Skoči na vsebino

Nostalgija me daje - Je kdo videl mojo MX6 :)


COBO

Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni pajda?i,

 

minilo je kar nekaj let in zopet se malo ogla?am tukajle.

 

Za tiste ki ste relativno novi in se me ne spomnite, sem uporabnik, ki je od b mx-6 kupil RDE?O Mazdo Mx6 2.0. pred 5 leti in imel ( na?alost ) pred 3 leti na AC karambol?i?.

 

Mazde mi je bilo zelo ?al. Kupil jo je fant iz Dom?al, ki sem ga ?e pred kakim letom celo videval ( ?e vedno s ?rno havbo in ?rnim odbija?em ).

 

Ga kdo ?e vidi kje ? Ima kdo kak?en kontakt :)

 

Imam novej?i , "bolj?i", mo?nej?i in vse oh in sploh avto, ampak Mx6 je bila vseeno tako unique da je groza.

 

?e ima kdo kak info naj izdavi :)

 

Na?alost slike nimam , ker je bilo ?e kar nekaj formatov vmes, ampak RDE?IH mx6 pa? ni veliko, sploh ne takih z midnight black ( totalno ?rnimi ) ?ipami.

 

Hvala za info.

Mazda Mx-6 2.0i 16V mnjam mnjam - GONE

MAzda 6 - 1.8TE - penzijamobile - HELLO :)
Optimizacija spletne strani

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Oj, spomnim se te glih ne, sem pa pred kratkim slu?ajno vidu tvoj post o karambolu, namre? se zanimam za nakup MX6 V6, ampak ker jih je malo pri nas je nebom nala?? ?aku.

 

Kir stroj ma? pa zdej?

 

Pa wellcome back :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ga poznam, ga bom povpra?al.

 

Kaj misli? da si edini :harhar::harhar:

20% mladih vidi svojo prihodnost zelo ro?nato-ostalih 80% pa nima denarja za nakup droge!!

attachmentzbg1.gif
FWD je za ?enske, RWD je za mo?ke, 4WD pa je za invalide

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Klopko ja edini sem. :harhar:

Evo sve?e novice. Prednji konec je zdaj cel podrt, ga bojo ?trihnili. Ampak to ga ima dol nekje na jugu kjer ga bo pri?lo bistveno ceneje. In ne, niti pod razno ne proda. :danzoman:

Je pa omenil, da je samo za haubo preiskal dobesedno celo Evropo in jo dobil iz Belgije na koncu za neko "normalno" ceno. Se pa dobijo vsi deli original ampak samo sprednji odbija? (brez nosilcev in ?esarkoli) je ?e vedno ?ez 400?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.