo ra?unajo 1,5 ure (velikokrat ti ?elijo zara?unat 2 celi uri, sam to prej preveri in se zmeni).. jaz sem pla?al skupaj ca. 40?. - seveda, na nepoobla??enem servisu ;)

 

Neoriginalne plo??ice stanejo prednje komplet od ca. 35? naprej in zadnje komplet od ca. 30? naprej.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.