Skoči na vsebino

Plati??a


Deeyan

Priporočeno sporočilo

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • Odgovori 89
  • Ustvarjeno
  • Zadnji odgovor

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Najbolj aktivni uporabniki v tej temi

Naložene slike

Jo?a ti si car, skor identi?ne kot Momo Fighter http://www.gumishop.si/izpis_platisc_all.p...jajno%20srebrno

 

sam ?e u temno sivo dat pa je to to :bravo:

 

Hehe, lepe so, ni kej! :ljubezen:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

lepa.

povej kok te bo kostalo jaz bi si tut ene dal temonsivo spricnit (originalne)

 

glede na to, da bom sam delu samo material ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

uuu kul.

simon je ze enkrat to delu sam on je naredu pomarance ce se ne motim :D

js bi mel matte gray (powder gray) yippe original 5krake ka bo to fajn

 

dej pol en DIY gor napedeni ko bos delu

 

bom ;) to ne bo prejd pomladjo, ?e ne celo za?etek poleti ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekam male diske ma? spredi :hohoho:

ne res, obupen fotoshop :D

so pa od vseh najlep?e ta sive ja.

tiste srebrne+?rne mi na stare avte ne pa?ejo zgleda prev? blingbling.

 

btw, pol mas 205/45/17 dimenzijo, ce hoces isti radij in sirino.

 

izbira gum je pa precej drugacna glede na 16".

 

zdaj, na original ET (45) vec kot 7" sirokih felg pomoje ne bos spravu gor, sploh 17" ne! tak da 6.5" je safe... 7" je ze tako tako. te moje od nissana so ze precej blizu robu ko so 16X7" (pa so tud ET45)

drugo je da das pac nizji ET pa jih malo ven porines (al pa distancnike). ene ET40 pa 7" bi pomoje slo, pa ravno malo ti bodo ven stale potem felge.

 

zdj original tk vidi? da so mal "balon?ki"

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Nekam male diske ma? spredi :hohoho:

ne res, obupen fotoshop :D

so pa od vseh najlep?e ta sive ja.

tiste srebrne+?rne mi na stare avte ne pa?ejo zgleda prev? blingbling.

 

btw, pol mas 205/45/17 dimenzijo, ce hoces isti radij in sirino.

 

izbira gum je pa precej drugacna glede na 16".

 

zdaj, na original ET (45) vec kot 7" sirokih felg pomoje ne bos spravu gor, sploh 17" ne! tak da 6.5" je safe... 7" je ze tako tako. te moje od nissana so ze precej blizu robu ko so 16X7" (pa so tud ET45)

drugo je da das pac nizji ET pa jih malo ven porines (al pa distancnike). ene ET40 pa 7" bi pomoje slo, pa ravno malo ti bodo ven stale potem felge.

 

zdj original tk vidi? da so mal "balon?ki"

 

Za PS vem da je katastrofa :P

 

sej pravim te so 7J ET35 in to gre fajn skoz (vsej pri C-jki je ?lo, tuki je najbr? isto) ;) gume, ki se jih da homologirat za 17" so pa 205/40R17 al pa 215/35R17

 

sem pa spet v dilemi ker tut te zgledajo full hudo

 

post-1139-1291034146_thumb.jpg post-1139-1291034171_thumb.jpg

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam to ni prava dimenzija ves? 205/40 r17 so premale glede na prejsnje...

 

195/50/15 se je na 1.5 323F dalo homologirat sam to ni prava dimenzija za ta avto.

sej tut stevc zacne lagat ko prasica

 

 

btw, ta prva slika je ri?asta... to da ma? tok ?iroke felge da gumo skor razpizdi gor je ful grdo :S

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam to ni prava dimenzija ves? 205/40 r17 so premale glede na prejsnje...

 

195/50/15 se je na 1.5 323F dalo homologirat sam to ni prava dimenzija za ta avto.

sej tut stevc zacne lagat ko prasica

btw, ta prva slika je ri?asta... to da ma? tok ?iroke felge da gumo skor razpizdi gor je ful grdo :S

 

 

Pardon falil sm 215/40R17 oz. 245/35R17 (ta dimenzija definitivno odpade, ker bi blo treba blatnike ?irit :D)

 

tiste ki sm jih prej navedu so za 1.5 in ?tevc je pri 205/40R17 ?ist prov kazu ;)

 

OK na tisti sliki nism gledu gum (sm jih nala?? spregledu) ampak kok pa?ejo felge na avto ;)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

sam ?e gre? ra?unat ti pride na 0.7% 205/45/17, to ve??

pa prav tako bi jih lahko homologiral.

aja, ja valda 215/40 pa ja :) to je druga.

odvisn zdej kok ?iroke felge bo? mel ane, na 7" je res bolj 215/40

 

ja sej pravm, 205/40 sm mel na C-jki

 

kaj se pa da homologirat pa lohk pogleda? tuki, sam na "showroom" klikne?

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

evo, dons sm dobu odgovor direktno iz Momo firme, da so model Fighter prenehal izdelovat leta 2005 in jih ni mogo?e dobit nikjer ve? :whatever:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

1. sm ?e gledu in mi niso preve? u?e?

2. zimske gume ne pridejo v po?tev ;)

 

mislim, pa da se bom kr za tiste Rial-ke odlo?u :)

 

Mislm da mava dost podobn okus, men tut tele ki je kolega svetoval, niso v?e? niti mal! :glare::rolleyes:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

men so pa dobre. nasploh mam "a thing" za 2x5 krake.

ceprav one klasicne enkei

http://www.tirerack.com/images/wheels/enke..._bsml_ci3_l.jpg

ga raztrgajo.

 

tele so mi pa hude!!! sam cena je pa ziher okrog 200? komad :P

 

evo jih, sam razmak med vijaki ni taprav :(http://www.avto.net/_OPREMA/ad.asp?ID=4295104

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...

  • Zadnja sporočila

    • Mogoče si se res nagaral, ampak si vsaj vozil "varčnega" bencinarja.
    • Tako je to...vsak ima "svoj" predalček😄
    • Enake znamke vozilo, enak model vozila, enak letnik vozila, enako veliko vozilo, še barve je enake, enkrat štirikolesni pogon in dvolitrski turbo dizel (poraba 6,7), drugič 1,5 litrski ne-dizel s sprednjim pogonom (poraba 8,8).    Zame ni več dileme, kakšen motor je edina prava izbira.
    • DANES SEM PA SPREMENIL VERO IN TRDIM, DA JE AVTOMATIK NEKAJ NAJBOLJŠEGA NA TEM SVETU!   Sem danes dobil kot nadomestno vozilo enakega, kot je naš dvolitrski dizelaš, le da nima štirikolesnega pogona in da je 1,5 litrski bbeeee eeenn eeennn ciiii narr brrr (me trese že če moram samo napisat). Se pravi težko vozilo z majhnim motorčkom.  Dragi moji, to pa je "trajben getriben"... Saj po avtocesti od Kopra mimo Trsta in do Monfalcona je lepo šlo, nič posebnega. Itak je pol poti omejitev 80 in s tujim avtom sem se omejitve držal kot klop. Ko se je omejitev dvignila, je bilo pa zmerno do pretežno vodoravno in je tudi kar šlo. Od Monfalcona do Solkana je pa polovico poti skozi naselja (50), ostalo pa 70. Nato sem v Solkanu počakal, da so trije otroci končali s športnim plezanjem in en otrok z avtošolo, pa še sosed me je prosil za prevoz, ker se je skregal s punco in dobil čevelj... In tako sen štartal s polnim, že tako velikim in težkim, vozilom v te naše hribe. Sem prekladal tisti menjalnik, da me zdaj bolita noga in roka. In že na pol poti do doma sem si zaželel, da bi bil avtomatik...    Zdaj razumem, kaj so nekateri tu razlagali. Dokler sem vozil dvolitrskega dizla, tega nisem razumel.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.