Skoči na vsebino

levi izpuh za novo M6


mario

Priporočeno sporočilo

a ti hoces tako kot js naredit?

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...tavim&st=60

 

levi auspuh dobis na mazda servisu pride ti 411 e..brez montaze itd.. uprasal sem tudi tukaj v kranju mislim da je Gantar je hotu 380e za:

- 2x nastavek

- lonec

- mislim da ena Y cev

- drzala itd., in delo..

 

js sem pa dal v makedonij za 145e za 2 nastavek in vse ostalo imam gor mislim da ze skoraj 2 leti,nastavki so kot novi nc zarjaveli vse je tipi topi...lonec pa ce se prov spomnim je dal od enega renoja je bil nov ampak manjsi od original pa nimam nobenih problemov...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Aha, ti bi rad v bistvu ?e levi ror dodal, ?e te prav razumem. A samo lepotno al tudi funkcionalno?

 

ja samo za optiko :D

 

a ti hoces tako kot js naredit?

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...tavim&st=60

 

levi auspuh dobis na mazda servisu pride ti 411 e..brez montaze itd.. uprasal sem tudi tukaj v kranju mislim da je Gantar je hotu 380e za:

- 2x nastavek

- lonec

- mislim da ena Y cev

- drzala itd., in delo..

 

js sem pa dal v makedonij za 145e za 2 nastavek in vse ostalo imam gor mislim da ze skoraj 2 leti,nastavki so kot novi nc zarjaveli vse je tipi topi...lonec pa ce se prov spomnim je dal od enega renoja je bil nov ampak manjsi od original pa nimam nobenih problemov...

 

hvala ti iceman.a si ti ?e ?ipiral tvojo mazdo?lp

 

a ti hoces tako kot js naredit?

http://www.mazda-si.net/index.php?showtopi...tavim&st=60

 

levi auspuh dobis na mazda servisu pride ti 411 e..brez montaze itd.. uprasal sem tudi tukaj v kranju mislim da je Gantar je hotu 380e za:

- 2x nastavek

- lonec

- mislim da ena Y cev

- drzala itd., in delo..

 

js sem pa dal v makedonij za 145e za 2 nastavek in vse ostalo imam gor mislim da ze skoraj 2 leti,nastavki so kot novi nc zarjaveli vse je tipi topi...lonec pa ce se prov spomnim je dal od enega renoja je bil nov ampak manjsi od original pa nimam nobenih problemov...

 

hvala ti iceman.a si ti ?e ?ipiral tvojo mazdo?lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nisem se cippiral avto..mislim pa da bom..kaj pa ti mas ze?

 

jaz sem zdaj na?el v Avstriji P-Box baje da je eden izmed bolj?ih ki se da direktno na ein?pric duze normalna cena je 798? zdaj pa za180? seveda rabljeno. Evo http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-ver...2?adId=21320432
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem zdaj na?el v Avstriji P-Box baje da je eden izmed bolj?ih ki se da direktno na ein?pric duze normalna cena je 798? zdaj pa za180? seveda rabljeno. Evo http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-ver...2?adId=21320432

 

js sem reku da bom cipal pri avtoeletroniki,cena je 500e,mam pa raje software kot box , je pa res da ta box med najkvalitetnejsimi...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

jaz sem zdaj na?el v Avstriji P-Box baje da je eden izmed bolj?ih ki se da direktno na ein?pric duze normalna cena je 798? zdaj pa za180? seveda rabljeno. Evo http://www.willhaben.at/iad/kaufen-und-ver...2?adId=21320432

 

prej sem imel hondo accord sem ga dal ?ipirat pri digitronics v Avstriji sem bil zadovoljen edino za?ela me je zajebavat sklopka ?ipiran je pa bil z 140 na 180 KM pri mazdi pa ne gre samo software spremenit ampak mora? nekaj lotat baje da je bolj zakomplicirano in rizi?no
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej sem imel hondo accord sem ga dal ?ipirat pri digitronics v Avstriji sem bil zadovoljen edino za?ela me je zajebavat sklopka ?ipiran je pa bil z 140 na 180 KM pri mazdi pa ne gre samo software spremenit ampak mora? nekaj lotat baje da je bolj zakomplicirano in rizi?no

 

?zmeden?

 

uporabnik tukaj ima tvojo ma?ino s powerboxom na 180....5 min dela

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prej sem imel hondo accord sem ga dal ?ipirat pri digitronics v Avstriji sem bil zadovoljen edino za?ela me je zajebavat sklopka ?ipiran je pa bil z 140 na 180 KM pri mazdi pa ne gre samo software spremenit ampak mora? nekaj lotat baje da je bolj zakomplicirano in rizi?no

 

meni so rekli da je treba sam na racunalnik priklopit nc lotanja pa brskanja po racunalniku... a je bila potem razlika na hondi?se je poznalo?

 

kdaj bos predstavu avto?

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

kdo pa je to?

 

ne bom imenoval :)

o dela dela...:) montiral pa jaz :blush:

V bistvu ima 16 stopenj pa sva oba ( :hudicek: ) tam nekje na 11-12, ker druga?e trga gume

 

Samo toliko, tle ne bi pisal kdo ima ?ipiran kdo ne, na ZS, OK?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

ne bom imenoval :)

o dela dela...:) montiral pa jaz :blush:

V bistvu ima 16 stopenj pa sva oba ( :hudicek: ) tam nekje na 11-12, ker druga?e trga gume

 

Samo toliko, tle ne bi pisal kdo ima ?ipiran kdo ne, na ZS, OK?

 

povej potem vsaj ceno,pa ce si mu to ti zrihtal,da te zacnem fehtat...

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

meni so rekli da je treba sam na racunalnik priklopit nc lotanja pa brskanja po racunalniku... a je bila potem razlika na hondi?se je poznalo?

 

kdaj bos predstavu avto?

 

avto je imel odli?en navor od 3 prestave naprej razlika je bila velika.Avto bom pa prestavu v kratkemjava script:emoticon(':)',%20'smid_3')
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

prosim mi lahko kdo pove kje se da kupit zadnji levi lonec ?e sem ga iskal pa ga ne najdem nikjer

 

Men so ga na prej?nji in trenutni ?e v fabrki montiral. :hudicek:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.