Skoči na vsebino

Xsenon


krco22

Priporočeno sporočilo

Js imam na zalogi enake ?arnice(v nevtralnih ?katlah vse so iz philipsove linije), za par bo? dal malenkost ve? kot ima? na linku eno, pa ?e 2 leti garancije ima?. :danzoman:

Se pa na?eloma menja samo ?arnici, zelo priporo?ljiva je menjava obeh, ker ?e menja? samo eno svetita z razli?no barvo svetlobe.

?e pa je po menjavi problem, pa je lahko problem tudi v elektroniki, pa tudi to imam na?tudirano in se da poceni predelat-popravit, ima ?e kar nekaj foruma?ev vdelano mojo re?itev.

 

Zelo priporo?am te od YavarYe-ja. :bravo:

 

Na za?etku sicer ni bila prav bela svetloba,a po enih 100 urah delovanja so postale sne?no bele-razlika neverjetna proti originalnim.Tudi svetijo bolj?e-bolj dale? in pa kar je najva?nej?e,veliko bolj?e se vidijo pe?ci,ker svetijo lep?e proti desnemu robu cesti??a.Ko jih montira? je priporo?ljivo,da preveri? vi?ino snopa.

 

 

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Snop je tam kot je, ker imajo ?arnice predpisane dimenzije in se nebi smelo ni? premaknit. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Zdravo, sem nov na forumu,lastnik mazde pa ?e kar nekaj ?asa, v?eraj pa sem pri YavarYe-tu menjal xsenonke in se strinjam z Aleksom, bistvo: pono?i se je naredil dan... :jupiii:

 

Opa, sem te le prepri?al ? :hudicek:

 

 

PS.Pred hi?o stoji spet ena 6ka ki ima te?ave s xenonom, ki jih bo konec v pol ure.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 5 mesecev kasneje...

Lep pozdrav.

Spet imam proble leva xsenon-ka mi po par 100 metrih kr ene parkrat utripne in se ugasne! :angry: Zarnice so bile menane tam nekje okol februarja letos. :(

 

Se komu sanja kaj bi to lahko bilo do zdej so svetle cisto normalno brez problema? :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Kot ka?e ti balast vrag jemlje :(

 

Ni ?isto nujno, bi blo za pogledat. :ne vem:

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Lep pozdrav.

Spet imam proble leva xsenon-ka mi po par 100 metrih kr ene parkrat utripne in se ugasne! :angry: Zarnice so bile menane tam nekje okol februarja letos. :(

 

Se komu sanja kaj bi to lahko bilo do zdej so svetle cisto normalno brez problema? :ne vem:

 

Tko je meni delala, pol pa svetla samo ?e ?voh vijola, pol pa crknila.... <_< Zamenjaj ?arnico, verjetno je to to. Zdej je cena ?e ?ivljenska, okoli 25?.. ;)
Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko je meni delala, pol pa svetla samo ?e ?voh vijola, pol pa crknila.... <_< Zamenjaj ?arnico, verjetno je to to. Zdej je cena ?e ?ivljenska, okoli 25?.. ;)

 

Izogibajte se teh, ker ve?inoma ne dr?ijo niti leto ali pa leto in pol.

Raje vzemte kake Philips-osram.

 

?e kdo rabi naj pove, cena je malenkost vi?ja roba pa ziher z GARANCIJO.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Tko je meni delala, pol pa svetla samo ?e ?voh vijola, pol pa crknila.... <_< Zamenjaj ?arnico, verjetno je to to. Zdej je cena ?e ?ivljenska, okoli 25?.. ;)

 

 

Ne vem ce je zarnica ker mi jih je ayavar februarja zamenal pa zaenkrat se ni spremenbe v svetlobi. :ne vem:

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ce je zarnica ker mi jih je ayavar februarja zamenal pa zaenkrat se ni spremenbe v svetlobi. :ne vem:

 

Prezgodaj je se da bi barvo zamenjala. Poglej kaksne audije ali porche cayene kako imajo viola barvo. To je tik preden crkne. Ampak to se pokaze po nekej casa in ne v pol leta.

www.trziskisladoled.si

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Ne vem ce je zarnica ker mi jih je ayavar februarja zamenal pa zaenkrat se ni spremenbe v svetlobi. :ne vem:

 

Pol se bo? pa ?e 1X oglasu pa bova ?e 1X zamenala, in nardila reklamacijo in bom-o vidl kaj dogaja.

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pol se bo? pa ?e 1X oglasu pa bova ?e 1X zamenala, in nardila reklamacijo in bom-o vidl kaj dogaja.

 

 

Le se bova zmenla ce bos tok dober bi mi sam tastaro zarnco not dal k mam eno pa bom pol vidu al je zarnca al ke druzga. Seveda ce bos za to in ko bos imel cas.

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

nmal offtopic: glih dons mi je prjatu razlagu od enih ?arnc k nj bi ble kot ksenonke, ne niso super whie, svetile pa nj bi bombasti?no. ?e jo v rok dr?i? (?arnco) pa pogleda? v njo nima nitke ampak kot nek ?ip z vezjem :ne vem:

ve kdo kj o tem?

 

Krneki. :D

 

Isto k vibrator za babe, nima rok, nima nog, ampak trese pa kot utrgan. :hudicek:

 

Le se bova zmenla ce bos tok dober bi mi sam tastaro zarnco not dal k mam eno pa bom pol vidu al je zarnca al ke druzga. Seveda ce bos za to in ko bos imel cas.

 

Ni panike se bova zmenila.

Bo? kdaj kje v bli?ini ?

Kolega švaba mi je zadnjič rekel, ko sva se malo zapeljala z MPS.

 

"Life is too short, to drive slow-shitty cars."

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

  • 1 mesec kasneje...

Danes videl na?ega Gorenjca - majstra na delu, priporo?am tudi ostalim ?e vam za?nejo ?arnice ?trajkat! :bravo:

Lepa kot slika, na sliki pa traktor :)

Povezava do vsebine
Deli na druge strani

Pridružite se pogovoru

Objavljaš lahko sedaj in se registriraš pozneje. Če imaš račun, se lahko prijaviš, če želiš objavljati s svojim računom.

Gost
Odgovori na to sporočilo...

×   Prilepljeno kot obogateno besedilo.   Prilepi raje kot enostavno besedilo

  Only 75 emoji are allowed.

×   Vaša povezava je bila samodejno vdelana.   Namesto tega raje prikaži samo kot povezavo

×   Tvoje predhodno sporočilo je bilo obnovljeno.   Izbriši besedilo iz urejevalnika

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Nalagam...
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembna informacija

Spletna stran uporablja piškotke z namenom zagotavljanja funkcionalnosti in boljše uporabniške izkušnje spletnega mesta. Z uporabo spletnega mesta soglašate z uporabo piškotkov.