Skoči na vsebino

Mazda na pari?kem avto?ovu 2010


jures

Priporočeno sporočilo

Mazda 3 1.6 MZ-CD 6 speed diesel engine that offers more power and torque as well as lowering fuel consumption to 53.5mpg.

Mazda 5 1.6 MZ-CD 6 speed

Mazda 2 Facelift - evropska premiera

Mazda MX-5 Superlight (only during the press days)

 

?e gledamo realno ni? pretresljivega, samo nov traktor enđin :harhar: usmerjen v porabo in emisije....

 

Kaj pa zoom zoom - ala M3 MPS?

 

Sicer bo tudi:

Meet Mazda’s future. This is the Shinari concept, which will make its public debut at the Paris Motor Show at the end of September. The stylish four-door coupe previews the look of the next generation of Mazdas and ushers in a new design language.

 

Called Kodo, which translates from Japanese as ‘soul of motion’, the new look has been created by Mazda’s new design chief Ikuo Maeda.

 

At the front, the Shinari concept features the familiar Mazda prominent wheelarches and angular front grille. But the newcomer also gets a dramatic bumper, Audi-style intricate headlights and Aston Martin-aping grille in the front wing.

 

A pair of creases add flair to the car’s side, which looks a lot like the current Jaguar XF, while at the rear, there are shades of BMW’s Concept CS.

 

On the inside, the concept features a driver-oriented cockpit made of a high-class mixture of materials, including leather and aluminium.

 

The car that the Shinari previews is likely to be the next Mazda6. However, the concept’s look will influence the entire next generation of Mazda cars.

 

The number of obvious high-class influences on the design show-off Mazda’s desire to become more of a premium brand, and much like a Japanese Alfa Romeo, offering great handling cars that look the part too.

 

The new design language replaces Mazda’s previous Nagare, or ‘flow’ look that dictated the design of the Mazda5, which has drawn criticism for its looks.

 

Nagare was created by Mazda’s former design chief Laurens van der Acker, who left the firm for Renault earlier this year. Van der Acker will show off the DeZir concept at Paris as his new vision for the French brand.

 

Read more: http://www.autoexpress.co.uk/motorshows/pa...l#ixzz10uNUlcRS

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

...The car that the Shinari previews is likely to be the next Mazda6....

 

Kam bojo pa dal oran?n displej za radio in klimo? :vskalo:

Shinari ma precej druga?no armaturko... Ah, ga bojo ?e urinl not.

LIFE, IN ORDER OF IMPORTANCE: FOOD, SHELTER, AND A PAIR OF VERY LOUD SPEAKERS.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tale Shinari pa pomoje nebo ostal sam concept

 

Oblika je nora, ?imprej na ceste, pa ?e kupe izvedbo naredit! :danzoman::bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oblika je nora, ?imprej na ceste, pa ?e kupe izvedbo naredit! :danzoman::bravo:

 

Coupej?ka ja, to bi me ?e bolj pritegnal :D Tut Furai-ja bi mogl dat na ceste :P

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

?e bom mel cajt bom ?el gledat pa mal fotkat, sam je glih na drugem delu Pariza bemti

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Kok mi je pa to hud avto. Nism si mislu, da bo ravn Mazda tista, ki je nardila tako obliko, da mi je lep?a kot Lancer :aaaaa:

 

Kaj bo mela Wankla pod pokrovom?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kok mi je pa to hud avto. Nism si mislu, da bo ravn Mazda tista, ki je nardila tako obliko, da mi je lep?a kot Lancer :aaaaa:

 

Kaj bo mela Wankla pod pokrovom?

 

Kolikor sem uspel ugotoviti ?e ne vejo ali bo to nova 6-ka ali pa rx-8

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Men bolj vle?e na RX-8, vsej prednja havba je zlo identi?ne oblike kot je na zdej?nji RX-8

 

mi je pa res tak u?e?, da sm si ?e ene 5x ogledu ta video sramezljiv

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Jaz isto se je ne morem nagledat, samo ?e bodo tako dali na tr?i??e potem folk sploh ne bo hotel kupovat druge avte, tko da mislim, da ne bo tak?na. ?e se vpra?a glavnega krivca in ?e bo ?el po o?etovih stopinjah bo to "mogo?e" RX-7

 

Link

 

 

No pa ?e tukaj v ?ivo, a je ?uvajo kot....

 

Link

Pust'te me, da mi je doollgčaaaassss!!!

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Res je lepa, sam ?koda, ker ziher nebo taka pr?la na trg :(

 

Kaj pa ?e je to slu?ajno tisti RX-9 o katerem se ?e dolg govori :glare:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 tedna kasneje...
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudo...s pridihom Aston Martin-a, ki je zame estetsko ?ber alles...

Je pa Mazda naredila napako, ko je lansirala Xedos-e...Xedos bi morala biti nova presti?na znamka kot recimo Lexus ne pa model Mazde - bi jih tudi ve? prodali. Vsi RX-i, MX-i, CX-i, Shinari bi morali biti Xedos-i. Tud Lexus-zi se ne bi tako dobro prodajal, ?e bi se imenoval Toyota.

Mazde so le 2,3,5,6...pa? ljudski avti, ostalo pa Xedos-i presti?.

 

P.S. sanja svinja kukuruz

Sex, V6 and Rock 'N' Roll

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Hudo...s pridihom Aston Martin-a, ki je zame estetsko ?ber alles...

Je pa Mazda naredila napako, ko je lansirala Xedos-e...Xedos bi morala biti nova presti?na znamka kot recimo Lexus ne pa model Mazde - bi jih tudi ve? prodali. Vsi RX-i, MX-i, CX-i, Shinari bi morali biti Xedos-i. Tud Lexus-zi se ne bi tako dobro prodajal, ?e bi se imenoval Toyota.

Mazde so le 2,3,5,6...pa? ljudski avti, ostalo pa Xedos-i presti?.

 

P.S. sanja svinja kukuruz

 

pa tut cene bi ble ohoho

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zakaj? Xedos CX-7 bi imel isto ceno kot Mazda CX-7...samo zna?ka bi bila druga.

 

Hm, nvem poglej razliko v ceni med Lexus in Toyoto

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kje si na?el Xedos za znamko avta :P

 

Mazda je ?e imela svojo presti?no znamko in sicer Eunos

 

Vir: Wiki

 

Objavljena slika

V ?lanku so omenjene ?e ostale, kot so Autozam in Efini

 

Obstaja mo?nost, da se znamka prebudi?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.