Skoči na vsebino

Winterwagen


Jero

Priporočeno sporočilo

Pri nakupu avtomobila za zimo za 505? se lahko :hudicek: skriva v podrobnostih. ?e slabe gume pomenijo dodaten stro?ek za 150-200?.

?e ho?e? pravi zimski avto poskusi s tem-le. ?e si dober pogajalec ga bo? zni?al na 700? in mirno prevozil zimo ne glede na pogoje na cesti. Tudi tisti liter ve? bencina, kot naj bi ga tro?il zami?ljeni wintervagen, bo? z lahkoto "po?rl", ko bo? videl kako se ta po snegu pelje.

 

Kaj pa tisti na tretji slikici a pride tudi v po?tev? :aaaaa:

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Matr, 2 strani objav pa koj ene par linkov :P Se zabluzili na polno :harhar: Sej pravim, zarad mene lahko na avtu pi?e tut ?ungalunga, mi je useeno, sam kot ?e napisano, sicer mal dvoumno, 1.6 moped nej bi bil max, ker eventuelno bo avto pisan na brata, ki je voznik zajc, in ga bojo ?ist preve? upalil pri zavarovanju. U?er sm ?u ene par avtov pogledat, in sicer:

 

Ej zdej sem pa ?ist zmeden. Pi?e? eno pol pa gre? gledat ?ist neki druzga. Strah te je visokega zavarovanja pol pa gleda? 2.0 turbo Golfa z 200KM ?zmeden? Za zavarovanje (+ mladi voznik) in cestnino bo? dal od 1.300-1.500?!!!! :blink:

 

Recimo zavarovanje in cestnina za ta?voh Civica je pod 600?. Ampak dajat 400-500? za 20 let staro Hondo je pa tudi :blink:, ?e lahko dobi? pol mlaj?i veliko bolj varne avtomobile.

 

?e bi jaz iskal bi gledal nekje od letnika 1997-2000 in sicer kak?no Cordobo ali Toleda, Volvo 440, Rover 200 al pa 400, ?eprav bi za?el pri korejcih naprimer Lantra, Nubira kjer dobi? tako airbage kot klimo za ta denar

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ej zdej sem pa ?ist zmeden. Pi?e? eno pol pa gre? gledat ?ist neki druzga. Strah te je visokega zavarovanja pol pa gleda? 2.0 turbo Golfa z 200KM ?zmeden? Za zavarovanje (+ mladi voznik) in cestnino bo? dal od 1.300-1.500?!!!! :blink:

 

Recimo zavarovanje in cestnina za ta?voh Civica je pod 600?. Ampak dajat 400-500? za 20 let staro Hondo je pa tudi :blink:, ?e lahko dobi? pol mlaj?i veliko bolj varne avtomobile.

 

?e bi jaz iskal bi gledal nekje od letnika 1997-2000 in sicer kak?no Cordobo ali Toleda, Volvo 440, Rover 200 al pa 400, ?eprav bi za?el pri korejcih naprimer Lantra, Nubira kjer dobi? tako airbage kot klimo za ta denar

 

Ke si ti vidu k?nega golfa s 200 konji? Tisto je obi?ni 2.0 s 116km. Se pravi pride zavarovanje okol 800, pa tega sm ?u gledat ve? al manj s firbca, pa ker mam ?e kr neki delov za tak avto. Astra je bla pa usput. Starih hyundayev, in daewoojev se mi negre gledat, ker smo doma imel nexio, ki je bla kupljena nova, in jo je rja pojedla v 4h letih. Kej podobnega bi ?el pogledat samo v primeru da nekdo pozna avto in lahko potrdi da ni okoli in okoli gnil.

s2k_sig_transition_small.gif
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ke si ti vidu k?nega golfa s 200 konji? Tisto je obi?ni 2.0 s 116km. Se pravi pride zavarovanje okol 800, pa tega sm ?u gledat ve? al manj s firbca, pa ker mam ?e kr neki delov za tak avto. Astra je bla pa usput. Starih hyundayev, in daewoojev se mi negre gledat, ker smo doma imel nexio, ki je bla kupljena nova, in jo je rja pojedla v 4h letih. Kej podobnega bi ?el pogledat samo v primeru da nekdo pozna avto in lahko potrdi da ni okoli in okoli gnil.

 

Kako,da ni?Link zgoraj je od golfa gti 200 konjev.Ali imamo mogo?e mi "?udne" ra?unalnike?

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nimate, sam ce bi bil naprimer avto totalka, pa bi pisalo nekaramboliran bi ga su kupt? Je pa tut slika motorja, kjer se vidi da je obicn 8v moped.

 

OK, na stare Golfe se res ne spoznam ampak nikakor ne razumem, da sploh gre? gledat avto iz oglasa, kjer se ti prodajalec zla?e v 90% podatkov takoj v samem oglasu :ne vem:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bom kr FegiMobil uporabljal za v slu?bo ?ez zimo, tud dons grem v lublano z 1.0 16V. :danzoman:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

A si tud na solato pre?altal, pa Murkota za?el poslu?at in se obla?i? v roza :hudicek:

 

Od zelenjave jem samo paradajz, pa kumare in paprike, je to solata ?

Murko mi NI v?e?.

Roza pa je za tahude toplovodarje.

 

Sej vem d sm ?udn.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Js bom kr FegiMobil uporabljal za v slu?bo ?ez zimo, tud dons grem v lublano z 1.0 16V. :danzoman:

 

povpre?na bo pa ve?ja kot z mps (hitrost)

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.