Skoči na vsebino

m6 dizel trese


Priporočeno sporočilo

Pozdravljeni,

 

imam en problem.....Preiskal cel forum in nisem na?el konkretnega odgovora, zato tudi prosim za pomo?.

 

Problem je ta, da avto pri speljevanju z nizkim plinom ropota, buta, trese,.... ropota kot da ima neka komponenta v predelu motorja luft.....Takoj ko se sklopka spusti do konca ne trese ve?....Prav tako trese ko se iz 3 prestave prestavi v 2 in po?asi su??a sklopko (motor zavira med spu??anjem sklopke). Pri naglem pospe?evanju pa iz prve prestave v drugo pri spustu sklopke po?i v predelu motorja, pri nadalnjem pospe?evanju ob najve?jem navoru avta ne trese. Glede na moje znanje iz mehanike vozila; kar je ni? :blush: sklepam, da je kak?en nosilec motorja

 

Sklopka naj bi bila menjana pred dvema letoma pri cca. 110.000km, kar je tudi potrjeno iz strani a-cosmosa, sedaj pa ima avto 157.000km (redni servisi in potrjena servisna knjiga).

 

 

Prosim za pomo? kje iskati napako....

 

 

Lp Tilen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Dvomim, da je to nosilec... po moje te sklopka zafrkava.

 

 

Upam da ne....fora je v tem da trese pri speljevanju z re?mo 1100rpm, ?e se obrati pri speljevanju vzdignejo na ccs. 1400rpm ne trese ni?. Sklopka ne drsi ni?, niti ni nobenga smrada....

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Upam da ne....fora je v tem da trese pri speljevanju z re?mo 1100rpm, ?e se obrati pri speljevanju vzdignejo na ccs. 1400rpm ne trese ni?. Sklopka ne drsi ni?, niti ni nobenga smrada....

 

Po moje ?e en primer IMV ventila na dizlih, ki je tukaj opisan v ene 10 primerih.

 

Ti trese tudi v ?tantgasu ali samo s sklopko stisnjeno?

 

?e tud v ?tandgasu pol IMV ?e pa ne potem pa verjetno sklopka

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

trese samo ko se speljuje skoraj brez plina.... se pravi ko je motor obremenjen oz. zavira..... pedal za sklopko ne trese..... vztrajnik ne verjamem ker sem imel pri fiat stilotu zano? dual-mass vztrajnik in je avto treslo ko je imal avto najve?ji navor, se pravi pri pospe?evanju.....

 

jst ?e vedno sumim nosilec motorja ker poka tudi ko v prvi prestavi sunkovito spu??am sklopko....

 

nevem, ju3 se bo avto zapeljal do cosmosa in bojo povedal kaj in kako.....

 

hvala vsem, nadaljne info dobrodosle, ju3 pa sporo?im kaj so povedali na cosmosu.

 

 

Lp Tilen

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Imam mazdo 6 2004. Imal sem iste te?ave kot ti, sklopka mi je prijela vredu ampak se je avto tresel. Ko sem se odlo?il to zadevo popravit sem vgotovil, da je ?el vstrajnik. ko so vse skupaj razdrli so mi pokazali najprej sklopko, ki je drsala ?e po vijakih, vstrajnik pa je bil tako vni?en, da ?e sami niso mogli tega vrjet. Sedaj ko imam vse novo in sem la?ji za (TO NI ?ALA)!! 1250 Eur.+ 200Eur. za delo, mi avto dela zelo lepo in ni? ve? ne trese pri menjavi brzine iz 3 v 2. Tudi pri speljevanju spelje zelo lepo.

 

Ps. Po dalj?i raziskavi sem vgotovil, da je plo??a na vstrajniku pritreja z vzmetmi in ?e so te vzmeti, pretegnjene pride do neenakomernega pritiska plo??e na lamelo, zato pride do zdrsavanja na sklopki,(TRESENJA, KI GA ?UTIMO MI) posledi?no ti vni?i tudi lamelo. Moja mazda je pri menjavi imela 140000 km.

 

Lep pozdrav Uro?.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

vztrajnik?

 

Pravilna ugotovitev !

Navori imajo dvomasni vztrajnik, kjer je vmes neka gume in ko se to zjebe je pa ?tala.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbol simpl je ce ubavi? bencinarja in teh te?av sploh ni.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Najbol simpl je ce ubavi? bencinarja in teh te?av sploh ni.

 

Ne bit preve? pogumen, ker sklopko uni?ujejeta veliki navor ali mo? tako, da slu?ajno ne bo tvoja sklopka naslednja, kot je recimo blo primer pri Boj?u in to pri kilometrih, ko sklopka niti pod razno ne bi smela ?e biti faktor. :whatever:

33112_1.png

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bit preve? pogumen, ker sklopko uni?ujejeta veliki navor ali mo? tako, da slu?ajno ne bo tvoja sklopka naslednja, kot je recimo blo primer pri Boj?u in to pri kilometrih, ko sklopka niti pod razno ne bi smela ?e biti faktor. :whatever:

 

Moja ima druga?en prenos in ni?jo te?o, pa tud po tujih forumih ?ekiram, ?e bo kaj od pogona odpovedal, bdo to vijaki na zadnjem diferencijalu. Kuplunga 250 kkm bp.

Povrh vsega pa je od motorja naprej vse kar se prenosa ti?e popolnoma druga?e kot pri CX-7.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno upra?anje....

 

?e je vztrajnik hin, a nebi potem tudi treslo ko ima avto najve?jo mo?, se pravi pri 2000rpm (pospe?evanje) in ali nebi tudi treslo ko se speljuje vzvratno???? ker meni v obeh primerih ne trese.

 

Hvala

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

eno upra?anje....

 

?e je vztrajnik hin, a nebi potem tudi treslo ko ima avto najve?jo mo?, se pravi pri 2000rpm (pospe?evanje) in ali nebi tudi treslo ko se speljuje vzvratno???? ker meni v obeh primerih ne trese.

 

Hvala

 

Ko ima najve?jo mo? itaq stisne tiso gumo vmes in se umiri.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne bit preve? pogumen, ker sklopko uni?ujejeta veliki navor ali mo? tako, da slu?ajno ne bo tvoja sklopka naslednja, kot je recimo blo primer pri Boj?u in to pri kilometrih, ko sklopka niti pod razno ne bi smela ?e biti faktor. :whatever:

 

Njemu ni bla hin ampak enostavno razpadla ko?ara....material? izdelava?

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

zamenjana roka in butanje, pokanje je izginilo :))

 

Vztrajnik se malo ?uti ampak je ?e zelo na za?etku; pedal ne trese, malo trese samo pri speljevanju brez plina.

 

napaka odkrita, stro?ek 50? in pol ure mojega ?asa.

 

 

Lp

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 2 meseca kasneje...

zamenjana roka in butanje, pokanje je izginilo :))

 

Vztrajnik se malo ?uti ampak je ?e zelo na za?etku; pedal ne trese, malo trese samo pri speljevanju brez plina.

 

napaka odkrita, stro?ek 50? in pol ure mojega ?asa.

Lp

 

Tudi jaz imam mazdo 6 diezel in se mi dogaja enako kot si opisal. Dvomim da je vztrajnik. Na forumu sem ?e zasledil da je mo?no da je zrak v cevki za olje od pedala do sklopke..

 

Katero roko si ti zamenjal?

 

LP

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tudi jaz imam mazdo 6 diezel in se mi dogaja enako kot si opisal. Dvomim da je vztrajnik. Na forumu sem ?e zasledil da je mo?no da je zrak v cevki za olje od pedala do sklopke..

 

Katero roko si ti zamenjal?

 

LP

 

roka kot je napisal nima veze , trese mu vztrajnik a pravi da je ?e znosno

Live your dreams, don't dream your life!

Se oproscan za topkaeske napale, ampk bolj ko le teledon pametem in moderin, manjse ma tipkivnico

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
  • Zadnja sporočila

    • X2 strmo? Pol rabiš pa dereze in cepin ne pa kolesa.
    • Še 2x toliko pa bi že drugega Forda, ups Mazdo dobil 😁
    • hmmmm, kako vse to veš :), vozim že 9.let Hondin N/A 2.0 motor 156km (ali koliko točno jih ima niti ne vem več, v glavnem premalo), torej je isto sranje kot Mazdinih 165KM..... (čeprav sem prepričan, da je Hondin motor še vedno boljši od Mazde, tako da...)....vozil sem mazdo 6 2.0 z N/A 145 KM (totalni shit....kr neki) in vozil sem se mazdo 2 (116km), ki je OK in ql avto.....iz vsega tega, imaš prav nisem vozil mazde 3 g120, ker me res ne zanima, ker je šhit :).....je motor verjetno podoben kot v mazdi 2, ki ji pritiče, ker je majhen avto....mazda 3 je pa konkretno večji in zagotovo vsaj 150kg težji in lej, 120km je kr neki....sori.....Še to, vozil sem tudi Toyoto s CVT in Hondo s CVT (v bistvu Honda nima več t.i CVT, ampak nek neskončni menjalnik) in tukaj je Honda svetlobna leta pred Toyoto....ni deroče kot pri Toyoti....naj mogoče @scania uleti v to zgodbo z menjalniki....   Ne takoj pisat na pamet :).....dejstvo pa je da verjetno bi bil v mazdi 3 poleg X186 najboljši res dinozaver 2.5 in 194km....(to je pa raketa verjetno in optimalni paket - sicer zelo drag ampak dober....   Pa ne se preveč razburjat, ne glede na vse tvoje razlage mazde 3 g120 ne bom ne kupil, ne priporočal komu.....   Aja, če želiš, da še malo prilijem olja na ogenj :), za vikend sem se imel možnost voziti s Škodo Supert Sport 2.0.tdi 200km avtomatik 4x4, hmmmmm, dvomim da je katera Mazda 6 ne tem nivoju, z vidika voznih lastnosti težko rečem, pa imate lahko 1000 argumentov za in proti.....(pustimo sedaj vzdržjivost, serisiranje, itd.), tudi zunanji look z 19inčnimi feltnami je povsem spodoben.....   in še en podatek 🤣, vozil sem tudi Hondo 2.4 z 190km (torej enako kot mazda 2.5) in ni nek presežek proti 2.0, ter začuda tudi hondo 2.0 dizel 140km/150km (kar je enako mazdi dizl 150km) in če bi izbiral med vsemi motorji je dizl se najboljsi in najbolj prijeten za vozit...heh, samo izbral bi Hondinega dizla in ne Mazdinega (zal so pa že v letih...)...
  • Kdo je trenutno prisoten (Poglej celoten seznam)

×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.